Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
rast<
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po jul 25, 2016 11:21 am

Škoda Yeti 2012 luščenje laka

Napisal/-a rast< Po jul 25, 2016 11:33 am

Pozdravljeni,
aprila sem pri pooblaščenemu trgovcu kupil škodo yeti letnik 2012, zdaj pa sem opazil da se je na večih mestih odluščil lak, ponekod je že vidna rja, pa me zanima če kdo ve katero garancijo lahko uveljavljam? Ali garancijo pooblaščenega prodajalca(6mesecev) ali avtomobilsko(4 leta bo novembra)?
Vse skupaj mi je malo čudno saj je ta 3,5let star avto bolj rjast kot drug 16let star peugeot 206
Hvala za pomoč
LP
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Škoda Yeti 2012 luščenje laka

Napisal/-a hippo Po jul 25, 2016 11:38 am

Če so bili vsi servisi do sedaj delani na uradnem servisu potem lahko uveljavljaš garancijo na luščenje laka in rjavenje.
Če pa niso vsi servisi delani na uradnem potem ne bo na žalost nič, ker so izredno picajzlasti glede tega. Lahko jim pa zatežiš.
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Re: Škoda Yeti 2012 luščenje laka

Napisal/-a dask Po jul 25, 2016 12:43 pm

To je drugač kar bolezen Yetijev, je mel kolega pri leto staremu že rjava vsa štiri vrata... sicer so zamenjal v garanciji, ampak maš pa še vedno opravke s tem.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Škoda Yeti 2012 luščenje laka

Napisal/-a pskoda Po jul 25, 2016 12:47 pm

hippo je napisal/-a:Če so bili vsi servisi do sedaj delani na uradnem servisu potem lahko uveljavljaš garancijo na luščenje laka in rjavenje.
Če pa niso vsi servisi delani na uradnem potem ne bo na žalost nič, ker so izredno picajzlasti glede tega. Lahko jim pa zatežiš.


In to je čisto nategovanje. Kaj ima veze menjava olja, filtra z plehom. Popolnoma nič
Lp
 
Uporabniški avatar
RedBaron
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2184
Pridružen: Ne okt 27, 2002 11:56 am
Kraj: Med Velenjem in Slovenj Gradcem

Re: Škoda Yeti 2012 luščenje laka

Napisal/-a RedBaron Po jul 25, 2016 12:48 pm

Garancija na prerjavenje (12 let).

Pojdi na servis in se zmeni za popravilo!!
 
rast<
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po jul 25, 2016 11:21 am

Re: Škoda Yeti 2012 luščenje laka

Napisal/-a rast< Po jul 25, 2016 1:59 pm

Hvala za odgovore, problem je v tem da niso rjasta samo vrata ampak sem opazil majhne razpoke(pike) tudi na strehi in pokrovu motorja, vrata in pokrov se lahko zamenjajo, kaj pa streha? Ni mi lih vseeno da dokaj nov avto že rjavi, saj kot kaže lak ni lih kvaliteten in bodo z barvanjem samo prekrili problem... Drugače pa je bil avto zaenkrat servisiran samo pri njih tak da to nebi smela biti težava.
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Škoda Yeti 2012 luščenje laka

Napisal/-a hippo Po jul 25, 2016 3:36 pm

pskoda je napisal/-a:
hippo je napisal/-a:Če so bili vsi servisi do sedaj delani na uradnem servisu potem lahko uveljavljaš garancijo na luščenje laka in rjavenje.
Če pa niso vsi servisi delani na uradnem potem ne bo na žalost nič, ker so izredno picajzlasti glede tega. Lahko jim pa zatežiš.


In to je čisto nategovanje. Kaj ima veze menjava olja, filtra z plehom. Popolnoma nič

Vem, ampak ne nategujem jaz temveč oni.
ZKP na žalost ne moreš kupiti.
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov