Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
trafo66
 

avto net oglasi

Napisal/-a trafo66 So sep 08, 2007 5:24 pm

zanima me ena zadeva. namreč ni mi jasno zakaj eni butci na avtonetu objavljajo oglas da je njihov avto že prodan. dobro, avto je prodan ampak oglas je vsakih 24 ur obnovljen. ne vidim smisla takšnih bedarij. evo en primer . ta oglas je vsak dan na novo postavljen na avtonet
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1600694
 
Uporabniški avatar
lumpii
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: Ne mar 04, 2007 9:21 pm
Kraj: Ljubljana

Re: avto net oglasi

Napisal/-a lumpii So sep 08, 2007 5:26 pm

trafo66 je napisal/-a:zanima me ena zadeva. namreč ni mi jasno zakaj eni butci na avtonetu objavljajo oglas da je njihov avto že prodan. dobro, avto je prodan ampak oglas je vsakih 24 ur obnovljen. ne vidim smisla takšnih bedarij. evo en primer . ta oglas je vsak dan na novo postavljen na avtonet
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1600694
Jah kwa naj ti rečem to so balkanci!!!
RAdi se pohvalijo!!!
Ta tip k ma avto svet verjetn tud osnovne šole nima končane, pa ma nekoga da mu na net avte daje.( po možnost izbeglica iz nevem kje tko k ŠARGI Celje)
:)
E60 525dA M-Optic, 2005
 
Uporabniški avatar
LudiLimun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 620
Pridružen: So avg 19, 2006 3:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a LudiLimun So sep 08, 2007 5:37 pm

če se jst prou spomnem, oglas poteče po enem mesecu. če pa oglasnik popravi samo naslov oglasa, pa ne verjamem, da bi ga 24 urni refresh zaznal, in posledično izbrisal.
 
Uporabniški avatar
phoebus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1496
Pridružen: Ne jan 26, 2003 12:59 am

Napisal/-a phoebus So sep 08, 2007 5:37 pm

Ah ne, odgovor je enostavnejši. Gre se za "manjšega" dealerja ki ima okoli bajte placa za 20 avtov (bivša mavrica na masarykovi). In gor da še 30 oglasov "prodano" za zgleda kolk je hud in kolk ima ponudbe.
Point je predvsem da to vidiš ko klikneš "vsa vozila prodajalca" in potem rečeš "o, pa res moram it pogledat tja".
 
Uporabniški avatar
K@TJA
Novinec
 
Prispevkov: 101
Pridružen: So jun 02, 2007 11:37 am

Napisal/-a K@TJA So sep 08, 2007 5:42 pm

pa en peugeot 206cc ,črna barve isto ,že tud prodan, oglas pa se kr obnavlja,ja take majo ,zadnjič je en dan kamele gor da jih prodaja,uvozi po želji z vso opremo.... ,saj je blo za nasmejat, sam so kr hitr dol skinli :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire So sep 08, 2007 6:35 pm

kaj je narobe z ŠARGI- jem iz celja
mene tudi moti to prodano ampak se bol me moti ko poklices za avto in ti recejo prodano pa je se 2mesca gor
 
Uporabniški avatar
f.taunus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1399
Pridružen: Če jan 25, 2007 9:25 am
Kraj: Ptuj-Ormož

Napisal/-a f.taunus So sep 08, 2007 6:38 pm

Mislim, da gre za napako s strani avto.net. Ko sem dal oglas za opremo - varnostne matice za aluplatišča, sem napisal ceno 3eur (mišljena je bila cena za komad). Ko sem oddal oglas, mi je namesto cene 3eur pisalo PRODANO! :roll: Kakor koli sem vtipkal, vedno mi je napisalo prodano - nato sem naredil "cena po dogovoru" in v opombe napisal pravo ceno.

Glede na opis zgoraj, predvidevam da ima prodajalec enako težavo, zato tudi vsak dan popravlja oglas, pa mu sistem ne sprejme cene, ampak mu napiše "prodano". Kdaj, zakaj in pod kakšnimi pogoji se pojavlja ta napis, mi ni znano ... ker to se mi je samo enkrat zgodilo, pa sem že večkrat oglas objavljal.

Drugače namreč niti nimaš nikjer možnosti označiti oglas kot "prodano", tako da vsekakor ne gre za namernost s strani prodajalca.
 
Uporabniški avatar
simimedi
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: So jan 14, 2006 12:14 am

Napisal/-a simimedi So sep 08, 2007 6:49 pm

f.taunus:Sej tukaj ni namesto cene napisano prodano, ampak v opisu vozila, kar pa mislim, da je prodajalec napisal namerno, na pa tako kot praviš ti.

LP
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček So sep 08, 2007 6:50 pm

phoebus je napisal/-a:Ah ne, odgovor je enostavnejši. Gre se za "manjšega" dealerja ki ima okoli bajte placa za 20 avtov (bivša mavrica na masarykovi). In gor da še 30 oglasov "prodano" za zgleda kolk je hud in kolk ima ponudbe.
Point je predvsem da to vidiš ko klikneš "vsa vozila prodajalca" in potem rečeš "o, pa res moram it pogledat tja".


se podpišem pod tole.
Resnica !!!
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
aniscar
Novinec
 
Prispevkov: 488
Pridružen: So dec 03, 2005 3:38 pm

Re: avto net oglasi

Napisal/-a aniscar Ne sep 09, 2007 6:42 pm

lumpii je napisal/-a:
trafo66 je napisal/-a:zanima me ena zadeva. namreč ni mi jasno zakaj eni butci na avtonetu objavljajo oglas da je njihov avto že prodan. dobro, avto je prodan ampak oglas je vsakih 24 ur obnovljen. ne vidim smisla takšnih bedarij. evo en primer . ta oglas je vsak dan na novo postavljen na avtonet
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1600694
Jah kwa naj ti rečem to so balkanci!!!
RAdi se pohvalijo!!!
Ta tip k ma avto svet verjetn tud osnovne šole nima končane, pa ma nekoga da mu na net avte daje.( po možnost izbeglica iz nevem kje tko k ŠARGI Celje)
:)

j*** tebe balkanac..kot prvo..on je pamtn ti si glup tko k ostali tuki gor..
ce se ne veste,na avto.netu avti ki se prodajajo v "mrežah" imajo oglasa gor en mesc..in k je prodan on napise prodano da ga folk ne klice..ce se pa ne proda pa ga da se enkrat gor ("podaljša oglas")..zato vids avte k se prodajajo skor en let pa pise da je na novo oglas...
Slika
I piss on diesel!
 
Luky
 

Napisal/-a Luky Ne sep 09, 2007 8:44 pm

hjoj :lol:
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo Po sep 10, 2007 9:15 pm

pa na avtonetu bi mogu bit pogoj za objavo oglasa obvezno napisana CENA,KILOMETRI,...informacije,ki kupca najbolj zanimajo.ne pa da ti piše,da poklič za informacije.pol pa telefonariš ukul pa brezveze keš pa cajt zapravlaš.to bi res lahko zrihtal.
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
edo-lj
Novinec
 
Prispevkov: 215
Pridružen: Pe jul 21, 2006 11:04 pm
Kraj: LJ

Re: avto net oglasi

Napisal/-a edo-lj Po sep 10, 2007 9:30 pm

lumpii je napisal/-a:
trafo66 je napisal/-a:zanima me ena zadeva. namreč ni mi jasno zakaj eni butci na avtonetu objavljajo oglas da je njihov avto že prodan. dobro, avto je prodan ampak oglas je vsakih 24 ur obnovljen. ne vidim smisla takšnih bedarij. evo en primer . ta oglas je vsak dan na novo postavljen na avtonet
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1600694
Jah kwa naj ti rečem to so balkanci!!!
RAdi se pohvalijo!!!
Ta tip k ma avto svet verjetn tud osnovne šole nima končane, pa ma nekoga da mu na net avte daje.( po možnost izbeglica iz nevem kje tko k ŠARGI Celje)
:)

to je zlo grdo od tebe da na forumu dviguješ nacionalizem..sram nej te bo :!: :!: :x
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK Po sep 10, 2007 9:37 pm

haha, idite pod ostale oglase prodajalca pa vam bo vse jasno! ocitno ma res placa za 15 avtov pol pa se ma stare oglase gor da se vidi "razkoš" :D

edit: naštel 22 avtov, ki jim zraven pise PRODANO! svasta piska rodi..
Zadnjič spremenil SamoK, dne Po sep 10, 2007 9:40 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Re: avto net oglasi

Napisal/-a dj_em Po sep 10, 2007 9:37 pm

edo-lj je napisal/-a:
lumpii je napisal/-a:
trafo66 je napisal/-a:zanima me ena zadeva. namreč ni mi jasno zakaj eni butci na avtonetu objavljajo oglas da je njihov avto že prodan. dobro, avto je prodan ampak oglas je vsakih 24 ur obnovljen. ne vidim smisla takšnih bedarij. evo en primer . ta oglas je vsak dan na novo postavljen na avtonet
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1600694
Jah kwa naj ti rečem to so balkanci!!!
RAdi se pohvalijo!!!
Ta tip k ma avto svet verjetn tud osnovne šole nima končane, pa ma nekoga da mu na net avte daje.( po možnost izbeglica iz nevem kje tko k ŠARGI Celje)
:)

to je zlo grdo od tebe da na forumu dviguješ nacionalizem..sram nej te bo :!: :!: :x

x2 j*** te balkanac u guzcu...
pa to ne delajo te k majo oglase oz ne vidm poante.. zakaj bi
 
Uporabniški avatar
Drager
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 742
Pridružen: Ne sep 12, 2004 6:24 pm

Napisal/-a Drager Po sep 10, 2007 9:52 pm

Mater mate eni ful problemou...
GET A LIFE!!!
 
edo-lj
Novinec
 
Prispevkov: 215
Pridružen: Pe jul 21, 2006 11:04 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a edo-lj Po sep 10, 2007 9:54 pm

ja sj če bi pa kdo kj reku proti SLO bi blo ohjoj.. :!: mislm moderatorji ukrepajte ane..to se ne spodobi za vsestranski forum.. :roll:
 
Uporabniški avatar
SamoK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Po feb 05, 2007 6:36 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a SamoK Po sep 10, 2007 10:12 pm

valda da bi blo, sej pa smo V SLOVENIJI! sicer pa a ni to tema o oglasih iz A.neta??
 
edo-lj
Novinec
 
Prispevkov: 215
Pridružen: Pe jul 21, 2006 11:04 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a edo-lj Po sep 10, 2007 10:28 pm

ja nej bi bla :lol: aja pa da ne bo kšnih pomot,nimam nč prot SLO,jo mam rd pa tut če sm "od tistih dol" ;)
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a reber To sep 11, 2007 5:15 am

Ja, avtonet mal čudn deluje, email naslovi tudi od tam odtekajo v svet, ne objavljat maila tam, čeprav se ne vidi, ker potem dobiš spam od tam.
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: BOBoo, Google [Bot] in 25 gostov