Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
valvoline
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 616
Pridružen: Sr jul 23, 2008 7:36 am

Napisal/-a valvoline Sr okt 08, 2008 10:19 am

Pokitaj čez napis še enkrat pa bo... :D
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Pe okt 10, 2008 5:37 pm

Nisem se slisal da bi kaj takega obstajalo, morda pa tudi.
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Pe okt 10, 2008 10:08 pm

monster_d je napisal/-a:Nisem se slisal da bi kaj takega obstajalo, morda pa tudi.

Torej za odstranitev komplet vsega s pleha mi ne preostane kaj drugega kot pa brušenje? al pa dam karoserijo peskat... kar pa je drago.

Razmišljal sem da bi s prejnerjem skuro vse s pleha.....sam po takem postopku bi verjetno pleh pregrel a?
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
martk
Uporabnik
 
Prispevkov: 837
Pridružen: Ne jun 27, 2004 9:26 pm

Napisal/-a martk Pe okt 10, 2008 10:27 pm

lisko je napisal/-a:
monster_d je napisal/-a:Nisem se slisal da bi kaj takega obstajalo, morda pa tudi.

Torej za odstranitev komplet vsega s pleha mi ne preostane kaj drugega kot pa brušenje? al pa dam karoserijo peskat... kar pa je drago.

Razmišljal sem da bi s prejnerjem skuro vse s pleha.....sam po takem postopku bi verjetno pleh pregrel a?

Zvilo bi ti vse. Kristalna struktura, notranje napetosti...Tudi tisti punktirani spoji po toliko in toliko letih tudi niso več, kar so bili.
Zavorno olje zna biti tudi svinjska zadeva, če se ti po avtu polije :twisted:
O efektivni razliki peskanja in brušenja (sploh nekih mrtvih kotov) te pa ne bom učil, ker o tem najbrž veš več od mene. Samo je tudi cena temu primerna.
LP
Martin
bl leti bl se zdi
To je posilstvo! Prav, kam pa greva?
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Ne okt 12, 2008 12:13 pm

lisko je napisal/-a:
monster_d je napisal/-a:Nisem se slisal da bi kaj takega obstajalo, morda pa tudi.

Torej za odstranitev komplet vsega s pleha mi ne preostane kaj drugega kot pa brušenje? al pa dam karoserijo peskat... kar pa je drago.

Razmišljal sem da bi s prejnerjem skuro vse s pleha.....sam po takem postopku bi verjetno pleh pregrel a?


Brener kar na miru pusti ker se bo to zgodilo kar si ze omenil, pomoje ce gres v pravo obnovo/ restavracijo ti je peskanje pomoje najboljsa resitev.
Marsikdo rece ja peskanje je za tiste ki se jim neda brusit, ampak pride kaki kot in kaj podobnega do katerega nemores ne z fleksom in ne z pormasino.
Lahko pa probas z vrocim wapom :D , samo ne s tistim za 100eurov :lol:
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov