Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Robi-77
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 94
Pridružen: Pe avg 01, 2014 6:37 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Robi-77 Po nov 24, 2014 7:49 am

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=882 ... 20FINANC...

A pozna kdo tale avto? Naj bi imel 160k KM?
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a hippo Po nov 24, 2014 9:10 am

R 34 GT-R je napisal/-a:Korošci pozna mogoče kdo tega Sharana?


http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=907 ... %204motion

Za odgovore vnaprej hvala ;)

A to se hecaš.
Tale Sharan je vreden max 4k eur. Od opreme nima nič razen esp in usnjen volan.
Poglej kakšnega Galaxy-ja z več opreme za manj denarja. Avto je isti, samo druga značka gor.
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a ninjeti Po nov 24, 2014 9:42 am

Pozna kdo tega prodajalca ali avto?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=890 ... 20-5%20V...

Mnenje glede na sam avto, predvsem me zanima mašina.
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Matey_ To nov 25, 2014 8:49 am

ninjeti je napisal/-a:Pozna kdo tega prodajalca ali avto?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=890 ... 20-5%20V...

Mnenje glede na sam avto, predvsem me zanima mašina.


Od leta 2010 prevoženih cca 145.000 km.
Do sedaj razen rednih servisov vse bp. Še nikol nas ni pustu na cedilu. Moči in navora je zadost tud za naložen avto, dirkalnik pa ni ampak potovalne hitrosti krepko nad omejitvijo niso problem.
Poraba: relacija cca 5.3-5.6 l/100 km (vožnja po avtocesti, tempomat 120 km/h)
osebni rekord 4.8 l/100 km (avtocesta 110 km/h + regionalka za kamijonom 85 km/h na razdalji 130 km)

če še kako vprašanje pa praši ;)

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a pinny To nov 25, 2014 10:43 am

kaj pol to pomeni če praviš 145.000km, v oglasu pa 52.300km, da se je z kilometri na velik dol šibalo :D
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1636
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Cefizelj To nov 25, 2014 10:51 am

On misli da je s takim avtom naredil toliko km, ne s tem avtom v oglasu :)
 
grega20
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 59
Pridružen: Ne mar 04, 2007 9:21 pm
Kraj: vir

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a grega20 To nov 25, 2014 1:03 pm

ninjeti je napisal/-a:Pozna kdo tega prodajalca ali avto?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=890 ... 20-5%20V...

Mnenje glede na sam avto, predvsem me zanima mašina.


Če rabiš kakršnekoli informacije (iz prve roke) za dotično vozilo, me lahko kontaktiraš preko ZS.
 
Maandro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr nov 12, 2014 6:29 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Maandro To nov 25, 2014 7:42 pm

Zivjo, kakšna mnenja imate o Avto Adut pri Radomljah ? Pa če si je že kdo šel ogledat tega golfa

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=899 ... K-SERV.K...
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Patrik_A3 To nov 25, 2014 8:45 pm

ja!

tipični nategun! se zmeniš eno, plačaš varščino, si zrihtaš lizing pol pa dela probleme z lizingom pa si zmišljuje kam poslat gnar pa takšne finte. itak pa ga je sami g*obec, ko prideš njegov avto gledat, tak ga hvali kot da prodaja zlato. V kolikor pa mu ponudiš svoj avto pa se takoj zgodba konča, ker hoče zaslužit mastne pare na ta račun pa ti ga žali v vseh pogledih, glih toliko da ne reče da imaš govno, njegovi avti pa so vredni zlata!

IZOGNI SE GA NA DALEČ, raje grem avto kupit k 1A avto, ko so največji nateguni, kot pa k tej barabi!!!

aja, pa vprašaj ga s čem ti lahko dokaže da je od prvega lastnika, glede nato da je uvožen, ter dokaže ti naj za kilometre, kje jih lahko preveriš (ker jih tako ne moreš). če že na veliko gobca na slikah da je od prvega lastnika pa servisna, vse lari fari!

aja, pa za dobronamerni info, poglej si na mobile.de takšne golfe, mlajšega letnika, koliko imajo kilometrov, potem pa prekalkuliraj pri tem tvojem iz oglasi in se vprašaj kje je zdaj tukaj realnost.....
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
Tomi000
Novinec
 
Prispevkov: 117
Pridružen: Sr jul 14, 2004 9:27 pm
Kraj: Šentjur pri Celju

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Tomi000 Sr nov 26, 2014 7:21 am

Iščem avto in mi je zelo všeč Volvo V50 in sem tega našel
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=909 ... %20MENJAVA
zdaj pa prvo kaj mislite o avtu in o tem preprodajalcu
Miha Inženiring d.o.o.,Domžale

hvala!
 
Maandro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr nov 12, 2014 6:29 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Maandro Sr nov 26, 2014 9:57 am

Aha.. No včeraj sem si ga šel seveda prej ogledat,avto je uvožen italjanski, servisno naj bi imel potrjeno. Registreran naj bi tudi že bil Slo.Vprašal sem ga če je bil kaj poškodovan pa mi rekel da je bil desni bok in havba barvana , kar se tudi opazi, ko odpreš havbo vijaki niso na originalnem mestu, ki odstopajo par mm. No tja sem prišel nenapovedano tako , da odnos do same stranke je bil slab kasneje ko je videl, da sem zainteresiran je bilo že drugače. Avto lepo pržge , laufa pa tudi.

Vendar hvala za mnenje, zdaj če je nategun zgolj samo zaradi financiranja mi ne predstavlja problem. Bolj me zanima v kakšnem stanju prodaja avte.
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a hahehihoh Sr nov 26, 2014 10:24 am

Maandro je napisal/-a:Aha.. No včeraj sem si ga šel seveda prej ogledat,avto je uvožen italjanski, servisno naj bi imel potrjeno. Registreran naj bi tudi že bil Slo.Vprašal sem ga če je bil kaj poškodovan pa mi rekel da je bil desni bok in havba barvana , kar se tudi opazi, ko odpreš havbo vijaki niso na originalnem mestu, ki odstopajo par mm. No tja sem prišel nenapovedano tako , da odnos do same stranke je bil slab kasneje ko je videl, da sem zainteresiran je bilo že drugače. Avto lepo pržge , laufa pa tudi.

Vendar hvala za mnenje, zdaj če je nategun zgolj samo zaradi financiranja mi ne predstavlja problem. Bolj me zanima v kakšnem stanju prodaja avte.

Glej, cena ni pretirano nizka, za ta denar pa dobiš podobnega golfa s slovenskim poreklom. Jaz italijanskega vozila ne bi kupoval, sploh pa pet let starega z 160 tisoč km.
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1373
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a thunderbolt Sr nov 26, 2014 10:31 am

In če se je pri avtu šparalo na tak način pri popravilu, potem se je tudi kje drugje.
 
Maandro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr nov 12, 2014 6:29 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Maandro Sr nov 26, 2014 10:41 am

hahehihoh je napisal/-a:
Maandro je napisal/-a:Aha.. No včeraj sem si ga šel seveda prej ogledat,avto je uvožen italjanski, servisno naj bi imel potrjeno. Registreran naj bi tudi že bil Slo.Vprašal sem ga če je bil kaj poškodovan pa mi rekel da je bil desni bok in havba barvana , kar se tudi opazi, ko odpreš havbo vijaki niso na originalnem mestu, ki odstopajo par mm. No tja sem prišel nenapovedano tako , da odnos do same stranke je bil slab kasneje ko je videl, da sem zainteresiran je bilo že drugače. Avto lepo pržge , laufa pa tudi.

Vendar hvala za mnenje, zdaj če je nategun zgolj samo zaradi financiranja mi ne predstavlja problem. Bolj me zanima v kakšnem stanju prodaja avte.

Glej, cena ni pretirano nizka, za ta denar pa dobiš podobnega golfa s slovenskim poreklom. Jaz italijanskega vozila ne bi kupoval, sploh pa pet let starega z 160 tisoč km.


Cena ni nizka to se strinjam, vendar če pogledamo na avto.net za tako ceno jih je zelo malo sploh z multif. volanom.kar se tiče italjanov:
Slabi 2 leti nazaj je brat kupil passata pravtako italijanski 09 letnik z 130kkm z potrjeno servisno knjigo. Avto dela bp zaenkrat ima pa 170kkm. Tako, da italjanski avti (nekateri) pa spet niso slabi :D
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1636
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Cefizelj Sr nov 26, 2014 10:55 am

Osebno tudi ne bi kupoval uvoženega. Si kaj preverjal štampiljke? Tale VLH Automobiles servisna delavnica je v Franciji pri Nantesu, tako da dvomim da je avto italjanski, potem se je pa vozil 800km na servis.
 
Maandro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr nov 12, 2014 6:29 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Maandro Sr nov 26, 2014 11:10 am

Cefizelj je napisal/-a:Osebno tudi ne bi kupoval uvoženega. Si kaj preverjal štampiljke? Tale VLH Automobiles servisna delavnica je v Franciji pri Nantesu, tako da dvomim da je avto italjanski, potem se je pa vozil 800km na servis.


No glede na vsa mnenja, ki ste jih podal bom pustu avto pri miru in iskal dalje :D . Sploh pa ta kot si dejal za VLH, da se nahaja v franciji( sem pogledal na spletu) sam prodajalec pa dejal da je iz italije mi je dovolj jasno :evil: . Hvala vsem :D
 
gaszajla
Novinec
 
Prispevkov: 154
Pridružen: Ne maj 18, 2014 3:49 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a gaszajla Sr nov 26, 2014 11:12 am

Avto iz italije je vsekakor boljša izbira,kot iz slovenije.Tole pri nas po teh razdrapanih cestah voženo,že ne more bit v redu.Sem kupil nekajkrat uvožene iz italije in ni primerjave z večino naših šklempetal.Samo dobro je treba pogledat zaradi barabskih trgovcev,ki kupijo včasih res podrtije.
 
Luke
Novinec
 
Prispevkov: 153
Pridružen: Sr nov 12, 2008 7:21 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Luke Sr nov 26, 2014 9:24 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=905 ... 0Tiptronic

pozna kdo audi a4 2009, 3.0 tiptronic sive barve..
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Matey_ Sr nov 26, 2014 11:14 pm

pinny je napisal/-a:kaj pol to pomeni če praviš 145.000km, v oglasu pa 52.300km, da se je z kilometri na velik dol šibalo :D


Pardon :)
Pšisoval sem izkušnjo z avtom, ki si ga lastimo doma in ne dotičnega it oglasa ;)
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a hippo Če nov 27, 2014 8:43 am

Luke je napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=9055493&show=1&avto=Audi%20A4%20quattro%203.0%20TDI%20DPF%20Tiptronic

pozna kdo audi a4 2009, 3.0 tiptronic sive barve..

Ko vidim, da privat piše, da lahko uredi financiranje rečem samo: ne, hvala.
Tipični preprodajalčki nateguni. Kupi avto, ga fura pol leta potem pa ga prodaja kot da ga imajo v družini že 5 let... :roll:
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: coco66, mišek in 110 gostov