Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a MacTron Pe dec 09, 2011 10:10 pm

HPF je napisal/-a:
cruiser1 je napisal/-a:Ne ne! To je vse fotoshop! :roll: in model se zapiči v tablice in trdi, da so "shopirane" :lol: res mi ni jasno po čem je njegovo ostro oko to opazilo :lol:


Za vse bosance, ki si ne znajo shranit slike pa povečat (klik na sliko za večji ogled..):

Slika

Brez zamere, ne leti direktno na tebe.

Vendarle bi se lahko izrazil malce lepse, ker tole je primerljivo z necim kar ne sodi v kontekst nekega dokazovanja. Morda bi pred tem, ko si omenil PS tudi pomislil, da je avto ameriskega izvora in da imajo tam drugacne tablice in na popolnoma drugacnih mestih pritrjene. Sedaj si morda tudi predvidel, da je EU tablica precej daljsa in jo je potrebno nekje drugje fixirati kot amerisko. Imam pa se eno zanimivost kar bi tudi navrglo preuranjeno trditev o PS... Chromatic Aberration (vidi se tudi sled vijolicne barve na odbijacu) tu se pride na vrsto kompresiranje itd. V tem primeru nimas prav (lahko bi imel), ampak bi se lahko tudi izrazil temu primerno.

Mimogrede Monster Energy aka Black Beast, tole precej meji na neko sanjarjenje ob filmu, ki si ga navedel kot nekaj waaw. Sumljiva vsebina ze tretjic.

Gospodje, se vem ne zdi cudno, da 11 letniku zaupajo taksne delikatnosti ter konstruktivne ideje? Lahko je mozno, vendar je prevec v sozvocju z ze predstavljenim.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a cruiser1 Pe dec 09, 2011 10:18 pm

HPF je napisal/-a:
cruiser1 je napisal/-a:
a_sist je napisal/-a:
HPF je napisal/-a:Mimogrede, dvomim da je to vozilo sploh v Sloveniji: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5376446&show=1. Boljši pogled razkrije, da je tablica s Photoshopom prilepljena na sliko.


kot je že kruzer povedu... poglej hiše v ozadju... prava podalpska bela klasika :)



Ne ne! To je vse fotoshop! :roll: in model se zapiči v tablice in trdi, da so "shopirane" :lol: res mi ni jasno po čem je njegovo ostro oko to opazilo :lol:


Za vse bosance, ki si ne znajo shranit slike pa povečat (klik na sliko za večji ogled..):

Slika

Brez zamere, ne leti direktno na tebe.


Hm! Bosanc si lahko samo ti, ker ne prepoznaš tipične gorenjske gradnje v okolici.
Pismo, pa pravjo, da so američani zabiti in nerazgledani :roll:
 
Uporabniški avatar
DragonForce
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 629
Pridružen: Po jun 22, 2009 1:02 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a DragonForce Pe dec 09, 2011 10:23 pm

Monster Energy je napisal/-a:Zivjo! En gospod starejsih let (50)


Uf... ti si pa res mlad, če je 50 že gospod v starejših letih :)
 
Uporabniški avatar
HPF
Novinec
 
Prispevkov: 292
Pridružen: Po mar 07, 2011 4:21 pm
Kraj: Maribor

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a HPF Pe dec 09, 2011 10:31 pm

cruiser1 je napisal/-a:Hm! Bosanc si lahko samo ti, ker ne prepoznaš tipične gorenjske gradnje v okolici.
Pismo, pa pravjo, da so američani zabiti in nerazgledani :roll:


Sem ti odgovoril preko zasebnega sporočila, da nebo offtopica.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a TrijoAdijo So dec 10, 2011 4:29 am

@cruiser1:
Ja, vsi samo sanjajo o Eleanor...A recimo o Erin in Shannon pa nimajo pojma... (1969 Chevrolet Camaro Z28 in 1971 Plymouth Hemi Cuda) :lol: tudi meni gre folk na živce, ko slišijo mustang jim sam hodi po glavi tist kup plastike na filmskem mustangu l.67, ki košta 100K€...Zame bi bil čist solidn en V6, 5. generacije.
Sicer sem hotel it pogledat tudi Camarota Z28, l.97, samo je prej izginil iz neta :(
Glede avtomatikov: Enkrat sem vozil enega...v Fordu 2,5 V6 samo veliko premalo, da bi lahko podal eno realno oceno, če mi je vožnja z avtomatikom všeč ali ne...
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
Monster Energy
Uporabnik še ni polnoleten
 
Prispevkov: 192
Pridružen: Če avg 11, 2011 4:37 pm
Kraj: Trbovlje

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a Monster Energy So dec 10, 2011 7:35 am

WTF?! Odprem temo pa pec kregarija!

@cruiser1- vsake oci majo svojega malarja, in vejamem, da so ti vsec amerikanci, saj jih tudi vozis, ampak nas z njimi ne posiljuj!

@sablač- noro lep Yugo!

@89gasper- hvala za razlago!

LP!
Z računom imam probleme!:

-ne morem citrati
-ne morem objavljati slik
-teme razmetane
-do skaraj vseh tem ne morem priti
-...
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a Renault VG So dec 10, 2011 8:21 am

Monster Energy je napisal/-a:
@cruiser1- vsake oci majo svojega malarja, in vejamem, da so ti vsec amerikanci, saj jih tudi vozis, ampak nas z njimi ne posiljuj!



LP!

Saj si odprl temo da iščeš avto v Ameriki !!Če pa ne iščeš ameriškega avtomobila,potem pa najbolj dagledaš po oglasnikih v Evropi :roll: :roll:
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a cruiser1 So dec 10, 2011 2:42 pm

Monster Energy je napisal/-a:
@cruiser1- vsake oci majo svojega malarja, in vejamem, da so ti vsec amerikanci, saj jih tudi vozis, ampak nas z njimi ne posiljuj!



KAJ je s tabo narobe??



Monster Energy je napisal/-a:

@sablač- noro lep Yugo!



In še enkrat, KAJ je s tabo narobe??



No zdaj se pa vrni v realni svet, kosilo si pojedel zdaj pa le vzami svojega elenorja iz police in se malo igraj, da ne boš mami napota medtem, ko pospravlja kuhinjo po kosilu.
 
Uporabniški avatar
ChuckNorris
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 739
Pridružen: Po jul 20, 2009 1:49 pm
Kraj: Maribor

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a ChuckNorris So dec 10, 2011 4:29 pm

cruiser, in kaj zdaj če mu je noro lep yugo? Sej pa je lepota subjektivna, meni tud !naprimer eni ameriški zmazki niso všeč pa te ne sprašujem kaj je narobe s tabo
 
Uporabniški avatar
89gasper
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Po maj 18, 2009 4:18 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a 89gasper So dec 10, 2011 4:43 pm

jaz priporočam, da se namesto mustanga ali nekega drugega ameriškega vozila uvozi iz amerike enega yugota. to bo bomba!
Pol maš pa yugo redneck power! yeah!
 
Uporabniški avatar
Monster Energy
Uporabnik še ni polnoleten
 
Prispevkov: 192
Pridružen: Če avg 11, 2011 4:37 pm
Kraj: Trbovlje

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a Monster Energy So dec 10, 2011 4:44 pm

Peace!

@cruiser- ja iscem amerikanca, vendar ne pozabljam na klaske yugo) in z mano drugac ni nic, tko da dejmo na sran tist o kosilu!

Tist glede yugota od slablaca je letelo na eno drugo temo- zmotu sem se , OK? P dans nism biw welik na neti, k sen sow u Celje!

LP!
Z računom imam probleme!:

-ne morem citrati
-ne morem objavljati slik
-teme razmetane
-do skaraj vseh tem ne morem priti
-...
 
abajc3
Novinec
 
Prispevkov: 162
Pridružen: So apr 25, 2009 2:09 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a abajc3 So dec 10, 2011 5:13 pm

cruiserjev komentar se je verjetno nanašal na to da v tej temi sploh ni bilo omenjenega yugota niti njegov lastnik ni sodeloval.

se pa tudi meni zdi da je ta tema bolj kot resno povpraševanje neko sanjarjenje enega šolarčka in mi z raznimi nasveti bolj ali manj izgubljamo čas. dejansko nebi bilo slabo če bi nad avatarjem kazalo tudi starost uporabnika...
2 litres is a drink size, not an engine!!!

77 chevy malibu classic 305 v8
 
Uporabniški avatar
89gasper
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Po maj 18, 2009 4:18 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a 89gasper So dec 10, 2011 5:19 pm

abajc3 je napisal/-a:cruiserjev komentar se je verjetno nanašal na to da v tej temi sploh ni bilo omenjenega yugota niti njegov lastnik ni sodeloval.

se pa tudi meni zdi da je ta tema bolj kot resno povpraševanje neko sanjarjenje enega šolarčka in mi z raznimi nasveti bolj ali manj izgubljamo čas. dejansko nebi bilo slabo če bi nad avatarjem kazalo tudi starost uporabnika...



Starost niti ni problem, če je stvar resna.
Zdaj za ta primer mi je vseeno. Meni je kul spremljat komentarje in kakšno traparijo napisat.

Mene tud niso resno jemal, ko sem prvič in kasneje tudi stotič rekel, da bom imel ameriški avto.... pa se je kmalu zatem pojavil doma. Ko se je pojavil drugi so pa... eni se še sedaj ne sprijaznijo. :)
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a nevermind So dec 10, 2011 6:16 pm

Od toliko hudih avtov spet tale Eleanor. Pa nimam nič proti Mustangu, se ga ne bi branil... ampak se najdejo po mojem okusu veliko boljši/zmogljivejši/cenejši avti.

Recimo:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5449076&show=1 beri opombe
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5424035&show=1 pri temu vložit nekaj denarja in bi bil top!
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5405249&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5187443&show=1 v nulo! (meni je ta veeeliiiikooo boljši od Mustanga (Eleanor)
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5422992&show=1 meni veliko boljši od Mustanga
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5259452&show=1 bomba!
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5259164&show=1 evo ti Mustang :lol: ta še zgleda OK
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4712125&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4887291&show=1 zmagovalec!
Zadnjič spremenil nevermind, dne So dec 10, 2011 6:19 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a cruiser1 So dec 10, 2011 6:17 pm

ChuckNorris je napisal/-a:cruiser, in kaj zdaj če mu je noro lep yugo? Sej pa je lepota subjektivna, meni tud !naprimer eni ameriški zmazki niso všeč pa te ne sprašujem kaj je narobe s tabo


Ni fora v yugotu :roll: ! Sicer ti je pa že abajc3 razložil
abajc3 je napisal/-a:cruiserjev komentar se je verjetno nanašal na to da v tej temi sploh ni bilo omenjenega yugota niti njegov lastnik ni sodeloval.




ahh. Polno enih zmedenih osebkov...nekdo odpre temo o nakupu ameriškega avtomobila, potem me ta ista oseba obtožuje posiljevanja z njimi in nekako v vse to stlači yugota, vmes pa še nekdo bluzi o PS tablicah na mustangu kar naj bi bil dokaz, da avto ni v SLO in mi na zasebno sporočilo pošlje kako je očitno, da nimam pojma o računalniški tehnologiji in ne vem kaj govorim, lastnika dotičnega mustanga pa celo osebno poznam :lol: WTF :?:
 
Uporabniški avatar
HPF
Novinec
 
Prispevkov: 292
Pridružen: Po mar 07, 2011 4:21 pm
Kraj: Maribor

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a HPF So dec 10, 2011 6:48 pm

Zdaj sicer že res najedaš, ker si že ene 10x napisal enako stvar, pa še kr bluziš isto. Če boš še enkrat lepo počasi prebral mojo objavo, boš mogoče dojel besedo "dvomim" in ne dokaz, da je vozilo v Sloveniji. Sicer mi je vseeno če poznaš lastnika (tudi če bi bil tvoj), ampak jaz še vedno trdim, da je tablica (dokaj dobro) fotošopirana na avto. Zgornje linije na tablici ob povečavi preprosto niso to kar bi morale bit glede na kvaliteto slike. O tvoji računalniški izobrazbi nebom začel, tak da raje idi nazaj delat letake v slikarja pa valjčkat svojo "kripo", kot pa da spamaš v tej temi, ki bi lahko bila že 100x zaklenjena glede na to kam je debata zašla.

Avtorju teme: Glede na to da iščeš nek Ameriški avtomobil, se raje odpravi na kakšen bolj specifičen forum.
 
Uporabniški avatar
rizi007
Novinec
 
Prispevkov: 116
Pridružen: To feb 21, 2006 1:34 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a rizi007 So dec 10, 2011 6:54 pm

Tablica ni sfotošopana, in je dejansko na avtu. Če ne verjameš, ga pa poklič.
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a cruiser1 So dec 10, 2011 7:16 pm

HPF je napisal/-a: O tvoji računalniški izobrazbi nebom začel, tak da raje idi nazaj delat letake v slikarja pa valjčkat svojo "kripo", kot pa da spamaš v tej temi, ki bi lahko bila že 100x zaklenjena glede na to kam je debata zašla.

Ni potrebe začeti o moji računalniški izobrazbi, jaz priznam, da imam zelo malo pojma o vsem tem in sem ti to tudi na ZS napisal. Kljub temu pa kar veliko oziroma preveč delam z računalnikom, ker tega res ne maram in raje valjčkam ali pa kaj drugega delam na svojih kripah. Spamaš pa še najbolj ti!!



HPF je napisal/-a:
Avtorju teme: Glede na to da iščeš nek Ameriški avtomobil, se raje odpravi na kakšen bolj specifičen forum.


Najbolje, da gre na V8forum :lol:
 
Uporabniški avatar
Monster Energy
Uporabnik še ni polnoleten
 
Prispevkov: 192
Pridružen: Če avg 11, 2011 4:37 pm
Kraj: Trbovlje

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a Monster Energy Sr dec 14, 2011 7:43 am

Wow!

@nevermind: Hvala za oglase! Cuda je res top, vendar vso sceno unicijo modri sedezi! Un oranzn ni slab, Oldsmobile pa po tablicah sodec ni ravno dalec stran! Kmal porocam vec!
Z računom imam probleme!:

-ne morem citrati
-ne morem objavljati slik
-teme razmetane
-do skaraj vseh tem ne morem priti
-...
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a cruiser1 Sr dec 14, 2011 12:11 pm

Monster Energy je napisal/-a:Wow!

@nevermind: Hvala za oglase! Cuda je res top, vendar vso sceno unicijo modri sedezi! Un oranzn ni slab, Oldsmobile pa po tablicah sodec ni ravno dalec stran! Kmal porocam vec!



:lol: Klasična pripomba neresnega kupca, ki ima vedno nepomeben razlog zakaj ne kupi določenega avtomobila! Videl, doživel že neštetokrat. In Olds ima kakšne barve sedežev?
In še za konec celotna modra notranjost pri obeh izpade vrhunsko.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov