Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
m1rt1c
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po jun 13, 2016 10:08 pm

Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a m1rt1c Pe jul 01, 2016 12:04 am

Zdravo, zanima me ali se da spremenit osvetlitev avtoradia. Se pravi zamenjat ledice z drugimi da bi se le te ujemale s preostalo notranjostjo avtomobila. Se pravi gledam ta avtoradio https://www.mimovrste.com/glavne-enote/ ... jersey-220. Monitirau bi ga pa v golf mk4, katerega osvetljava števceu in notranjosti je v kombinaciji rdeče in modre. Zato me zanima ali bi se dalo zamenjat bele ledice na avtoradiu za rdeče, sredinski gumb je pa tako že modre barve :D
Hvala za vaše odgovore
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a mrtwelvetrees Pe jul 01, 2016 9:13 am

Kot prvo boš izgubil garancijo, kot drugo kdo ti bo to šel delat za majhen denar ? Ne ne splača se, raje vzemi drug avtoradio.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
danci1973
Uporabnik
 
Prispevkov: 1155
Pridružen: Pe jun 25, 2010 7:10 am
Kraj: Maribor

Re: Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a danci1973 Pe jul 01, 2016 10:03 am

Najbrž se da...

Poleg samih LED-ic bi morda bilo potrebno zamenjati še kakšne upore, saj lahko imajo bele in rdeče različno kolensko napetost in bi potem rdeče svetile premalo ali preveč.


mrtwelvetrees je napisal/-a:Kot prvo boš izgubil garancijo, kot drugo kdo ti bo to šel delat za majhen denar ? Ne ne splača se, raje vzemi drug avtoradio.

Nikjer ni bil omenjen 'majhen denar'... :lol:
 
Uporabniški avatar
ule
Uporabnik
 
Prispevkov: 972
Pridružen: Sr avg 28, 2002 4:56 am
Kraj: Babno Polje

Re: Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a ule Pe jul 01, 2016 2:01 pm

Da se zamenjat. Kot so zgoraj napisali je potrebno pri menjavi ledic paziti na predupore. Sem enkrat pri svojem avtoradiju prelotal vse ledice namesto zelenih sem dal rdeče. Preduporov k sreči ni bilo potrebno menjavati. Zamenjati je bilo potrebno 25 kosov. Če imaš ustrezno opremo gre to zelo hitro, drugače pa porabiš malo več časa.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a pskoda Pe jul 01, 2016 2:07 pm

Jaz bi raje zamenjal barvo v avtu, ker je grda za znort. Tista plava je kar nekaj
Lp
 
m1rt1c
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po jun 13, 2016 10:08 pm

Re: Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a m1rt1c Pe jul 01, 2016 3:09 pm

Ta avtoradio sem gledau ker bi nekako najlepše zgledau v armaturi mk4 za moje pojme. Glede garancije me ne skrbi... sem pripravljen reskirat tistih 200€. Osvetlitve v avtu ne mislim menjat, ker mi je nekak kar všeč. Vsakmu svoje se pravi :D Zdej me samo zanima če bi znau kdo to zrihtat da se zmenimo :D
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a mrtwelvetrees Pe jul 01, 2016 3:44 pm

Zakaj pa pol ne vzamec kvaliteto od Clariona ki ima več barv led in so tudi 2 din ?
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 651
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a alexwell Pe jul 01, 2016 5:27 pm

zalepi na steklo rdečo folijo pa bo
 
m1rt1c
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Po jun 13, 2016 10:08 pm

Re: Sprememba osvetlitve avtoradia

Napisal/-a m1rt1c Pe jul 01, 2016 9:36 pm

Tudi sam sem pomisliu na to da bi z notranje strani nalepil rdečo folijo :D avtoradio je naročen pa zalugi uporabnika =swen= precej poceni (najlepša hvala) :D ko ga dobim pa probam najprej to s folijo, če rezultat nebo tak ko ga želim pa kupim ledice pa poiščem nekoga, ki bi znau to porihtat :D
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov