Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
barcelona73
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe apr 10, 2009 6:20 pm

Namestili so mi SLEDILNO NAPRAVO

Napisal/-a barcelona73 Pe apr 10, 2009 7:01 pm

Delam za firmo v kateri so nam namestili sledilne naprave v vozila.Zanima me ,kako odkriješ kje je skrita ta škatlica in ali obstaja kakšna finta da jo preslepiš ???

hvala za odgovore
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf Pe apr 10, 2009 7:04 pm

Če jo že najdeš jo samo v alu folijo zavi in problem je rešen, 100% preverjeno ;)
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
barcelona73
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe apr 10, 2009 6:20 pm

Napisal/-a barcelona73 Pe apr 10, 2009 7:16 pm

samo kje najti to škatlico...ali je v kambini ali mašini ali podvozju .vozilo je ranault master (kombi )
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Pe apr 10, 2009 7:17 pm

@barcelona73: ti veš zakaj so ti namestili oz. so vam namestili sledilno napravo? veš čemu služi? ...
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf Pe apr 10, 2009 7:28 pm

Namesti jo lahko kjerkoli saj je kar majhna škatlica, verjetno imate pa iste kot so bili tudi na naši firmi kupleni.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
barcelona73
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe apr 10, 2009 6:20 pm

Napisal/-a barcelona73 Pe apr 10, 2009 7:31 pm

da nas lahko preverijo kje se v momentu, ko te potrebujejo nahajaš.to pomeni prej ,ko si bil v mariboru si ob klicu lahko rekel sem že v celju in ne morem pripeljati npr.neko robo iz šentilja...itd ali pa da ko bo pogledal moj vodja na svoj računalnik (ali kako je že to )bo točno vedel kje sem in kdaj bom prišel nazaj na firmo
 
Uporabniški avatar
michelin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1101
Pridružen: To avg 15, 2006 7:07 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a michelin Pe apr 10, 2009 7:32 pm

barcelona73 : če voziš po nalogu in ne voziš dadatnih fur za svoj žep ,te nima kaj skrbeti ;) kje se nahaja napravica :idea: a je tako :P
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Pe apr 10, 2009 7:36 pm

če boš delal vestno in v dobro družbe/podjetja te nima kaj skrbeti razen če se šlepaš na službeni čas in si tako nabijaš nadure ...

in še na nekaj si pozabil na varnost...v primeru kraje je lahko izslediti vozilo oz. vsaj pot kje se je vozilo nahajalo in lahko tebi rešijo življenje, če se znajdeš v kakšni nerodni situaciji
 
drot1625
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 59
Pridružen: Pe feb 01, 2008 9:24 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a drot1625 Pe apr 10, 2009 7:38 pm

Najprej bo potrebno najdit anteno,dvomim pa da je kje pod plehom.
 
barcelona73
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe apr 10, 2009 6:20 pm

Napisal/-a barcelona73 Pe apr 10, 2009 7:44 pm

michelin... ni to to kar si ti napisal glede dodatnega zaslužka za privat fure.tega ne delam ker imam tako službo da sploh nimam možnosti delati privat fur.fora je v tem ,da imam službo v kateri naredim dnevno tudi po 10 strank na dan.in sem včasih zelo pozno doma.včasih pa prej. do sedaj ni bilo nobenih problemov ko me ni nihče nadziral.ne maram tega da me kdo nadzira
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Pe apr 10, 2009 7:44 pm

barcelona73 je napisal/-a:da nas lahko preverijo kje se v momentu, ko te potrebujejo nahajaš.to pomeni prej ,ko si bil v mariboru si ob klicu lahko rekel sem že v celju in ne
morem pripeljati npr.neko robo iz šentilja...itd ali pa da ko bo pogledal moj vodja na
svoj računalnik (ali kako je že to )bo točno vedel kje sem in kdaj bom prišel nazaj na
firmo


To je sestavek, ki si ga napisal v svoj prid ampak kaj bos na boljsem, ce najdes napravo?
Enako jo bos moral imeti notri in ne vem cemu bi jo blendiral, ce je temu namenjena...
poleg tega pa, ce se bo preveckrat "pokvarila" bos prej na crni listi sefa.

Ta topic nima vrednosti oz. je zgresena.
Zadnjič spremenil MacTron, dne Pe apr 10, 2009 7:45 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf Pe apr 10, 2009 7:45 pm

To so GPS-ji ki so veliki kot pol cigaretne škatlice, nima nikakršne antene ali kaj podobnega, batarija drži 24h, in za pregled podatkov ga morajo ven vzet in priklopit na računalnik, nato šele izvejo kje vse si se nahajal. (če so vam take GPS-je dali) vsi drugi imajo antence.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak Pe apr 10, 2009 7:54 pm

Če je boš izklopil bodo itak takoj videli, da ne dobijo tvoje pozicije, preslepiti pa se je itak ne da, pa tudi če se bi jo dalo, ne razumem kaj bi imel od tega, ker bi te takoj pogruntali ... Nema spasa. Z zgornjim uporabnikom pa se ne strinjam, da je treba napravo odmontirat za dobit podatke. To dela "on-line" in šefi vidijio ne le kod se nahajaš, ampak tudi s kakšno brzino voziš.
Zadnjič spremenil Strokovnjak, dne Pe apr 10, 2009 7:56 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Pe apr 10, 2009 7:55 pm

jaz mislim, da se avtor boji tega, da so mu v podjetju posegli v zasebnost
 
Uniqe
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne apr 15, 2007 10:31 am

Napisal/-a Uniqe Pe apr 10, 2009 8:14 pm

Te naprave imamo tudi v naših kombijih. Nahaja se pod radiem ali pa nekje v armaturi, tam kjer se preprosto odpre kak predal ali kaj podobnega. Če jo izklopiš ima baterijo, v določenem času ko se baterija sprazni pa firma pri kateri imate naročeno sledenje obvedsti šefa oziroma nadrejenega.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Napisal/-a King1 Pe apr 10, 2009 8:41 pm

sam imam isto sledilno napravo v svojem kombiju pa se sploh ne sekiram. enostavno sem pozail da jo imam. je pa res da če se ti kaj zgodi (kraja...) je dobro da je tam.
če pa ne gulfaš se pa nimaš česa bati kot je rekel eden od uporabnikov.
pri meni se nahaja v armaturi pod desnim zgornjim predalom (model fiat ducato). sem bil pa zraven ko so jo montiral.
mislim da je v vsakem vozilu v armaturi in neki vezano na radio.
lp
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Napisal/-a primozek68 Pe apr 10, 2009 8:44 pm

adis je napisal/-a:jaz mislim, da se avtor boji tega, da so mu v podjetju posegli v zasebnost


Ne, boji se tega, da ne bo mogu več po telefonu tvezit, kakšne gužve so in da hiti, medtem ko srka kavico s kolegico.... He He He
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Napisal/-a splash Pe apr 10, 2009 8:52 pm

lancia hf je napisal/-a:To so GPS-ji ki so veliki kot pol cigaretne škatlice, nima nikakršne antene ali kaj podobnega, batarija drži 24h, in za pregled podatkov ga morajo ven vzet in priklopit na računalnik, nato šele izvejo kje vse si se nahajal. (če so vam take GPS-je dali) vsi drugi imajo antence.


v bistvu ne. ni res. je res da so veliki kot škatla čikov, vendar se priklopi na štrom od avta, tko da ne rabi baterije, ter nima antene, pa lahko vseeno v vsakem trenutku vem kje se kdo nahaja, samo program odprem na svojem laptou.

sem že zmontiral kaka 2 al pa tri, tko da je to kar sem napisal 100% res.

ker imaš mastra mislim da vem, kam so ti dali, če ti je nisem slučajno jaz zmontiral (udvisno, kje delaš) :) , ne rabiš je pa iskat, ker je lepo skrito, če pa že misliš pa torx v roke pa gasa :lol:
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Napisal/-a lizard Pe apr 10, 2009 8:58 pm

Da se kupit motilec GPS naprav, ki ga štekaš v 12V vtičnico. Ampak kot so ti že rekli, nima smisla, ker te bodo v firmi pogruntali že v nekaj dneh. Pusti službo ali pa se sprijazni.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf Pe apr 10, 2009 9:06 pm

splash je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:To so GPS-ji ki so veliki kot pol cigaretne škatlice, nima nikakršne antene ali kaj podobnega, batarija drži 24h, in za pregled podatkov ga morajo ven vzet in priklopit na računalnik, nato šele izvejo kje vse si se nahajal. (če so vam take GPS-je dali) vsi drugi imajo antence.


v bistvu ne. ni res. je res da so veliki kot škatla čikov, vendar se priklopi na štrom od avta, tko da ne rabi baterije, ter nima antene, pa lahko vseeno v vsakem trenutku vem kje se kdo nahaja, samo program odprem na svojem laptou.

sem že zmontiral kaka 2 al pa tri, tko da je to kar sem napisal 100% res.

ker imaš mastra mislim da vem, kam so ti dali, če ti je nisem slučajno jaz zmontiral (udvisno, kje delaš) :) , ne rabiš je pa iskat, ker je lepo skrito, če pa že misliš pa torx v roke pa gasa :lol:


Tudi kar sem jaz napisal drži, ker take imamo pri nas na firmi za v avtomobile. Na kamionih je pa na strehi "bučka" in antena, ta GPS ima pa direktni prenos
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov