Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
favorites
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Če nov 19, 2009 8:08 pm

Audi A3 menjava odbijača

Napisal/-a favorites Pe dec 19, 2014 10:12 am

Živjo,
Mene pa zanima če mogoče kdo ve kaj vse je potrebno zamenjati če želim zmontirati namesto sprednjega odbijača letnik 2004 (deljeni sprednji gril) dati odbijač letnika 2005-2008 (povezan sprednji gril). Odbijač naj bi pasov gor, edino ne vem ali je potrebno zamenjati tudi vezno steno in pokrov motorja. Zanima me tudi če so mrežice za meglenke ter same meglenke enake.
Vozilo Audi A3 tri vratni letnik 2004.

Hvala
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Audi A3 menjava odbijača

Napisal/-a tristan01 Ne dec 28, 2014 6:51 pm

favorites je napisal/-a:Živjo,
Mene pa zanima če mogoče kdo ve kaj vse je potrebno zamenjati če želim zmontirati namesto sprednjega odbijača letnik 2004 (deljeni sprednji gril) dati odbijač letnika 2005-2008 (povezan sprednji gril). Odbijač naj bi pasov gor, edino ne vem ali je potrebno zamenjati tudi vezno steno in pokrov motorja. Zanima me tudi če so mrežice za meglenke ter same meglenke enake.
Vozilo Audi A3 tri vratni letnik 2004.

Hvala


Najbolje, da preveriš po kataloških številkah. Se pa bojim, da bo treba menjati še kak kos plastike okrog hladilnikov ali pod motorjem, da bo vse pasalo kot mora.

Lp Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Re: Audi A3 menjava odbijača

Napisal/-a LukL Ne dec 28, 2014 7:23 pm

Potrebno je menjat tud pokrov motorja.
 
favorites
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Če nov 19, 2009 8:08 pm

Re: Audi A3 menjava odbijača

Napisal/-a favorites Po dec 29, 2014 11:04 am

hvala obema,

Se mi je zdelo ja da bi bilo potrebno zamenjati tudi pokrov motorja.
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov