Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Guli
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Sr jan 26, 2005 8:37 pm
Kraj: Sevnica

A MOBILIS D.O.O. --> BMW 320CI

Napisal/-a Guli Po apr 20, 2009 12:11 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2449576&show=1

Zanima me za tale avto, ali ga kdo pozna, ker se mi zdi vredu, je pa samo mi mal tko, da ma 2000 ogledov, pa se še nebeden ni odloču za njega? Ali je kej z prodajalcem narobe, ali je samo za ta avto prevelika cena?


lp, Guli
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po apr 20, 2009 12:13 pm

nisem vedel, da ima letnik 2004 zadaj "oranžne" barve luči, mar niso prozorne oz. bele ?

spodnji del volana bi moral biti bele barve, če se ne motim...
 
west200
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Če okt 26, 2006 3:32 pm
Kraj: lj

Napisal/-a west200 Po apr 20, 2009 12:16 pm

Prva serija teh avtomobilov z zadnjimi LED diodami so imeli rumene, kasneje pa so dali prozorna. Tko da s tem ni nič narobe.
west200
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po apr 20, 2009 12:39 pm

west200 je napisal/-a:Prva serija teh avtomobilov z zadnjimi LED diodami so imeli rumene, kasneje pa so dali prozorna. Tko da s tem ni nič narobe.


skratka kakorkoli že znanec ima 04 coupe-ja z belimi led-icami. v letu 2004 je coupe dobil facelift ( verjetno ob koncu leta) tako, da mi je malo čudno ko tam piše model 2005.
 
Uporabniški avatar
Guli
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Sr jan 26, 2005 8:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a Guli Po apr 20, 2009 1:09 pm

no sej pravim, da jaz se ne spoznam na bmwje neč kej velik, samo tale mi je všeč, pa bi res rabu čimveč vaših informacij ;)
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Po apr 20, 2009 1:24 pm

zici so mi grdi, zgledajo tudi kar zdelani ne vem kako je pri bmw..
verjetno avto pije ko žolna..
menjalnik avtomatski tudi ne vem kako se obnese..
nikjer nepiše nepoškodovan, nekaramboliran ;)
 
Uporabniški avatar
davorz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 604
Pridružen: Pe apr 20, 2007 10:43 am
Kraj: Velenje

Napisal/-a davorz Po apr 20, 2009 1:52 pm

To so čisto navadni, osnovni sedeži e46 serije.

- športni sedeži
- komfortni sedeži
- ortopedski sedeži
- el. zložljiva zunanja ogledala

Tele opreme, ki jo je prodajalec naštel ta avto NIMA! Klima je samo ročna, ki roko na srce, v takšnem BMW-ju za 12k€ zgleda zelo klavrno. Od uporabne opreme ima ta avto samo športni volan z multifunkcijo ter DSC (vidi se gumbek za izklop). Platišča pa so skoraj 99% replika. Avto je za pogledat resnično zelo lep, vendar bi lahko imel vsaj malo več opreme.

Res pa je, da je v sloveniji izbira teh avtov zelo mala. U bistvu je edini 320Ci, ki se prodaja na avtonetu.
zakaj imamo moški radi ženske v usnju?? ker dišijo po novem avtu :):)
 
Uporabniški avatar
Guli
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Sr jan 26, 2005 8:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a Guli Po apr 20, 2009 2:28 pm

aham, no potem tole že čedalje bolj na sumljivo vleče....
bom kej poklicu pa šu pogledat, da vidmo kaj in kako je sploh z tem avtom ;)

Drgač pa hvala za info ;)
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a tristan01 Po apr 20, 2009 2:57 pm

Zakaj bi bil sumljiv? Nekdo je pač kupil avto za pozirat ne pa uživat v vožnji. Od zunaj avto dobro zgleda. Vpadljiva platišča, črn, veliko kroma, znotraj pa je vse bolj žalostno. Cupe, pa navadni sedeži, notri nobene opreme. Poraba ni nujno velika, konec koncev 170 KM je za normalno vožnjo dovolj. Z avtomatiko pa res ni za kakšne hitrostne podvige. voznikov sedež je res malce sumljiv, saj se na zunanj strani naslonjala vidi bela črta, morda sled vode... Če te ne moti da je avto znotraj precej osiromašen si ga oglej. Osebno bi raje pogledal za kakšnim na pogled manj atraktivnim primerkom, ki pa ima športne sedeže, ročni menjalnik, multifunkcijski M volan in prestavno ročico, kakovosten radio - npr busines... Konec koncev BMW-jev slogan veselje v vožnji ni zaston, dotičen primerek pa zaradi siromašne notranje opreme nudi več veselja v gledanju kot v vožnji.

Lp Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire Po apr 20, 2009 3:32 pm

Luči pa volan so ze v redu.
Cena je malo velika,kar se tice ogledov jih ma kak aston martin prek 50000 pa ga noben ne kup :P.
Osebno bi raje vzel kakega 330cd za ta denar.
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Po apr 20, 2009 3:42 pm

Avto jel E46 model 2004, facelift, kar pomeni drugačne prednje in zadnje luči kot E46 od leta 98 do 2002 oz. coupe/cabrio do 2004.
Glede rumenih smerokazov, osnovni modeli (316i,318i,320i, 318d) imajo rumene smerokaze v osvovnem paketu, pri doplačilu za boljši paket pa bele.
Avto dejansko nima tako malo opreme, manjka mu xenon, navi in avtomatska klimatska naprava (ima pa tempomat,avtomatski menjalnik,multifuncijski volan, potovalni,ter ASR, ESP,.....). Da ima dejansko ročno klimo pomeni, da je avto bil uvožen, ker pri nas so se prodajali samo z avtomatsko klimo.
Poraba vozila je zelo odvisna od načina vožnje. Povprečna je nekje okoli 9-10 litrov, ob res nežni nogi prideš na 8, ob priganjanju na polno 12-13 litrov.
Če misliš it resneje v nakup, preglej najprej servisno, osebno sem dosti skeptičen do avtov iz uvoza, preglej motor, obvezno na testno vožnjo in se zapelji po makadamski cesti ali en res uničeni cesti, če kaj ropota, računaj na obnovi podvozja (roke, puše,..) pač hiba e46ke.


Drugače pa bomba avto! ;) Uspešen nakup

LP
 
Uporabniški avatar
Guli
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Sr jan 26, 2005 8:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a Guli Po apr 20, 2009 3:51 pm

aham, no kul, sej pravim, bom še pregledu zadevšne kako pa kaj je s temi bmwji ;)
 
Uporabniški avatar
Guli
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Sr jan 26, 2005 8:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a Guli Po apr 20, 2009 4:04 pm

no tegale sm zdele mimgrede vidu, kaj pa o njem mislte?
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2461380&show=1
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Po apr 20, 2009 4:14 pm

Cena je kar visoka, odvisno je od tebe koliko si pripravljen odšteti, in koliko časa boš avto imel, ker cena bo takšnim vozilom v roku leta,dveh cena kar precej padla, žal.
Opremo ima avto vs.
Motor je vrhunski, dejansko "neuničljiv", pospeški,končna, zvok šestaka.....brez besed, ampak po drugi strani pa kot veš, je treba teh 230 konjev nahranit in kaj tudi razkirat zanje, kar zna finančno kar udarit po žepu.
Poraba se pri teh motorjih vrti od 9 oz 10 litrov do 14, 15 litrov. Registracijo si lahko izračunaš na amzs strani. Če si pripravljen oz. zmožen "živet" tak avto, je moje mnenje samo go for it! Testno vožnjo obvezno, ne bo ti žal ;) :D

P.S. obišči še bmwslo.com fantje imajo veliko izkušenj in znanja ;)
 
Uporabniški avatar
davorz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 604
Pridružen: Pe apr 20, 2007 10:43 am
Kraj: Velenje

Napisal/-a davorz Po apr 20, 2009 4:19 pm

Torej ti je vseeno ali je ročni menjalnik ali avtomatik in pa kakšno mašino ima. med 320 in 330 je ogromna razlika, sicer sta oba R6 pa vendar.. :)

Če bi pa gledal 325Ci, ter pristavil še 2500€ zraven (hja kar občutna razlika) pa bi vzel tega:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2770188&show=1

če je vse res kar piše. M-optik, ogrevani električno pomični športni sedeži, original xenon, pdc ter 1. lastnica. Pa še barva je :DDD

Seveda pa je čisto neumesno lepiti linke, kateri je meni všeč, zato sorry za off. :)
zakaj imamo moški radi ženske v usnju?? ker dišijo po novem avtu :):)
 
Tad
Novinec
 
Prispevkov: 213
Pridružen: So jul 07, 2007 6:38 pm

Napisal/-a Tad Po apr 20, 2009 4:41 pm

Drugač pa še malo na mobile.de poglej boš mel malo večjo izbiro, če ti ni problem it avto v nemčijo iskat.
 
Uporabniški avatar
zuzek
Uporabnik
 
Prispevkov: 1354
Pridružen: Sr sep 13, 2006 6:14 pm

Napisal/-a zuzek Po apr 20, 2009 4:57 pm

moje mnenje je, da prodajalci, ki navajajo že v uvodnem naslovu opremo se mi ne dopadejo kaj praveč.. s tem izkažejo, da avto na vsak način hočejo prodat.

jst bi se takmu prodajalcu izognu, saj naredijo marsikaj samo da avto prodajo
Alergičen na rjo
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov