Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
RAPMAN
Uporabnik
 
Prispevkov: 1232
Pridružen: Če okt 23, 2003 6:20 pm
Kraj: Ljubljana - Trnow

Napisal/-a RAPMAN Po avg 02, 2004 9:11 am

jah eni ga sami peremo ker je tko tut bolš mal se igrt z vodico pa šamponom :P :-P :lol:
>>ZIDEK<<
Slika
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Po avg 02, 2004 10:34 am

Jerry: katere avtomobile pa voziš tja čistit?
do zdej sm samo alfe oldtimerje vidu pa enga hrošča.

res je bolš da ste zravn ko vam čistijo avto.
če pustite ploščico od radia v avtu, dostikrat tisti ki čistijo dajo radio skor do konca naglas. pa tud tisti k premika avto se izživlja nad njim (gas do konca,...).
 
_Jerry_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1196
Pridružen: Če jul 22, 2004 12:55 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a _Jerry_ To avg 03, 2004 4:14 pm

Cuore Sportivo 156 je napisal/-a:Jerry: katere avtomobile pa voziš tja čistit?
do zdej sm samo alfe oldtimerje vidu pa enga hrošča.

res je bolš da ste zravn ko vam čistijo avto.
če pustite ploščico od radia v avtu, dostikrat tisti ki čistijo dajo radio skor do konca naglas. pa tud tisti k premika avto se izživlja nad njim (gas do konca,...).


Vse sorte... npr. SAAB 96 letnik 70, VW hrosc ovali letnik 56, Ford Ranger PickUp letnik 78, Cadillac Sedan DeVille letnik 62, itd. Pridem pa zadnje case res bolj poredko, ker vcasih perem sam na prijateljevem dvoriscu.
 
mojster
Uporabnik
 
Prispevkov: 946
Pridružen: Ne jul 25, 2004 11:16 am

Napisal/-a mojster To avg 03, 2004 5:12 pm

autoccomerce http://www.autocommerce.si/sc/pranje.html
edina k je dobra pa nima takih krtač kt druge
 
Uporabniški avatar
Loopz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 738
Pridružen: To feb 24, 2004 3:47 pm

Napisal/-a Loopz To avg 03, 2004 8:55 pm

avta zunaj skoraj ne perem sam, notri večkrat, vsaj enkrat na mesec peljem oprat podvozje...
...zadnje čase pa ga vozim v avtopralnico v OIC Trzin zraven honda servisa, kjer je sicer treba avto postaviti v vrsto ob 7ih zjutraj, da ga do 15ih dobiš nazaj :) ...no tko hudo ravn ni, ampak 2 urce mimogrede mine, ker pa delam v neposredni bližini mi itak ni panike...
...avte pa puca malce starejši gospod, ki si sicer vzame čas, ampak me vedno znova očara s temeljitostjo...avto je res doterano spucan 8) ...
 
AndrejD
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 770
Pridružen: Po jun 14, 2004 10:48 am

Napisal/-a AndrejD Pe avg 06, 2004 2:59 pm

Kaj v MB obstaja kaj podobnega ?
Slika
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Če sep 09, 2004 6:34 pm

@Daco:
kako si zadovoljen z čistočo Audija? :D

a je bil dobr opran?
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Če sep 09, 2004 7:21 pm

Lahko bi povedu ker si... js sm pa gledu ce je kje ksna alfa pa je bla sam ena 147ka tm :P

Drugac pa nisem zadovoljen... sej avto je opran, ampak! feltne so en falus ociscene. Sej so se svetle, ampak ob stran so bli pa kraki se vsi crni. Sem pol k sm prsov domov drgnu z eno krpo, da je kokrtolk cisto zgledal. Pol mi je iz vzvratnih ogledal polno vode med voznjo usvinjal vrata... drugje so mi ponavad spihal s kompresorjem vodo ven. Tko da moram rect, da sem bil kar malo razocaran nad storitvijo glede na to kako so pohvalili to avtopralnico. Zdej ne vem, al se vam ni dal dobr obrisat avta al je blo narobe to da mam audija al kaj je blo. Sicer pa sej bom prezivel - itak bo cez par dni spet umazan. :)

Sam res sem pricakoval mal vec truda. Tko da tuhtam, a bi ga naslednjic tut pripeljal k vam in upal na boljso storitev al nej probam najti boljse. :?

Drugac mate pa poliranje full pocen, drugje sem spraseval pa ni noben reku pod 25 cukov! Tuki pa manj kot 11... sam upam, da ga spolirate bols kokr ga operete. :P

No dost kritike... sej jst osebno bi ga se slabs spucal verjetno a res sem pricakoval malo temeljitejse pucanje avta - al bi jst sam mogu tezit? Posebi feltne, pa povrsno pobrisano, k na crnem avtu se full poznajo zasusene vodne kaplje.

Ker si bil pol ti od izbrane druscine? ;)
Slikaodkleni svojo Nokio brezplačno - www.odkleni.si
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Če sep 09, 2004 7:43 pm

Daco je napisal/-a:Lahko bi povedu ker si... js sm pa gledu ce je kje ksna alfa pa je bla sam ena 147ka tm :P

Drugac pa nisem zadovoljen... sej avto je opran, ampak! feltne so en falus ociscene. Sej so se svetle, ampak ob stran so bli pa kraki se vsi crni. Sem pol k sm prsov domov drgnu z eno krpo, da je kokrtolk cisto zgledal. Pol mi je iz vzvratnih ogledal polno vode med voznjo usvinjal vrata... drugje so mi ponavad spihal s kompresorjem vodo ven. Tko da moram rect, da sem bil kar malo razocaran nad storitvijo glede na to kako so pohvalili to avtopralnico. Zdej ne vem, al se vam ni dal dobr obrisat avta al je blo narobe to da mam audija al kaj je blo. Sicer pa sej bom prezivel - itak bo cez par dni spet umazan. :)

Sam res sem pricakoval mal vec truda. Tko da tuhtam, a bi ga naslednjic tut pripeljal k vam in upal na boljso storitev al nej probam najti boljse. :?

Drugac mate pa poliranje full pocen, drugje sem spraseval pa ni noben reku pod 25 cukov! Tuki pa manj kot 11... sam upam, da ga spolirate bols kokr ga operete. :P

No dost kritike... sej jst osebno bi ga se slabs spucal verjetno a res sem pricakoval malo temeljitejse pucanje avta - al bi jst sam mogu tezit? Posebi feltne, pa povrsno pobrisano, k na crnem avtu se full poznajo zasusene vodne kaplje.

Ker si bil pol ti od izbrane druscine? ;)


1. ti bi mogu težit(pol vsi skačejo okol avta, pa je avto ko nov :wink: )
2. ugan ker sm jz :P
3. sej si vidu da ni bil noben zaiteresiran za noben avto :roll:

nism se spomnu da bi ti z sesalcem posesal tisto vodo iz ogledal :roll:
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Če sep 09, 2004 7:54 pm

1. Ponavadi pricakujem strokovno opravljeno storitev ne glede na to kok je stranka zatezena. ;)
2. Green dragons? :P
3. Fantje, ko se dela se dela... tist tablond je bil pa cist nezainteresiran za brisanje avta. Res slow motion varianta. Sem avto pripeljal k vam, ker sem slisal da fajn delate, ne pa da ni noben zainteresiran za avto. :P :mrgreen:

Se bos drugic bolje potrudil, ce ga se pripeljem? Al ti moram se prej pivo obljubiti? :pivo
Slikaodkleni svojo Nokio brezplačno - www.odkleni.si
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Če sep 09, 2004 8:01 pm

Daco je napisal/-a:1. Ponavadi pricakujem strokovno opravljeno storitev ne glede na to kok je stranka zatezena. ;)
2. Green dragons? Al je laško? :P
3. Fantje, ko se dela se dela... tist tablond - sej to nis bil ti upam! - je bil pa cist nezainteresiran za brisanje avta. Sem avto pripeljal k vam, ker sem slisal da fajn delate, ne pa da ni noben zainteresiran za avto. :P :mrgreen:

Se bos drugic bolje potrudil, ce ga se pripeljem? Al ti moram se prej pivo obljubiti? :pivo



1.ponavad se nardi na 3/4, če pa je stranka ˝zatežena˝ (sej plača za to) pa je tko ko more bit
2.ne. ne :P
3.pa večino sm ti samo jz skakal okrog audi-ja :roll:. dobr da me nisi vidu ko sm res nezainteresiran :P :twisted:
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Če sep 09, 2004 8:05 pm

1. Kaj nisi tega prej reku, bi tut placu sam 3/4 :P
2. Pol si ti un plavi... no pohvaljen, da si se vsaj potrudu mal potrudt okol audia ;)
3. Upam, da ne bom mel te priloznosti :P :mrgreen:

Ce potegnem crto... naslednjic pricakujem boljse delo. Ce bo treba bom tut kej zatezil. :P :twisted:

P.S. Polirate dobr al sam pocen? :wink:
Slikaodkleni svojo Nokio brezplačno - www.odkleni.si
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Če sep 09, 2004 8:19 pm

Daco je napisal/-a:1. Kaj nisi tega prej reku, bi tut placu sam 3/4 :P
2. Pol si ti un plavi... no pohvaljen, da si se vsaj potrudu mal potrudt okol audia ;)
3. Upam, da ne bom mel te priloznosti :P :mrgreen:

Ce potegnem crto... naslednjic pricakujem boljse delo. Ce bo treba bom tut kej zatezil. :P :twisted:

P.S. Polirate dobr al sam pocen? :wink:


do zdej se še noben ni prtožu na poliranje (vsaj da jz vem, ne). pomoje je zato reku takšno ceno za poliranje ker če bi reku npr. 25k bi ti šel drugam dat polirat.
nekateri avtomobili so svinjski, imajo tud 1-2cm peska not, kakšne 0,5cm prahu na armaturi in jz mu bom za 600/h naredu avto k da je nov??
mogoče če bi kakšna lušna deklica lepo prosila :P
 
Uporabniški avatar
Daco
Uporabnik
 
Prispevkov: 1461
Pridružen: To jan 28, 2003 1:49 pm
Kraj: Medvode

Napisal/-a Daco Če sep 09, 2004 8:40 pm

Sorry sam ni stranka kriva, da ti dobis 600 na uro. Sej jst bi rajs teb dal jurja kot pa tvojmu sefu jurja pa pol... pa bi bla oba zadovoljna - sam kaj k je skoz tam.
Slikaodkleni svojo Nokio brezplačno - www.odkleni.si
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Če sep 09, 2004 8:45 pm

Daco je napisal/-a:Sorry sam ni stranka kriva, da ti dobis 600 na uro. Sej jst bi rajs teb dal jurja kot pa tvojmu sefu jurja pa pol... pa bi bla oba zadovoljna - sam kaj k je skoz tam.


sej ne bom tm večno delu :P
treba šolo do konca narest, do takrat sm pa jz šef ne pa stranka :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Če sep 09, 2004 8:47 pm

HEhe, no se jaz neki napisem...
Najprej delal v avtomatski avtopralnici, zdaj pa v rocni.
Osebno nebi dal avta nikomur za cistit, raj mal svica mi stece po ritnem grabnu pa da si sam naredim pa vem da je tak ko mi sede 8)
Drugace pa mamo za blokom vodo pa das 150sit pa peres kolk ti pase, ni glih wap je pa mal boljse kot z pipe...

Kar pa se tice poliranja uf...
Sem preducerajsnjim poliro puntota skor 6ur. tri polirpaste, pol z masinco po velikih delih z roko po delih kjer ne prides z masino itd...
Najprej zlo groba da ostranh praske, in neumazanijo, druga da avto dobi mal barvem treja pa za lest...
Nikoli si neki mislo kaj se da naresti z take barve ko je v riti, pol pa je rez zgledo ko na novo prebarvan...
Bom za zaminivost jutr uprasal kolk kosta poliranje.
lp
 
Uporabniški avatar
Foto Jovo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: Sr sep 10, 2003 6:45 pm
Kraj: ljubljana

Re: Rocne avtopralnice v Ljubljani?

Napisal/-a Foto Jovo Če sep 09, 2004 9:15 pm

Daco je napisal/-a:Pa mogoče še eno podvprašanje... poliranje? Kam se splača avto odpeljati na poliranje. Jaz sem vprašal v obeh avtopralnicah in so mi rekli, da mi ga spolirajo za 25 oziroma 30 tisocakov. Pa baje je treba avto z navadno crno barvo znati polirati in uporabljati posebne scetke, ker drugace ostanejo lise po avtomobilu. Tako mi je bilo receno. Eden me je svaril, da naj pazim kam ga bom peljal polirati. Kao, lahko da ti ga bo kdo poceni spoliral - samo se lahko zgodi da ti ga se bolje userje, ce nebo dobro naredil. Ker kao crne in druge temne je malo tezje spolirat kot kaksne srebrne in svetlejse avtomobile.

Ce te ze zanima oz vas zanima poliranje sem zelo veliko avtov spoliru in zamenju tud po 10 različnih past vseh vrst tud takih k se ne dobi v navadni štacun in morm rečt da na svetlejših barvah se da zelo lepo polirat ne rabš kakih spešl past. Najlepš je polirat mettalic sivo :D najbl zaj*ban je pa polirat ČRNO :x to se pa lahko tok jebeš da kr glava peče (priporočam prvo eno tako tekočino k ne vem kako se ji reče in avto cel namažeš in počakaš da se posuši potem obrišeš nato z grobo pasto pa manj grobo pa fino pa še za lesk tega je tok da glava peče :evil: pa ko ga boš dal an sonce spet ne bo čist ok. Nikol ne dat da vam polirajo z MAŠINO!!! Zakaj ker pušča lise mogoče v senci zgleda super k ga pa daš na sonce in greš malo okoli vidiš zellllooo opasne lise! Če imate črn avto če hočete da je spoliran v nulo se morte lotit sami z pravo polirno! pa ko mislite da je spoliran djte ga an sonce in preglejte sigurno boste najdl velik lis no takrat ga še enkrat z fino polirite oz z leskom na soncu ampak tekoj obrisat preden naredite še večjo sra*je! Največ črnih avtov sm spoliru čist novih in že na njih je blo dost problemov, tko da premislite komu daste polirat črn avto!
Upam da sm kj pomagu!
LP jovo
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Rocne avtopralnice v Ljubljani?

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Če sep 09, 2004 9:21 pm

BY_JOVICH je napisal/-a:
Daco je napisal/-a:Pa mogoče še eno podvprašanje... poliranje? Kam se splača avto odpeljati na poliranje. Jaz sem vprašal v obeh avtopralnicah in so mi rekli, da mi ga spolirajo za 25 oziroma 30 tisocakov. Pa baje je treba avto z navadno crno barvo znati polirati in uporabljati posebne scetke, ker drugace ostanejo lise po avtomobilu. Tako mi je bilo receno. Eden me je svaril, da naj pazim kam ga bom peljal polirati. Kao, lahko da ti ga bo kdo poceni spoliral - samo se lahko zgodi da ti ga se bolje userje, ce nebo dobro naredil. Ker kao crne in druge temne je malo tezje spolirat kot kaksne srebrne in svetlejse avtomobile.

Ce te ze zanima oz vas zanima poliranje sem zelo veliko avtov spoliru in zamenju tud po 10 različnih past vseh vrst tud takih k se ne dobi v navadni štacun in morm rečt da na svetlejših barvah se da zelo lepo polirat ne rabš kakih spešl past. Najlepš je polirat mettalic sivo :D najbl zaj*ban je pa polirat ČRNO :x to se pa lahko tok j**eš da kr glava peče (priporočam prvo eno tako tekočino k ne vem kako se ji reče in avto cel namažeš in počakaš da se posuši potem obrišeš nato z grobo pasto pa manj grobo pa fino pa še za lesk tega je tok da glava peče :evil: pa ko ga boš dal an sonce spet ne bo čist ok. Nikol ne dat da vam polirajo z MAŠINO!!! Zakaj ker pušča lise mogoče v senci zgleda super k ga pa daš na sonce in greš malo okoli vidiš zellllooo opasne lise! Če imate črn avto če hočete da je spoliran v nulo se morte lotit sami z pravo polirno! pa ko mislite da je spoliran djte ga an sonce in preglejte sigurno boste najdl velik lis no takrat ga še enkrat z fino polirite oz z leskom na soncu ampak tekoj obrisat preden naredite še večjo sra*je! Največ črnih avtov sm spoliru čist novih in že na njih je blo dost problemov, tko da premislite komu daste polirat črn avto!
Upam da sm kj pomagu!
LP jovo


daco ma črn avto
jz mam črn avto :P

povej točn katere paste si uporabljal. firmo ime, vse :P
dej še kakšno fotko prilepi, morm si avto spolirat (unim v pralnci ne dam avta v roke :P :lol: )
 
Uporabniški avatar
Foto Jovo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: Sr sep 10, 2003 6:45 pm
Kraj: ljubljana

Re: Rocne avtopralnice v Ljubljani?

Napisal/-a Foto Jovo Če sep 09, 2004 9:32 pm

Cuore Sportivo 156 je napisal/-a:daco ma črn avto
jz mam črn avto :P

povej točn katere paste si uporabljal. firmo ime, vse :P
dej še kakšno fotko prilepi, morm si avto spolirat (unim v pralnci ne dam avta v roke :P :lol: )

glej tm ne delam že neki časa bom pa šel kj v kratkem tja pa bom pogledu točno kere paste so to kere tekočine v glavnem vse da se da avto (beri: črn) lepo spolirat! V pralnicah bodo seljački nardil! Jst pa en sva polirala oba ful natančna in sva se jebala 5 ur (beri: na novem avtu) tko da noben vam ne bo spoliru kokr bi vi hotl sami paste v roke in drgne dokler vam ne dopizdi :D Aja ene paste so ble od... ne morm se spomnt imena k se spomnem spročm so pa v 0,5L flaškah ena flaška stane 3.000 SIT rabš pa najmanj 3!
 
Uporabniški avatar
Foto Jovo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: Sr sep 10, 2003 6:45 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a Foto Jovo Če sep 09, 2004 9:39 pm

aja fotk pa ni na žalost bom pa probu kakšno dobit k bo spoliran! Tm k sm delu majo tako posebno čisitlo za čiščenje feltn sam pošpricaš počakaš in spereš če pa mal podrgneš gre VSE ampak prov VSE stran nc ne ostane!, bom tud za to vprašu sam da obiščem firmo!
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] in 27 gostov