Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
matia
Novinec
 
Prispevkov: 101
Pridružen: To maj 29, 2007 4:37 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a matia Po maj 28, 2012 6:40 pm

jaz sem pri Siluxu kupil pokrov ogledala in je hvalabogu pasal ko ata na mamo ;) me je pa skrbelo priznam, dokler nisem probal....
Lp
 
gogy7
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 67
Pridružen: Pe jan 29, 2010 2:41 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a gogy7 To maj 29, 2012 9:16 am

Kje bi lahko dobil amortizerje za prtljažnik za avto vw passat variant letnik 98 1.9 TDI. Pa rad bi kupil ponaredke.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah
 
Uporabniški avatar
106
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 561
Pridružen: Sr mar 15, 2006 1:06 pm
Kraj: Tukaj

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a 106 Če maj 31, 2012 6:42 pm

Caby je napisal/-a:še ena nova trgovina: http://www.dusteks.si/


Prazna trgovina samo za Peugeot majo 35 artiklov :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
DJ-DUST
Novinec
 
Prispevkov: 194
Pridružen: Po avg 23, 2010 8:18 am

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a DJ-DUST Če maj 31, 2012 6:49 pm

Zato ker sem jo komaj postavil, bo verjetno že čez vikend 15000 novih gor...
 
Uporabniški avatar
Caby
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: To mar 29, 2005 7:38 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a Caby Če maj 31, 2012 7:54 pm

you heard him :)
Sm reku da je nova..
 
Uporabniški avatar
Black_Racer®
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1660
Pridružen: Po jul 10, 2006 1:40 pm
Kraj: Toti Cjele

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a Black_Racer® So jun 02, 2012 12:46 pm

A ti si odprl dust? Upajmo da ti zalavfa :)
1 3 5
2 4 6 R
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a crxdelsol So jun 02, 2012 12:55 pm

Eno vprašanje, ki ni zlonamerno, pač pa me zanima ob toliko spletnih trgovinah. V čem boš boljši od konkurence ?

Dizajn in preglednost mi je zelo všeč.
 
Uporabniški avatar
DJ-DUST
Novinec
 
Prispevkov: 194
Pridružen: Po avg 23, 2010 8:18 am

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a DJ-DUST To jun 05, 2012 2:37 pm

Ja, jaz sem odprl s.p., hvala!

Ob toliko spletnih trgovinah se bom trudil po najboljših močeh, mogoče več akcij & popustov kot ostali, obširna ponudba, hvala bogu imam tudi partnerstvo - v prihodnosti tudi styling & tuning če bom le lahko, imam pa zraven tudi manjše servise, sem na samem začetku in pride dan ko ne gre brez pomoči, upam da bom tudi v prihodnosti komu ponudil službo...

Ne gre se mi za bogastvo, ampak nek prihodek da človek ne prosi svojega zasluženega denarja in da ne zbira kovance iz meseca v mesec, bogat se smatram takrat ko imam račune poplačane in nekaj denarja v žepu za normalno življenje. Konkurenca je na vsakem koraku in je ni stvari da jo kdo drug že ne bi imel, pač je tako...
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a crxdelsol To jun 05, 2012 3:50 pm

Jaz dlje časa opazujem honda forum, ki je pomoje drugi največji avtomobilističen forum pri nas. In druge manjše forume.

Mislim da je folk ki vozi japonce je pripravljen največ odštet za "bonbončke". Par ljudi je na teh forumih, ki lepo služijo denarce že ko samo pobirajo provizijo ko naročajo iz raznih trgovin kot so Tegiwa, 12Tune, ebay-a itd. Pa to samo na nekaterih artiklih: tow hook-i, lug nutsi, razni mugen čepi za olje, Hamp filtri, stabilizatorji, bushingi, stabilizatorji, tisti vmesniki za camber štelat itd.

Tega je premalo pri nas, da bi odprl trgovino pa bi mel "ugodne" zgoraj naštete stvari pa ni vrag da ne rata. Negre toliko za ugodnost, folku se neda čakat da naroči preko posrednika in tujih trgovin.

Zglobe za audija, jermene za renoja, ležaje, sklopke...to dobiš v vsakem mestu, v vsakem mestu sta vsaj 2 ali 3 trgovine ki si delajo konkurenco in dajejo nadomestne dele poceni, tu je pomoje res težko it pod ceno konkurence.
 
Uporabniški avatar
DJ-DUST
Novinec
 
Prispevkov: 194
Pridružen: Po avg 23, 2010 8:18 am

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a DJ-DUST To jun 05, 2012 3:56 pm

Povsem razumem, sem "odprt" za vsako dodatno sodelovanje, tako ali tako spremljam trg in iščem dobavitelje takšne in drugačne, je pa spet problem v samem začetku se spuščati v stroške ker te lahko hitro pokoplje. Počasi pa bo, z trezno glavo in pravilnim delom...
 
Uporabniški avatar
106
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 561
Pridružen: Sr mar 15, 2006 1:06 pm
Kraj: Tukaj

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a 106 To jun 05, 2012 4:14 pm

Jaz če kaj kupim kupim vedno kje v tujini zelo redko pri nas ..... prvič zato ker se recimo pri nas ne dobi ,drugič zato ker je cena bolj ugodna ,tretjič pa zato ker je tud poštnina bolj ugodna ,smešno se sliši samo tak je ..... pa v dostih primerih roba pride prej iz recimo Pariza v MB kot pa iz Kopra v MB .....
 
ocala
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po maj 06, 2013 12:50 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a ocala Po maj 06, 2013 2:28 pm

Zdravo,

glede na to, da zna biti serviseranje avtomobila pri uradnem serviserju precej drago in da živimo v dobi interneta, ko je čedalje več različnih spletnih trgovin, me zanima kaj mislite o spletnih trgovinah z avtodeli?
Je smiselno kupovati avtodele preko spleta (in kje kupovati?) ali jih je bolj priporočljivo kupiti preko "lokalnega" mehanika oz. uradnega servisreja?

Hvala in lp

Zoran
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a TrijoAdijo Po maj 06, 2013 6:11 pm

Včasih je smiselno, ker pridejo deli ceneje koštat, kot pri lokalnih prodajalcih z oreng popustom. Pa včasih lokalni zatežijo in ti namesto željene robe hočejo uturit šit robo,ker je cenejša :roll: Se spomnim primera, ko mi je prodajalec pribil ceno 300€ za nek del s popustom,pa sem potem ta isti del dobil pri neki spletni trgovini za 250€.Poštnine pa ni bilo :)
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
kosir1234
Novinec
 
Prispevkov: 167
Pridružen: To mar 30, 2010 10:00 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a kosir1234 Po maj 06, 2013 8:08 pm

En mi je prinesu siluxov odbijač za golf 3.

Tok kot je prišparu na materjalu, tok sem mu mogu računat več ker sm ga rezu da je pasu gor, pa vrtu lukne tam kot bi mogle bit :D.

+ Kvaliteta je nikakva, z original je železen znak odbil, pa je bil samo podrsan, siluxovga je pa na robnik naslonu pa je poču :D

Jaz se držim načela, rajš za dobro ohranjen del več dat, kot nov ponaredek...
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a TrijoAdijo Po maj 06, 2013 9:59 pm

Ja, razne plastike,špegli in luči in ostali karoserijski deli pa so katastrofa.Z lučmi od proizvajalca depo in kyc (al kaj je že) dobesedno živce zgubiš,ko jih hočeš zmontirat na avto.Ko pa jih imaš že enkrat zmontirane, pa svetijo za en klinac.Ali pa prednji blatniki :roll: Če paše na luknje, potem stoji na avtu kot pasja večerja.Brez upasavanja ni nič.
Vglavnem katastrofa.
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
kornjack
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če apr 24, 2014 4:50 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a kornjack Če apr 24, 2014 4:53 pm

Jaz sem zadnjič našel tole stran: Omisli.si/avtodele, kjer so zbrani prodajalci avtodelov. Lahko pa pošlješ povpraševanje za posamezen avtodel in ti potem ponudniki pošljejo ponudbe, zanimiva zadeva.
Zadnjič spremenil kornjack, dne Če apr 24, 2014 5:14 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a yashica Če apr 24, 2014 5:06 pm

Kakšna dobra duša si ti, da že v prvem postu delaš reklamo :)
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
jaqckoo
Novinec
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Ne sep 15, 2013 6:55 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a jaqckoo Če apr 24, 2014 8:08 pm

Konkurenca med trgovinami (spletna ...)in servisi za nas uporabniki je 8) zadeva,Moje izkušnje pred 10-15 leti nazaj ko sem imel tehničnega in seveda so našli kaj je treba popravit in poli so me na enem servisu zavrnili in me pošljejo na drugega tam so rekli da nimaj časa pa sem šel spet drugam pa sem celi dan zagonu (dela je bilo za pol ure računal kot da so dali nov avto :evil: )Danes je malo drugače , še nadomestni avto ti dajo pa še sami zapeljejo na tehnični ,no tak je v mojem primiru.
l.p
Ni važno, samo da gre po vseh štirih .
 
mpritr1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če jun 19, 2014 1:38 pm

Re: Spletne trgovine z avtodeli

Napisal/-a mpritr1 Če jun 19, 2014 1:43 pm

Edit mod: izbrisano!
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 53 gostov