Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1371
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a thunderbolt Sr dec 14, 2011 12:44 pm

Vidim, da vas je nekaj poznavalcev. Čisto okvirno, iz firbca, me zanima, koliko sta realno vredna taka, povsem obnovljena avtomobila (na ameriških straneh so ponekod prav strašne cene)?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4887291&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5422992&show=1
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a _BANDIT_ Sr dec 14, 2011 1:50 pm

HPF je napisal/-a:Sicer mi je vseeno če poznaš lastnika (tudi če bi bil tvoj), ampak jaz še vedno trdim, da je tablica (dokaj dobro) fotošopirana na avto. Zgornje linije na tablici ob povečavi preprosto niso to kar bi morale bit glede na kvaliteto slike.



Tako je, imaš prav! Slika
Cruiser nima pojma, v bistvu je stvar še hujša. Tale kao mustang sploh v resnici ni mustang ampak je to škoda favorit vojaško zelene barve, ki jo je lastnik tolk sfotošopal, da je zdej celo malo podobna mustangu. Sam ne nobenmu povedat, OK?

V bistvu ameriški avti sploh v resnici ne obstajajo ampak so to le sfotošopane škode in yugeci..... ;)
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
HPF
Novinec
 
Prispevkov: 292
Pridružen: Po mar 07, 2011 4:21 pm
Kraj: Maribor

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a HPF Sr dec 14, 2011 3:20 pm

_BANDIT_ je napisal/-a:
HPF je napisal/-a:Sicer mi je vseeno če poznaš lastnika (tudi če bi bil tvoj), ampak jaz še vedno trdim, da je tablica (dokaj dobro) fotošopirana na avto. Zgornje linije na tablici ob povečavi preprosto niso to kar bi morale bit glede na kvaliteto slike.



Tako je, imaš prav! Slika
Cruiser nima pojma, v bistvu je stvar še hujša. Tale kao mustang sploh v resnici ni mustang ampak je to škoda favorit vojaško zelene barve, ki jo je lastnik tolk sfotošopal, da je zdej celo malo podobna mustangu. Sam ne nobenmu povedat, OK?

V bistvu ameriški avti sploh v resnici ne obstajajo ampak so to le sfotošopane škode in yugeci..... ;)


Jeeeeeej.. spam? =I

Tomson, sicer je bla tvoja objava izbrisana, ti bom pa vseeno odgovoril (čeprav gre že meni na živce, da se take objave sploh še nabirajo)..
Najprej te bom vprašal, si že bil v Ameriki? Ne? Ok. Torej sploh ne začenjaj teme o hišah v ameriki. Računalniškega znanja imam po mojem mnenju dovolj, glede na to da sem programer in da se trenutno glih ukvarjam s slikami. Pravkar implementiram JPEG-LS. Znano? Pogooglaj pa se kaj novega nauči ;) Glasujzame pogrešaš? Opa, trenutno celo dela.
Zdaj pa idi v zabavni kotiček spamat naprej.

Če ima še kdorkoli kkarkoli za povedat na tablico, na bilokaj glede mojih objav, ga naprošam, da mi pošlje zasebno sporočilo.


Cruiser, nisem imel namena več pisat v tej temi, ampak če že pišem ti lahko še enkrat odgovorim. Ja, prav na V8 forum bi mu svetoval da se obrne, ker bi mu tam vi "poznavalci" ameriških vozil zagotovo bolje svetlovali, kot tukaj 70% "VAGovcev".
 
Klamzi
Novinec
 
Prispevkov: 183
Pridružen: Pe apr 11, 2003 9:54 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a Klamzi Sr dec 14, 2011 3:49 pm

cruiser1 je napisal/-a:
Monster Energy je napisal/-a:Wow!

@nevermind: Hvala za oglase! Cuda je res top, vendar vso sceno unicijo modri sedezi! Un oranzn ni slab, Oldsmobile pa po tablicah sodec ni ravno dalec stran! Kmal porocam vec!



:lol: Klasična pripomba neresnega kupca, ki ima vedno nepomeben razlog zakaj ne kupi določenega avtomobila! Videl, doživel že neštetokrat. In Olds ima kakšne barve sedežev?
In še za konec celotna modra notranjost pri obeh izpade vrhunsko.

Bo kupil ali ne, nima veze, ampak vseeno, kdo si ti da odločaš kaj je "lepo" in kaj ne? Mislim haloo, saj za sebe kupuje in mnda ja ve kaj mu je všeč..
In ja, tud meni ta barva notranjosti nekako ne sede ;)
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a cruiser1 Sr dec 14, 2011 4:29 pm

Klamzi je napisal/-a:
cruiser1 je napisal/-a:
Monster Energy je napisal/-a:Wow!

