Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
klemen86
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe feb 26, 2010 12:38 pm

peugeot 307 (blokada motorja)

Napisal/-a klemen86 Če avg 27, 2015 12:32 pm

mogoče mi lahko kdo pomaga...

imam pežoja 307, letnik 2002, avto je sedaj stal cca 14 dni in sem ga hotl vžgat in ni šlo k se mi je zgleda spraznu akumulator... avto je biu prej zaklenjen preko daljinca sedaj k sm ga pa hotu vžgat pa sm mogu avto odklenit na ključ... in k sm vidu da avto ne užge sm odprl haubo in uzel kleme dol iz akumulatorja (ključ je vrjetno je bil ves čas v obvolanski ključavnici).. dau filat akumulator za 24h na štrom, prklopu nazaj na avto in mi ja začela utripat lučka za nafto (nafte je dovolj), servisni interval mi je izpisal -45.000 km (zgleda da se je računalniku zmešalo) avto pa ni užgal.. dal je samo zvok kot ga da pri praznem akumulatorju...
Akumulator sem sedaj zamenjal z novim, daljinec mi ne dela, tako, da je tudi blokada še vedno prisotna saj utripa rdeča lučka ki kaže aktivnost blokade.. če avto zaklenem pa odklenem preko ključa (ne daljinsko) nič ne pomaga.. rezervni ključ pa je navaden... (tudi če probam užgat z navadnim.. je blokada še vedno aktivna) in je kopija tega k je na daljinca.. ta ključ (navaden je bil na novo delan v merkurju na viču naknadno).. ima kdo kako idejo kaj bi lahko naredil?
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 59 gostov