Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
MMGOKA6574
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: Pe dec 06, 2013 8:01 am

Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desno

Napisal/-a MMGOKA6574 So sep 26, 2015 9:37 pm

Pozdravljeni,
A ima morda kdo podobno izkušnjo,da je dal zamenjati sprednje vetrobransko steklo,ker je prešnje bilo počeno zaradi kamenčka,ki je priletel vanj iz kolesa spredaj vozečega vozila in je to po 5.mesecih pričelo pri stebru po malem spuščati vodo ob dežju je steber od sredine do amaturne plošče moker - desni steber.
Tole sem opazil šele včeraj,ko je bil deževen dan in šele tole pozno popoldne,da nisem mogel iti k ponudniku,ki je tole vgradil,da vidimo kako je z garancijo in kaj bodo storili in kako odpravili nastalo težavo saj tako ne more biti in deževnih dnevov bo v jeseni in času zime še veliko.
Zanimajo me vaše izkušnje v podobnem ali enakem slučaju in kako ste zadevo rešili?!

Lp, Matjaž
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desn

Napisal/-a esem Ne sep 27, 2015 9:39 pm

Ti torej meniš, da vsem avtom podobno pušča, da vsi ponudniki podobno obravnavajo težave (garancijske in tehnične) ter da vsak forumaš lahko prispeva samo v splošno polje splošnih odgovorov? :roll:
 
Uporabniški avatar
dzuro.na.izi
Uporabnik
 
Prispevkov: 907
Pridružen: Pe okt 24, 2014 11:08 am
Kraj: Dežela cvička

Re: Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desn

Napisal/-a dzuro.na.izi Ne sep 27, 2015 9:52 pm

Jst ti lahk sam povem svoje izkušnje. Dal sem sprednjo šipo menjat nekje aprila ali maja. Po kakih 2 tednih sm opazu da mi neki polzi na notranji strani stekla. Kakšen mesec sem opazoval predn sm poklicu tistga ki mi je steklo vgrajeval, so rekl naj pridem pokazat, in so ugotovil da se mi gel senzor za dež topi in so mi ga upoštevajoč z garancijo zastonj menjal (mislim da z drugo serijo senzorja) in od takrat vse štima. So mi fantje celo povedal da sm bil takrat samo drugi takšen primer v SLO. Prej so jih menjal pa 1000 pa nč narobe. Čudna serija senzorjev pač. :eyes

Skratka, avto pel nazaj skupi z računom pa probite ugotovit zakaj pušča. Ne bi smel met večjih komplikacij!
 
rs5
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Če jul 19, 2012 8:01 am

Re: Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desn

Napisal/-a rs5 Po sep 28, 2015 7:57 am

Carglass,kajneda :?: :lol: Pel nazaj naj ti poštimajo!Nima kaj puščati pri vetrobranskem steklu.
 
MMGOKA6574
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: Pe dec 06, 2013 8:01 am

Re: Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desn

Napisal/-a MMGOKA6574 To sep 29, 2015 12:10 am

rs5 je napisal/-a:Carglass,kajneda :?: :lol: Pel nazaj naj ti poštimajo!Nima kaj puščati pri vetrobranskem steklu.



Carrglass - ja točno tako.
Zanimivo,da je kakšno leto pred tem bilo zamenjano tudi vetrobransko steklo pri drugem ponudniku in ni bilo sicer tako lepo narejeno na oko,kot pri carrglass-u a steber ni zamakal tudi v največjem nalivu...
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desn

Napisal/-a tristan01 So okt 03, 2015 9:39 pm

rs5 je napisal/-a:Carglass,kajneda :?: :lol: Pel nazaj naj ti poštimajo!Nima kaj puščati pri vetrobranskem steklu.


Tudi sam imam z njimi slabo izkušnjo. Sicer sem šipo dal samo popravljati, ampak njihova super duper storitev je zdržala le slabe pol leta, nato pa se je razpoka zopet pojavila in začela večat. V drugo so vetrobransko steklo menjali, na srečo brez puščanja. Naslednjič bom raje peljal na pooblaščenca ali kakšnemu kleparju, ki bo v prvo zopravil kot je treba.

Lp Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desn

Napisal/-a DePalmo Ne okt 04, 2015 9:45 am

Rogelj Romat ;) Ravnotako ti poštimajo preko zavarovalnice (če imaš zavarovano), pa cenejši so za nekje 50%. Meni so zalimali vzvratno ogledalo in so mi že takrat rekli da bo držalo največ mesec ali dva. No, tega je sedaj že več kot eno leto.
 
Uporabniški avatar
Pipita
Novinec
 
Prispevkov: 272
Pridružen: So jan 30, 2010 11:53 am
Kraj: Ljubljana

Re: Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desn

Napisal/-a Pipita Po okt 05, 2015 8:50 am

Meni so na prejšnjem Passatu na popoblaščenem servisu menjali šipo in po skoraj enem letu je voda pri ogledalu kapljala v kabino. Sem reklamiral in so šipo še enkrat dali ven in na novo zatesnili. V drugo je voda spet čez nekaj časa pritekla. So poštimali še enkrat in potem je bilo OK. Tako, da očitno se to dogaja. Za oba scenarija so podali razlago, da je šlo za neko napako v materialu.
 
MMGOKA6574
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: Pe dec 06, 2013 8:01 am

Re: Vetrobransko steklo - pušča vodo pri stebru spredaj desn

Napisal/-a MMGOKA6574 Po nov 23, 2015 12:45 am

Vetrobransko steklo - je sedaj popravljeno oziroma napaka sanirana.
Na carglassu so zadevo brez težav poštimali in to takoj,ko sem pripeljal avto iz pralnice z mokrim stebrom jim zadevo pokazati z prve roke za kakšno težavo sploh gre?!
Težav ni bilo nobenih in stvar je bila urejena zelo hitro v dobrih dveh urah - zaradi sušenja lepila saj so steklo morali vzeti ven in ga na novo zalepiti noter.
Močnega naliva še nisem ujel a deževen dan že in je OK - pride na vrsto še test z avtopralnico in tam se bo videlo kako in kaj je po posegu?!
Glede storitev in prijaznosti osebja pa nimam pripomb in so bili že prvič na odličnem nivoju enako sedaj ob drugem obisku in glede na tole,da so stekla luči in žarometi zavarovani s temi stvarmi nimam stroškov praktično nobenih...

Lp, M.
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: esem, Google [Bot] in 47 gostov