Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
jumbo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr okt 07, 2015 5:53 pm

zimske gume 2 para različne

Napisal/-a jumbo Sr okt 07, 2015 5:58 pm

Lep pozdrav, ker priihaja kmalu zima bom menjal zimske gume , problem pa je ta da bi menjal sam prednje, ker zadnje so ok. ker so te gume ultragrip 7+, torej se jih ne da dobit več, me zanima če je dosti slabša lega avta če na sprednje osi dam zimske par zimskih gum druge znamke oz drug profil. ne bo enak kot zadnji dve. hvala za odgovor, lp
 
mropc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 603
Pridružen: So feb 06, 2010 3:36 pm

Re: zimske gume 2 para različne

Napisal/-a mropc Sr okt 07, 2015 6:08 pm

pomojem nebi smelo biti problema. bi ti pa priporočal da daš stare spredaj in zadaj nove ;)
 
Uporabniški avatar
dzuro.na.izi
Uporabnik
 
Prispevkov: 907
Pridružen: Pe okt 24, 2014 11:08 am
Kraj: Dežela cvička

Re: zimske gume 2 para različne

Napisal/-a dzuro.na.izi Sr okt 07, 2015 6:13 pm

Ni nobenga problema če gume niso od istega proizvajalca, ali isti tip samo tako kot je predhodnik že napisal daj raje nove gume na zadnjo stran avta, starejše imej pa uspredi.
 
matejxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 961
Pridružen: So okt 06, 2012 3:46 pm

Re: zimske gume 2 para različne

Napisal/-a matejxx Sr okt 07, 2015 7:40 pm

mropc je napisal/-a:pomojem nebi smelo biti problema. bi ti pa priporočal da daš stare spredaj in zadaj nove ;)



Odvisno, če živiš v hribih ti veliko bolj koristijo boljše gume spredaj. Je pa res, da moraš potem biti bolj pazljiv, da ti ne odnese zadnji del avta.
 
rs5
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Če jul 19, 2012 8:01 am

Re: zimske gume 2 para različne

Napisal/-a rs5 Sr okt 07, 2015 8:43 pm

Tako jaz kombiniram že kar nekaj let.Prvo leto sem kupil vse 4nove pol pa vsako leto po dve in nove sem vedno dal odzadi,naslednje leto pa naprej in nove spet zadi.Po zakonu so pa lahko na prvi osi takšen profil na zadnji osi pa dugačen profil samo morajo biti iste dimenzije in vse ali m+s ali letne.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Piđi3008 in 28 gostov