Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
skosir
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če jun 23, 2016 8:36 pm

mehaniki v okolici kranja

Napisal/-a skosir Če jun 23, 2016 8:49 pm

iščem mehanika ki bi popravil napake na Audi a4 avant 2003. (jast sem iz Radovljice)sedaj sem vozil k nekemu ki je delav na fuš,sedaj pa ko sem kupil malo bolši avto bi rabil enega ki istavi račun in da neko garancijo na tiste dele ki jih je zamenjal.
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: mehaniki v okolici kranja

Napisal/-a titanius Če jun 23, 2016 11:05 pm

Za garancijo ravno nevem, odvisno kako velik je strošek popravila. Jaz sem iz Tržiča in vozim v Tržič k mehaniku že več kot 5let, izjemno zadovoljen z njim. Veliki servis za P307 250€ a sem kasneje prešaltal na VW, menjava olja,filtra,temeljit pregled avta za 25-30€, dobiš račun itd. Popravlja vse vrst vozil, njegov dedek je bil mehanik. Če te zanima, mi piši na zs in dobiš številko. A bi moral takoj kaj menjat glede na to da si kupu avto?
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: mehaniki v okolici kranja

Napisal/-a esem Če jun 23, 2016 11:47 pm

Ne more (še) pisat ZS-jev, zato lahko številko tel. objaviš tu in bo morda še komu pomagala-
 
Uporabniški avatar
alesi
Novinec
 
Prispevkov: 427
Pridružen: Sr jul 02, 2003 2:38 pm
Kraj: Gorenjska

Re: mehaniki v okolici kranja

Napisal/-a alesi Pe jun 24, 2016 5:45 am

Jao Seba kaj ti bo račun,kaj boš s njim dosegel? Primer: če ti zamenja turbino izstavi račun izda 1 letno garancijo nato ti crkne.On pa ti bo ob pregledu turbine rekel da jo nisi ulaufal in da za to garancije ni.je bil že tak primer.Pa ne ženi se s nevem kakšnimi računi za avto vreden 3k€.Drugače maš enega mehanika v Vrbnjah,drugega na Prezrenjah in tretjega na Selu pri Bledu.Nobeden ni drag in vsi so dobri.
Slika
Toj pač vse kar sem imel za danes!
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: mehaniki v okolici kranja

Napisal/-a abbe Pe jun 24, 2016 12:07 pm

skosir je napisal/-a:iščem mehanika ki bi popravil napake na Audi a4 avant 2003. (jast sem iz Radovljice)sedaj sem vozil k nekemu ki je delav na fuš,sedaj pa ko sem kupil malo bolši avto bi rabil enega ki istavi račun in da neko garancijo na tiste dele ki jih je zamenjal.


a zj k maš pa mal boljši avto pa un mehanik ni dober.
garancijo ti itak vsak mehanik da na delo. na materjel pa daje garancijo podjetje kjer je materjal biu kupljen.
nevem pa zakaj rabiš račun imet,ker nič ne pomaga.
tud fušarji znajo bit zelo pošteni pri uveljavljanu reklamacij
Ni vse res kar napišem
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: mehaniki v okolici kranja

Napisal/-a titanius Pe jun 24, 2016 3:20 pm

Aleš Aljančič S.P. Bistrica pri Tržiču nasproti gasilskega doma, naslov Kovorska cesta 4. K njemu jaz vozim odkar imam izpit, priporočil mi ga je očetov znanec, ki popravljah svoja 4 vozila pri njem. Tako jaz kot oče voziva avto k njemu. Ima samo eno garažo, ker dela sam. Je pa kar problem priti na vrsto, jaz sem znal čakat tudi po 10dni preden sem termin dobil. Včasih pa termin dobiš v 2-3 dneh.
 
Reaper85
Novinec
 
Prispevkov: 359
Pridružen: Če jul 16, 2009 9:44 pm

Re: mehaniki v okolici kranja

Napisal/-a Reaper85 So jul 02, 2016 9:34 pm

Poleg tega kar je že alesi omenil, imaš dobra in poceni še:
http://www.itis.si/psc-jereb-uros-jereb ... -a?4600514
http://www.itis.si/nba-lesce_lesce_bost ... ca?4643861

Jereb ima 30€ z računom.
 
skosir
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če jun 23, 2016 8:36 pm

Re: mehaniki v okolici kranja

Napisal/-a skosir So nov 11, 2017 12:32 am

Hvala za info
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov