Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

citroen c2

Napisal/-a Falco' Po mar 06, 2006 2:56 pm

zanimajo me vaša mnenja in nasveti glede citroena c2
gledal sem tega...
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Mojster Miha
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1950
Pridružen: Ne jun 20, 2004 3:29 pm

Napisal/-a Mojster Miha Po mar 06, 2006 3:12 pm

Pri C2 je po mojem prepričanju edina dilema v tem, da za praktično isti denar dobiš C3 - ki sodi razred višje. Če ti ni oblika ali kaj drugega "problem" bi osebno raje vzel C3. Recimo nekaj takega
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=677253
Sicer pa si ga oglej s kakim mojstrom, ki bo zadevo ocenil, testiraj, pa se odloči na podlagi naštetega.

LP
 
svadreb
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Če apr 21, 2005 9:25 am

Napisal/-a svadreb Po mar 06, 2006 3:24 pm

Absolutno preveč denarja za tak majhen avto. Pa ne mislim, da je prodajalec ceno navil, ampak da je nasploh drag za svojo velikost.
 
Tomaz_
Novinec
 
Prispevkov: 121
Pridružen: To sep 06, 2005 12:45 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz_ Po mar 06, 2006 4:08 pm

Glede cen so morda res malce visoke.... Ampak avto je pa lep:) Men je všeč! Na videz bolj kot C3, precej bolj... Osebno bi na tvojem mestu vzel avto, ki se ti bolj dopade in ne tistega, ki morda po velikosti sodi razred višje.
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Po mar 06, 2006 4:24 pm

avto kupuje mama, nekako se je odločla za c2, c3 ji ni tako všeč. kandidatov je bilo mnogo, ostala sta samo c2 in MB A-klasse. meni se zdi nakup c2ja malo boljši kot 7 let starega mercedesa.
dan danes so vsi "majhni" avtomobili dragi. ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Po mar 06, 2006 4:33 pm

Samo informativno povem, sej je samo izjema, pa vseen... mal nazaj pride frend z C2 v lj in se dobimo na kongresnem trgu in hočmo it in mu avto ne užge in smo ga pol porival... (avto). Potem cez en tedn mi rece da spet ni uzgau.. Potem cez 14 dni pove da se je vozu in mu je naenkat servo odpovedu in je komi zavijal...pa se par stvari.. tko dost moteče :? Avto je vse normalno servisiran pa to, ampak sj vseen... ce ti je vsec, naj te to ne odvrne od nakupa.. :)
 
DarkDemon
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 52
Pridružen: Po dec 19, 2005 7:05 pm

Napisal/-a DarkDemon Po mar 06, 2006 4:41 pm

Ima ga en moj kolega in se mi avto kr dopade . Vedno so izjeme da kateremu kaj nedela ampak njegov teče kot urica edini problem ki ima z dalinskim zaklepanjem pa še to je mnde batarija hin:) Cena pa je mogoče malo navita un je dal za 04 letnik 1.7mil edino da nima avtomatcke klime odloči pa se sam :)
 
Uporabniški avatar
DoubleG
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 563
Pridružen: Sr jan 19, 2005 7:26 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a DoubleG Po mar 06, 2006 8:24 pm

Kolega ma C2, sam je VTS. Zlo fajn avto za vozit, sam verjetno je ogromna razlika med VTS in navadnim. Not sem se počutil kot v enem jajčku :) ma pa zlo mejhn prtljažnik. po širini (dolžini glede na avto) gre lih ena gajba pira notr. Pa uzat lahko samo 2 sedita. 3je smo se orenk stiskal. sicer pa če je za mamo, ki se bo z njim vozila v službo ali kaj podobnega, je to pomoje kar prava izbira.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ To mar 07, 2006 8:19 am

DoubleG je napisal/-a:Kolega ma C2, sam je VTS. Zlo fajn avto za vozit, sam verjetno je ogromna razlika med VTS in navadnim. Not sem se počutil kot v enem jajčku :) ma pa zlo mejhn prtljažnik. po širini (dolžini glede na avto) gre lih ena gajba pira notr. Pa uzat lahko samo 2 sedita. 3je smo se orenk stiskal. sicer pa če je za mamo, ki se bo z njim vozila v službo ali kaj podobnega, je to pomoje kar prava izbira.


Kak se te nebote 3je stiskali ce je registriran za 4 osebe ?


Anyway, sam vozim C2 1.4 HDI, nekje isto konjev kot ta ki si ga podal v linku. Občutki ? Mešani. Avto je visok, ko ga voziš maš občutek da si v đipu, ampak če si rekel da ga bo vozila mama potem ne pričakujem da bo zahtevala kako bolj športno vožnjo. Ta na sliki še ima staro notranjost, zdaj so jo malo estetsko dodelali, da je prijaznejša na oko. Kar se tiče vožnje je avto superca, oblika je tudi meni precej bolj všeč kot C3, majhna poraba, je pa res da skoraj nimaš prtljažnika. Not spraviš dve potovalki in to je to, avto je poln.

Če maš še kaka vprašanja samo vprašaj.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' To mar 07, 2006 12:35 pm

najlepše hvala vsem za odgovore in pomoč. zdaj bomo samo še počakali, da pride "pravi" mimo. 8)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
mrt
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Če sep 02, 2004 2:32 pm
Kraj: Primorska

Napisal/-a mrt To mar 07, 2006 1:28 pm

Mi mamo C2 VTR,lahko rečem da je avto je super.....Zaenkrat nobenih problemov razen z daljinskim centralnim zaradi slabe baterije....Poraba je v redu,lega na cesti tudi,le malo preveč na visokem se sedi,sam za mamo bo že v redu.Nasplošno gledano je avto zelo v redu,za po mestu frkat,pa tudi lepo se pelje recimo po avtocesti.... ;)
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov