Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
drejc87
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 59
Pridružen: Sr maj 14, 2008 11:10 am

Kratka anketa - prosim za pomoč

Napisal/-a drejc87 Po sep 21, 2015 4:26 pm

Pozdravljeni,

prosil bi vas, če si vzamete 3 minutke in izpolnite anketo za diplomsko nalogo.

Še link do ankete: http://www.mojaanketa.si/anketa/539495285/


Hvala in lp!
 
danci1973
Uporabnik
 
Prispevkov: 1155
Pridružen: Pe jun 25, 2010 7:10 am
Kraj: Maribor

Re: Kratka anketa - prosim za pomoč

Napisal/-a danci1973 Po sep 21, 2015 4:45 pm

Pri 4. vprašanju se zatakne - manjka odgovor 'Nobene'... ;)
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Kratka anketa - prosim za pomoč

Napisal/-a esem Po sep 21, 2015 5:00 pm

Če je pa to za diplomsko nalogo... :roll: To niti za višje razrede srednje šole ni. Poleg tega je še narobe zastavljeno, na kar je že bilo opozorjeno.

Da ne govorim o tem, da je verjetno anketo plačal Spar, kar je kršitev pravilnika
 
ecoblue
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: Ne avg 09, 2015 12:16 am

Re: Kratka anketa - prosim za pomoč

Napisal/-a ecoblue Po sep 21, 2015 5:44 pm

Naslov diplome bo pa: Nakupovalne navade s špar kartico. :lol: Tej ženski se verjetno obeta služba v šparu(če je že nima) ampak vseeno mi je hecna ta anketa.
Pri nas so nekateri programi na fakultetah lažji kot v srednja šola. Poznam par sošolcev iz srednje, ki srednjo šolo komaj naredili( vsak semester kakšna negativna), na fakulteti ko smo bili cimri so pa cele dneve popivali in igrali karte. 1 dan pred izpitom so se učili 2 uri in dobili 8. Še vedno pa boljše to kot slovenski nacionalni šport-> ponarejanje izpitov in diplom.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Kratka anketa - prosim za pomoč

Napisal/-a Firediver Če sep 24, 2015 7:37 am

Tudi med fakultetami je razlika: za neki gozdarski faks dobiš 7. stopnjo neprimerno lažje kot pri pravnem, medicinskem, elektro, strojnem..itd.

Najbolj me je zbodel ekonomski faks: za diplomo obdelaš nekaj člankov, pa izvlečke iz starih seminarskih in ostale šare, lepo zapakiraš in oddrdraš svoje pa je faks narejen (lahko glumiš na veliko), jaz sem na elektru moral raziskati teorijo delovanja ene naprave, praktična uporaba, potem pa na netu dobil en osnovni načrt, preračunal dodatne elektronske elemente, scinil, sestavil, pomeril in vse skupaj demonstriral. Se pravi, naprava je morala delovati, rezultate meritev na tej napravi sem moral ovrednotit, potem pa še zagovor pred komisijo (s "tehničnim" doktoratom vsi trije člani komisije) z zelo tehničnimi vprašanji. Preprosto nimaš kaj glumit, vedeti moraš, kako deluje!

In potem vidim, kako ekonomisti služijo kot pras*i..
Človek brez problema, to strašna je stvar!
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov