Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Komarček
Novinec
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr dec 14, 2011 2:48 pm
Kraj: Slovenija

Re: Nakup vozila

Napisal/-a Komarček Ne feb 14, 2016 3:57 pm

 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Nakup vozila

Napisal/-a pskoda Ne feb 14, 2016 6:21 pm

Meni je superb grd in motor 1.8 tsi 160hp ni biser med motorji.
Za lancerja pa no turbo no fun
Lp
 
Dizzy
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Pe apr 10, 2015 7:51 pm

Re: Nakup vozila

Napisal/-a Dizzy Po feb 15, 2016 11:34 am

tale dva sem si od blizu pogledal, in sta zgledala takšna, kot sta oglaševana, kolega je tam kupil avto, (C5 Tourer 2.0 164hp) in tudi vse štimalo. marsikdo bo skočil v zrak, ker so pred tem lastnikom tam bili mutibariči, v bistvu na sosednjem delu še vedno so, ta pa je (menda, vsaj kolega ga je preveril) korekten, tudi odnos zelo fer in dober - mi je takoj povedal, kaj vse je na Mondeotu še za poštimat in da bo, v kolikor ga nabavim, v mojih rokah tak, kot mora biti.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... DO%20USN...

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... %20AVTOK...

ko sem rekel, če lahko pogledam servisno, ni bilo nobenega mutenja, enostavno sem jo dobil v roke in je vse štimalo.

bi pa predlagal še tega Accorda:

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... 20Elegance

tudi super odnos, veliko pomoči, ko smo ugotovili nekaj stvari okoli mojega avta in tudi avto sam izgleda tak, kot bi se pričakovalo za te km.

veliko sem imel opravka tudi z Avto Medvode in Avtotehno Vis na Celovški, avti, ki sem jih tam gledal (in tudi zapeljal na testno vožnjo) so bili takšni, kot se je oglaševalo, nobenih problemov z ogledom servisne knjižice, fer odnos.
 
snezeni_moz
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe feb 12, 2016 12:45 pm

Re: Nakup vozila

Napisal/-a snezeni_moz To feb 16, 2016 1:30 pm

pskoda je napisal/-a:Za lancerja pa no turbo no fun


To pa ne bo držalo, brez turbinskega polnilca je lahko še kako zabavno. Zapelji se z kakšnim športnim Nissanom, Hondo ali Audijem r8 pa nam poročaj če ti ni bilo zabavno.
 
Uporabniški avatar
Komarček
Novinec
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr dec 14, 2011 2:48 pm
Kraj: Slovenija

Re: Nakup vozila

Napisal/-a Komarček So feb 20, 2016 2:02 am

Malo kilometrov in slovenski avto, super ohranjen...

Zakaj bi kupoval uvožena j***a s 5krat več kilometri? Briga me za turbino :D
 
T.I.X
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Pe jul 04, 2008 7:13 am

Re: Nakup vozila

Napisal/-a T.I.X Sr feb 24, 2016 12:10 pm

Hvala vam za pomoč. Malo sem raziskal trg kaj ponuja in se bom verjetno odločil za Ford Mondeo Mk4 2.0 TDCI. Malo me edino skrbi ker imam do službe 10 km v eno smer, vendar pa med vikendi naredim 200 do 300 km in od tega jih je kar nekaj klancev vmes, zato mi navor kar prav pride.

Sedaj bi pa potreboval še malo vaše pomoči:

- Kakšne imate kaj izkušnje z 2.0 TDCI , če jo najdem z 150k km (realnimi), pomoje do 400, 500k km bi to moralo it ?
- So kakšne posebne hibe Mk4 ?
- Gledam ponudbo pri nas in sta dve skrajnosti : Veliko opreme in malo morje kilometrov ali pa mali kilometrov pa oskubljen avto, torej se mi verjetno bolj splača uvozit avto iz Nemčije ?
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: dejanb75, driver8 in 52 gostov