Predstavi postopek predelave/dodelave na avtu (v sliki in besedi)
 
Uporabniški avatar
GT_Turbo17
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1501
Pridružen: Če nov 17, 2005 10:09 am
Kraj: Zasavje

Napisal/-a GT_Turbo17 Če apr 09, 2009 1:57 pm

če že mislš met šibedah pa varit..raje vzemi streho od OPENAIR-a :

Slika

Slika

Slika

pa tisto privari na bolj močnem plehu po robovih strehe. ker kaj boš varil po sredi strehe se ti bo vse zvijalo. Ko boš pa kital ti bo pa kit pokal ;) Verjemi.

Moj skromen predlog.
Fiat Uno 1.5 SX i.e. & Alfa Romeo 166 2.0 V6 Turbo & Alfa Romeo 145 Twin Spark

Slika
 
Uporabniški avatar
exide
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: So avg 02, 2008 10:47 pm
Kraj: Radovljica

Napisal/-a exide Če apr 09, 2009 4:07 pm

Jaz imam na obeh avtih šibedah in ne morem brez. :lol:
Edino na hrošču je bil otreba malo predelave, ker nisem dobil orginal steklenega šibedaha sem ga vzel od Fiat Una pa je bil malo prevelik pa smo pač povečali luknjo pa prišravfali :) Če koga zanima kako to zgleda pa lahko pogleda v temi oživitev hrošča. :)
 
Uporabniški avatar
Technologic
Uporabnik
 
Prispevkov: 1028
Pridružen: To apr 29, 2008 2:21 pm

Napisal/-a Technologic Če apr 09, 2009 8:54 pm

Jaz imam šibedah in je venomer odprt poleti. Je pa res da pri 50 km\h mi ruži kod da je nad tabo helikopter :lol: pa po avtocesti tud preveč zavija vse skupaj.
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a tristan01 Pe apr 10, 2009 9:36 am

myster je napisal/-a:a mi lahk pove, koliko se pleh razteza pri varjenju...no šlosarji: pojavilo se je vprašanje, koliko mi bo zvilo pleha ob varjenju...?


Če se že lotevaš tega se šibedah vgradi malo drugače. Nabaviš celo streno s stebrički (cca 10cm) in menjaš streho. Variš na majhnih razdaljah in dovolj stran od strehe, da ne bo težav zaradi pregrevanja in raztezanja pločevine. Res bo treba odrezat prednjo šipo iz karoserije, vseeno pa je to manj težavno, pa tudi puščala ne bo. Previdno edino pri merjenju stebričkov, da ne bo odstopanj pri vratih.


LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
Technologic
Uporabnik
 
Prispevkov: 1028
Pridružen: To apr 29, 2008 2:21 pm

Napisal/-a Technologic To apr 21, 2009 8:19 am

Technologic je napisal/-a:Jaz imam šibedah in je venomer odprt poleti. Je pa res da pri 50 km\h mi ruži kod da je nad tabo helikopter :lol: pa po avtocesti tud preveč zavija vse skupaj.


Zaj bi ti odgovoril druače ko sm bolan zarad tega že tedn. Vrat boli za popizdit pa glava ko te napiha tole. bv
 
Uporabniški avatar
GT_Turbo17
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1501
Pridružen: Če nov 17, 2005 10:09 am
Kraj: Zasavje

Napisal/-a GT_Turbo17 To apr 21, 2009 8:38 am

Technologic je napisal/-a:
Technologic je napisal/-a:Jaz imam šibedah in je venomer odprt poleti. Je pa res da pri 50 km\h mi ruži kod da je nad tabo helikopter :lol: pa po avtocesti tud preveč zavija vse skupaj.


Zaj bi ti odgovoril druače ko sm bolan zarad tega že tedn. Vrat boli za popizdit pa glava ko te napiha tole. bv


nepravilna uporaba ;)
Fiat Uno 1.5 SX i.e. & Alfa Romeo 166 2.0 V6 Turbo & Alfa Romeo 145 Twin Spark

Slika
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster To apr 21, 2009 1:38 pm

mal mi čas na pot hodi...sam sm gledu po netu za alternativne šibedahe sm gledu...se še odločam...
Lep pozdrav :)
Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov