Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Lenuh007
Novinec
 
Prispevkov: 248
Pridružen: Ne sep 05, 2004 3:07 pm
Kraj: Vukojebina - v kraju kjer se parijo volkovi

Napisal/-a Lenuh007 Sr sep 06, 2006 2:26 pm

JaNi|86 je napisal/-a:Ko si končal ornk posuši barvo, lahko daš kose kolesa na sonce za par dni da bo barva čim bolj suha. Če ne se hitro spraska in udre.


Za kolo (beri nekaj manj pomembnega za kvaliteto barvanja) lahko susis stvar kot ti pase in kakrsne moznosti imas.

Sicer pa - jest bi dal predmet susit v senco, pri temperaturi nad cca 20°C. Ce pa zelis, da vrhnji sloj hitro otrdi oz. zelis da barva zakrne, pa uporabil 2k barve al pa barve na nitro osnovi.
LP Lenuh007
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
PiMpi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 93
Pridružen: Ne apr 30, 2006 9:07 am
Kraj: MARIBOR

Napisal/-a PiMpi Sr sep 06, 2006 3:40 pm

ja glej jaz ti priporočam da greš k rubinu na smetanovi pa ti tam zmeša kakšno barvo hočeš v sprej!če boš barvo metalik-bazo mu reči za lak da ti ga tudi zmeša2K ne pusti se mu napizdit da ti da nitro lak ker tisto je za drek! če kdo kaj rabi naj reče lahko pa mu tudi kaj pihnem sam!nb!
 
Uporabniški avatar
JaNi|86
Novinec
 
Prispevkov: 221
Pridružen: Sr okt 13, 2004 8:17 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a JaNi|86 Sr sep 06, 2006 9:07 pm

uuu hvala za odgovore, še malo pa ustanovim pimp my bike :)
No saj to bo malo tak za finto samo nebi pa rad da bi neki kič zgledal ne :P
no ju3 bom malo zšmirglo staro barvo dol pol pa dalje tak kot ste rekli, če pa še kaj ne znam pa bom vprašal, no hvala za odgovore šeenkrat

ps.: @PiMpi, sem biu tam in se mi je vredu zdel, tak da ju3 vrjetno pri njemu nabavim ja

ok tnx
 
cobra11
Novinec
 
Prispevkov: 203
Pridružen: Ne jun 21, 2009 9:26 am

Re: BARVANJE plastike in kovine (postopki barvanja, kje kupi

Napisal/-a cobra11 Pe okt 25, 2013 11:36 am

Pozdrav, prebarval bi plastike na skuterju (je vse sčrtano), tam kjer je blo treba prekitat sem prekital, zdaj bi pa prebarval kar z navadnim sprejem prek, bi bil ta sprej http://www.kupibarve.si/artikli/spreji/ ... stiko.html ok za barvanje plastik? Predhodni bi razmastil, baje da z milnico za posodo? pa potem samo z finim smirglom prek, tolko da lak malo spucam pa prek z temi spreji? Bi pa samo črno(nero) in pa nekaj sive druga nič.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 30 gostov