Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
StajercS
Novinec
 
Prispevkov: 327
Pridružen: Če nov 02, 2006 2:05 am
Kraj: MB

Valjčkanje blatnikov (Roll Fender)

Napisal/-a StajercS So apr 30, 2016 7:06 am

Splošno znano, da ma Golf 5 (tudi 6) malo beden ET. Na avto.net je velika izbira feltn z ET 35, kar pa mi pri gumi 225 zija ven.
Pa sem prišel na idejo, da bi to mogoče rešil z valjčkanjem. Zadosti bi že bilo 1 cm, ker mam zdaj 7J ET43, torej bi teoretično lahko dal pol gor do ET33.

Dilema pa je estetski videz. Avto je na stock višini, pa bo tako verjetno tudi ostal, ker me low pa ostali problemi s tem več ne mikajo. :mrgreen:
Google je poln slik pa videov, ampak so vsi avti znižani. Tam pa seveda zgleda dobro.
Mene pa zanima, če je kdo že valjčkal blatnike, pa da je bil avto na normalni višini. Po možnosti Golf 5/6.

:?: :-D
Slika
 
Uporabniški avatar
Black_Racer®
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1660
Pridružen: Po jul 10, 2006 1:40 pm
Kraj: Toti Cjele

Re: Valjčkanje blatnikov (Roll Fender)

Napisal/-a Black_Racer® So apr 30, 2016 8:04 am

Po sloveniji so mojstri ki valjčkajo blatnike, jaz sem si sam povaljčkal za 1 cm blatnike in naredil sam doma zadevo za valjčkati ni taki kunšt samo mi je lak mal počil pa čeprav sem segreval poleg.
Se mi je pa zadeva za valjčkati valjala doma in sem jo šenkal tako da za posodit je tudi nimam več...
1 3 5
2 4 6 R
 
Uporabniški avatar
StajercS
Novinec
 
Prispevkov: 327
Pridružen: Če nov 02, 2006 2:05 am
Kraj: MB

Re: Valjčkanje blatnikov (Roll Fender)

Napisal/-a StajercS So apr 30, 2016 9:22 am

Če bi se odločil za valjčkanje, bi itak peljal k nekomu, ki se s tem ukvarja.
Bolj me zanima, kak bi to zgledalo na normalno visokem avtu. Ker če se enkrat odločim za to, pa nebi zgledalo dobro, potem ne morem reči, naj mi ''odvaljčka'. :D
Slika
 
Uporabniški avatar
pixie
Novinec
 
Prispevkov: 477
Pridružen: Po avg 30, 2010 7:54 pm
Kraj: Kärnten

Re: Valjčkanje blatnikov (Roll Fender)

Napisal/-a pixie So apr 30, 2016 9:55 am

si bom kar temo sposodil :P
imam BMWja serije 3, vendar bi zaradi izbire platišč potreboval povaljčkane robe, ali se s tem avto poširi ali ne?
ali pozna tukaj kdo kakega mojsta na koroškem ali v bližini ki se s tem ukvarja?
Freunde am fahren.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 63 gostov