Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
shamar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Sr nov 25, 2015 7:47 pm

Sprednja desna, spodnja zadnja roka

Napisal/-a shamar Pe nov 27, 2015 4:41 pm

Pozdravljeni,

rabil bi pomoč pri iskanju določenega rezervnega dela.
Šel sem na Špan na avtooptiko, ker sem po forumu in drugje zasledil da so majstri za mercedese, ker jih rihtajo tudi zadaj, ker naj jih ponekod nebi oz. jih ne znajo.
Imeli so malo gužve, in po slabi uri čakanja sem prišel po ključ kjer so mi povedali da ga niso zrihtali ker, citiram: "Spredaj desna ima zračnost spodnja zadnja roka!!!".
Pa me zanima za kateri del gre, da bi ga mogoče že danes naročil ker so na dosti straneh popusti ker je "black friday".
Zanima me samo toliko kako približno zgleda oz. polno ime rezevnega dela, ker ga danes nimam možnosti dvigovati da bi pogledal kataloško.
Del iščem sam ker so rekli da bi me prišlo okoli 200€ z optiko pri njih, in sem rekel da sem bom sam znajdel, ker je kolega vulkanizer in bova sama zrihtala če bo šlo.

Gre pa za Mercedes C-class C200 CDI (w203), sedan, letnik 2002.
 
Uporabniški avatar
Fan
Konstruktiven svetovalec
 
Prispevkov: 6397
Pridružen: So avg 16, 2008 9:36 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Sprednja desna, spodnja zadnja roka

Napisal/-a Fan So nov 28, 2015 12:08 am

Kakšno polno ime, saj ste že sami napisali polno ime ( sprednja desna vilica in zadnja spodnja roka - strani nisem zasledil ), torej prometno v žep in v lov po trgovinah. Tudi omenjena cena ni velika, prav nasprotno, ugodna je, če je bilo mišljeno: material, montaža, optika, delo + DDV. V lastni režiji, ne boste prišli ceneje - vsaj z novimi kvalitetnimi deli ne.
Vse je lepo, če vidijo prave oči.
 
shamar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Sr nov 25, 2015 7:47 pm

Re: Sprednja desna, spodnja zadnja roka

Napisal/-a shamar Pe dec 04, 2015 8:04 pm

Ime ki sem ga iskal je KRMILJE, OBESA KOLES SPODAJ. Iskal sem bolj pravilno ime, ne polno, zato da ga lahko najdem na spletu.
 
shamar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Sr nov 25, 2015 7:47 pm

Re: Sprednja desna, spodnja zadnja roka

Napisal/-a shamar Pe dec 04, 2015 8:08 pm

Sedaj me zanima če ima kdo kakšne izkušnje z različnimi znamkami, ki izdelujejo te dele. Prosil bi tudi za kakšen predlog.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Sprednja desna, spodnja zadnja roka

Napisal/-a lancia hf Pe dec 04, 2015 8:51 pm

Kot je že Fan napisal .............. šminkerski avtomobili so na pol zastojn................. rezervni deli in servisi so pa drugi pojem. Tako da vprašanje če boš prišel ceneje skozi je pa mogoče.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
Fan
Konstruktiven svetovalec
 
Prispevkov: 6397
Pridružen: So avg 16, 2008 9:36 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Sprednja desna, spodnja zadnja roka

Napisal/-a Fan Pe dec 04, 2015 11:25 pm

shamar je napisal/-a:Ime ki sem ga iskal je KRMILJE, OBESA KOLES SPODAJ. Iskal sem bolj pravilno ime, ne polno, zato da ga lahko najdem na spletu.


Najbolj pravilno in razumljivo ime je že napisano v prvih postih.
Vse je lepo, če vidijo prave oči.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Sprednja desna, spodnja zadnja roka

Napisal/-a esem Pe dec 04, 2015 11:44 pm

Tudi tisto ni OK. Lahko je tako, kot je že Fan napisal, lahko pa da ima spredaj večvodilno (najmanj 3, od tega 2 spodaj) premo in je spredaj desno spodnja zadnja roka - torej brez zadnje preme. Mi pa naj ugibamo, če avta ne poznamo... :roll: :roll:
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 127 gostov