@nevermind: Hvala za oglase! Cuda je res top, vendar vso sceno unicijo modri sedezi! Un oranzn ni slab, Oldsmobile pa po tablicah sodec ni ravno dalec stran! Kmal porocam vec!



:lol: Klasična pripomba neresnega kupca, ki ima vedno nepomeben razlog zakaj ne kupi določenega avtomobila! Videl, doživel že neštetokrat. In Olds ima kakšne barve sedežev?
In še za konec celotna modra notranjost pri obeh izpade vrhunsko.

Bo kupil ali ne, nima veze, ampak vseeno, kdo si ti da odločaš kaj je "lepo" in kaj ne? Mislim haloo, saj za sebe kupuje in mnda ja ve kaj mu je všeč..
In ja, tud meni ta barva notranjosti nekako ne sede ;)


Še danes pri čisto novem avtomobilu v salonu ne moreš izbirati barvo sedežev! Zato so mi take pripombe pri nekem ameriškem klasiku totalno kretenske! Ja zdaj pa ne bo kupil tega avto izključno samo zato, ker mu ne ustreza barva sedežev :lol: . Si bo raje vzel čas in iskal skoraj 40let star avto z barvo sedežev, ki je njegova najljubša :lol: . O tem govorim! Sem že velikokrat naletel na take osebe, ki govorijo o nakupu U.S. oldija pa vedno pri vsakem nekaj najde kar mu ni všeč, enkrat so to oblika stranskega žmigovca, drugič tip-oblika prestavne ročice, tretjič stranske črte, četrtič barva.... Nikoli pa ne prizna ne sebi ne drugim, da nima ne denarja predvsem pa ne j**c! Itak potem za vedno ostane na kakšnem kangooju, ki je pač zelo praktičen in ima fin dizelski motor pa polno predalčkov :lol: Pa še barvo sedežev ima tak zelo lep odtenek sive :lol:

V celoti enobarvna notranjost je že itak posebnost američanov. Modre, rdeče, zelene, rumene, rjave...notranjosti so pa predvsem posebnost starejših amerikancev tam do konca 80tih in to je del teh avtomobilov, če vam je všeč ali pa ne. Meni so zelo všeč, komur pa niso naj se pa vpraša ali so mu stari amerikanci sploh všeč ;) In čisto na koncu, resen kupec bo kupila avto neglede na barvo sedežev in jih magari preoblekel, če ga že to tako zelo moti čeprav bi se meni to zdela velika škoda.
 
Uporabniški avatar
89gasper
Novinec
 
Prispevkov: 275
Pridružen: Po maj 18, 2009 4:18 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a 89gasper Sr dec 14, 2011 4:35 pm

Tole kar je napisal cruiser1 o neomembnih razlogih še kako drži!

@ Monster energy: Oldsmobile je res blizu, mislim pa da ne ustreza kriterijem iskanja.
Prav tako je v Sloveniji oranžen Plymouth RoadRunner.
 
Klamzi
Novinec
 
Prispevkov: 183
Pridružen: Pe apr 11, 2003 9:54 pm

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a Klamzi Sr dec 14, 2011 7:02 pm

cruiser1 je napisal/-a:Ja zdaj pa ne bo kupil tega avto izključno samo zato, ker mu ne ustreza barva sedežev :lol: . Si bo raje vzel čas in iskal skoraj 40let star avto z barvo sedežev, ki je njegova najljubša :lol: . O tem govorim!

Ok s tem se pa strinjam, sem te prej drugače razumel... Se posipam s pepelom :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Re: Oldtimer iz Amerike!

Napisal/-a _BANDIT_ Sr dec 14, 2011 7:09 pm

HPF je napisal/-a:Računalniškega znanja imam po mojem mnenju dovolj, glede na to da sem programer in da se trenutno glih ukvarjam s slikami. Pravkar implementiram JPEG-LS. Znano?


Ajaaaaa, a softweraš si, pol pa je vse jasno. Se mi je zdelo, da si malo bolj pameten od nas navadnih smrtnikov, namreč edino taki mojstri, kot si ti, ste sposobni na NEfotošopani slikci najti sledove fotošopa in potem še do onemoglosti trditi, da imate prav, čeprav vsi vemo, koliko je ura. Noro!
Stari, kwa si ti hud ej, a sm lahko tvoj prjatu?
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 41 gostov