Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
radar
Uporabnik
 
Prispevkov: 914
Pridružen: Po maj 09, 2005 9:44 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a radar Ne jul 06, 2014 2:20 pm

mikimis je napisal/-a:
radar je napisal/-a:
ojnica je napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8614685&show=1&avto=

Ta Honda ima cca 340.000km :roll:


Po čem sklepaš oziroma malo več napiši.

In to naj velja za vse, ki napišete cca. 2 besedi - dejte malo argumentirati.
Drugače pa opdpiram to temo, da ne bo pomote.

lp

http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=119287


hvala ti.
kolega se je zanimal za omenjeno vozilo in sem vesel, da si prilimal link.

lp
 
Uporabniški avatar
LaMike
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1585
Pridružen: Po feb 25, 2008 5:59 pm
Kraj: Maribor

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LaMike To jul 08, 2014 7:19 am

POZOR! Ta Citroen ima 386000+ km!!

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=864 ... 20ohranjen

Slika
Slika

P.S. Da ne bo koga šok, 5. lastnik vozila je.
Zadnjič spremenil LaMike, dne To jul 08, 2014 10:16 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
"this is so euro its asian" by Sam B.
 
Al_Capone
Novinec
 
Prispevkov: 117
Pridružen: To avg 06, 2013 11:58 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Al_Capone To jul 08, 2014 8:24 am

:shock:
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hahehihoh Če jul 10, 2014 10:07 am

CRONO AVTO Ajdovščina, ima kdo izkušnje?
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a peroRS Če jul 10, 2014 11:26 am

derby je napisal/-a:Avto JAN Ptuj

Ima kdo izkusnje?


hahehihoh je napisal/-a:CRONO AVTO Ajdovščina, ima kdo izkušnje?


A ne bi take stvari raje spraševali v drugi temi?
Tale tema bo bolj pregledna, če bodo notri samo "preverjeni" nategatorji.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a DePalmo Če jul 10, 2014 3:41 pm

Ščiješ proti vetru. Sem enkrat že hotel preusmerit vso to nepotrebno debato v drugo temo in tudi že opozoril moderatorje, pa se ni zgodilo nič.
 
derby
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr jul 02, 2014 10:19 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a derby Ne jul 13, 2014 7:26 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=866 ... 01.6%2016V


Moj oce je ta avto prodal v petek 11.7.2014
215.000 prevozenih

gospod je avto lepo opral, vrnil 15 tisoc...in evo za 2x vecjo ceno prodaja.




Lp
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Blinder Ne jul 13, 2014 7:32 pm

haha v dveh dneh(med vikendom) je vse to uspel naredit :D sej če prodaja za 950 še ne pomeni, da ga bo prodal za ta denar. Možno tudi da ni vrtal kilometrov ampak je na oko napisal 200.000. Švercerji ponavadi majo daljši opis vozila.
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
derby
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr jul 02, 2014 10:19 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a derby Po jul 14, 2014 11:00 am

Sedaj avto ima resnicno 200.000 prevozenih. Preverjeno


lp
 
murkoslavko
Novinec
 
Prispevkov: 176
Pridružen: Po maj 13, 2013 9:09 am
Kraj: Maribor

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a murkoslavko Pe jul 18, 2014 9:30 am

Precej streznilna zadeva z rabljenimi avti.
Po avto.net iščem Citroen C5 2.0 z hidravliko od 2008 naprej.
Torej če imajo avti ki so stari 4 leta zbit števec iz 200-350kkm na 100-150kkm.
Kar glava peče, me kar mineva nakup. To je prava svinjarija.

Bomo videli kako bo ko začne veljat zakon o beleženju km ob registraciji.
Belgijcem je pomagalo, po par procesih in obsodbah jih je nategovanje minilo.
 
pados
Novinec
 
Prispevkov: 116
Pridružen: So okt 21, 2006 6:48 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a pados So jul 19, 2014 6:50 pm

LAVRA KRANJ, nategator 1A klase. Pred cca mesecem in pol mi je prodal Scenika 1.9 dci letnik 2005 za 3.690€. Avto po njegovih besedah odličen za svoja leta, garažiran, vzdrževan. Avto zares izgleda tako kot treba, preizkusil sem vse mogoče pa je bilo vse ok.
Čez en teden se je pa začelo. Najprej desni sprednji nosilec in levi končnik, nosilec motorja, alternator, električna ogledala ne delajo (samo zaprejo se), menjal sem še jermena, ker na servisu ni bilo nobenega podatka o posegu, zamenjali so tudi jermenico ki pride ven iz motorja. Potrebno bo še zamenjati zavore spredaj in zadaj, gume in verjetno še kakšno grelno svečko. Od mene je vzel v račun Megana 1.5 dci 2005 bele barve, za katerega je napisal, da je garažiran, nikoli zaleten, vzdrževan. Na njem bo zelo kmalu šla sklopka, jermene bo za zamenjati, olje, klima mislim da tudi pušča je bil plin zamenjan ampak čez zimo nekam gre, včasih pa računalnik javi CARD NO DETECT, kar pomeni, da je naračunalniku neka napaka ( cena na renoju 1000€ pri dobremu električarju pa 500€) PAZITE!!!
Lep pozdrav
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ojnica So jul 19, 2014 8:47 pm

Kaj je tu nateg???
Avto je star 9 let posledično so lahko stroški že po nakupu precejšnji. Zavore, končniki, gume, izpušni sistem, jermena, klima(filanje) to je potrošni material, eni bi radi nov avto za dobre 3 jurje :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a adis So jul 19, 2014 9:21 pm

pados je napisal/-a:LAVRA KRANJ, nategator 1A klase. Pred cca mesecem in pol mi je prodal Scenika 1.9 dci letnik 2005 za 3.690€. Avto po njegovih besedah odličen za svoja leta, garažiran, vzdrževan. Avto zares izgleda tako kot treba, preizkusil sem vse mogoče pa je bilo vse ok.
Čez en teden se je pa začelo. Najprej desni sprednji nosilec in levi končnik, nosilec motorja, alternator, električna ogledala ne delajo (samo zaprejo se), menjal sem še jermena, ker na servisu ni bilo nobenega podatka o posegu, zamenjali so tudi jermenico ki pride ven iz motorja. Potrebno bo še zamenjati zavore spredaj in zadaj, gume in verjetno še kakšno grelno svečko. Od mene je vzel v račun Megana 1.5 dci 2005 bele barve, za katerega je napisal, da je garažiran, nikoli zaleten, vzdrževan. Na njem bo zelo kmalu šla sklopka, jermene bo za zamenjati, olje, klima mislim da tudi pušča je bil plin zamenjan ampak čez zimo nekam gre, včasih pa računalnik javi CARD NO DETECT, kar pomeni, da je naračunalniku neka napaka ( cena na renoju 1000€ pri dobremu električarju pa 500€) PAZITE!!!
Lep pozdrav


sodeč po tvojih besedah si tudi ti "nategun 1a klase"...

prodal ti je odličen avto katerega si moral servisirati pa kaj pol? ravno tako si ti njemu prodal avto z napako in le-te si tudi sam napisal ;)
 
derby
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr jul 02, 2014 10:19 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a derby Če jul 24, 2014 5:42 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=866 ... 01.lastnic

avto center KRAŠNA nategatorji 1A

Se zgodba.


Klicem za tega Cliota pa mi g. Marko obrazlozi da je avto od prve lastnice, redno servisiran itd. Pravi da je se ena gospa klicala da bo avto prisla pogledat pa da ima obcutek da bo avto prodan. Danes zjutraj spet klicem pa pravi da gospa vceraj ni prisla da ima namen priti danes. V redu recem kdor prej pride prej melje. Recem da bomo startali cimprej da ce bo avto v redu da ga kupimo. Prosim se za
stevilko sasije nakar mi rece da ni problema da mora do avta. Da bo poslal sms. In res dobim sms stevilko sasije. Takoj poklicem na Renault servis in prasam ce je vse res kar mi gospod navaja. Pa pravi da je avto servisiran. Veliki servis narejen, diski in ploscice zamenjane. Vse posteno. Do sedaj. Odpravimo se od doma in prispemo. Gospod ves prijazen nas pelje do avta in takoj rece da je na avtu menjan pokrov motorja, ces da je zacel rjavet. Ok takoj me vse mine ampak vztrajam se naprej. Pravi da cena je zadnja 2900. Ok nobene napake se nismo do takrat nasli. Potem pride gospod Martin zelo prijazen mozakar, znan ze od prej. Brez besed sem kar se tice gospoda. 1A usluga. Resnicno. Stopimo do pisarne in zacnem gledati prometno. Prvi lastnik je bil REMONT KRANJ. Druga lastnica je bila gospa iz Ljubljane. Nakar recem da mi to ni cisto nic vsec. Namrec gospod Marko mi je po telefonu rekel da je od prve lastnice. Gospod Martin pravi da bo preveril. In res vtipkal je v register in nakar pise da je gospa 3 lastnik. Gledam sokirano. Poklice se na AMZS in izve da je bil prvi lastnik res REMONT KRANJ, drugi lastnik AVTOTEHNA VIS in gospa iz Ljubljane je 3 lastnica. Mi ce bi avto pukili bi bili 4 lastniki. Cisto sokirana povem da to ni lepo da je bilo po telefonu MED IN MLEKO sedaj pa tako. Samo obrnili smo se in sli. Gospoda ni bilo vec na spregled. Se v oci ni gledal. Sedel je za racunalnikom i se delal da nic ne slisi.


Samo stran od njih. Se dobro da se je tako izteklo.

pa lep dan se naprej
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ojnica Če jul 24, 2014 6:54 pm

WTF in kaj je tu spet nategovanje :lol:
To da bi vi bli 4 lastniki sta bila zgleda prva dva le lizing oz. avtohiša je prodala drugi avtohiši avto, to da je pri 7 let starem avtu menjana havba sploh ni problem, če je dobr popravljen, ga kupiš.

Ti glej podvozje, motor kakšen je spodaj pa ti bo vse jasno.
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 464
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeQuack Če jul 24, 2014 6:57 pm

Če piše da je 2. lastnik v oglasu se predvideva da je 2. lastnik. Če ni je to že nateg, pri takem se pač samo obrneš.
 
ghandaed
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 765
Pridružen: To okt 17, 2006 9:14 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ghandaed Če jul 24, 2014 7:23 pm

Še vedno pa je dobro tudi pri temu bit malo kritičen in objektiven.

Po registru sem 3. lastnik svojega avtomobila, pa čeprav se z njim vozim odkar je prvič zapeljal na cesto. Starša sta ga kupila od avtohiše, kjer se je prodajal z dodatnim popustom na foro vozila z enodnevno registracijo... Skratka že starša sta bila po registru 2. lastnik, pa čeprav sta iz avtohiše odpeljala nov avto. In ko sem avto kupil od njih, sem postal uradno 3. lastnik :roll:
 
bostjannn
Novinec
 
Prispevkov: 178
Pridružen: So sep 06, 2008 6:25 pm
Kraj: preko razumnega

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a bostjannn Če jul 24, 2014 8:06 pm

@derby in kaj je tukaj nateg? Če je samo da uradno po papirjih vec lastnikov, drugace pa avto vizualno in tehnično tak kot opisan ter redno servisiran, si se ti nategnil, da ga nisi kupil. Glede na tvoje podatke je bil prej registriran na avtohišo, kar v 99% primerih pomeni, da je avto bil kupljen na lizing. Tudi moj oče je kupil povsem nov avto iz trgivine, pa je dokler ne odplača lizinga uradno lasnik avtohiša, on pa uporabnik. To, da ima avto 2 ali 3 lasnike se nepomeni, da je kanta. Vcasih je bolje tak avto, kot pa od prvega lasnika z magicnimi 120.000 km iz nemcije/belgije.... v resnici pa x2 ali vec. Pred skoraj dvemi leti sem sam kupil rabljen avto in sem 5 lastnik, pa avto laufa 8) tako, da to ni merilo, bolj je vazno kako je bil vzdrzevan.
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 464
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeQuack Če jul 24, 2014 9:33 pm

Če je resnica tako enostavna, zakaj se jo ne napiše v oglas?
 
Daky
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Po mar 11, 2013 12:41 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Daky Če jul 24, 2014 11:18 pm

Pa saj je oglas čisto lepo narejen. Problem je le v tem da kupec ni razločil med lastnikom in uporabnikom
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov