Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
anzl33
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To jun 02, 2009 7:02 pm

renault megane coupe 1.6 16v syling

Napisal/-a anzl33 Sr jun 03, 2009 10:12 am

Lep pozdrav.

Mene pa zanima če ima kdo doma megana coupe..in da ima notranjost spremenjeno od originala..

Če ima kdo bi prosil če bi lahko prilepil kakšno sliko, ali kdo mogoče predlagal kaj se da lepo spremeniti, kaj bi bilo dobro, kaj bi vi spremenili.

lp.
 
Uporabniški avatar
defasturias
Novinec
 
Prispevkov: 324
Pridružen: Sr maj 13, 2009 7:04 pm

Napisal/-a defasturias Sr jun 03, 2009 10:33 pm

Mojster nisi napisal kateri letnik.

Če je prva karoserijska različica pred faceliftom, kaj iz faceliftane verzije - sedeži, volan, morda celo armaturna plošča...

Če je prva karoserijska različica po faceliftu in nimaš top opreme, si dobi dele, ki jo razlikujejo od standardne - letvice na pragu vrat, alu-kljuke, naslonjalo za roko zadaj...karkoli v stilu F&F je za moje pojme grdo, še posebej v meganu. Mogoče preoblačenje sedežev v usnje z alcantaro na sredinskem delu, vendar ne vem kako bi to zgledalo v meganu.

Če je megane II, se zgleduj po RS športni različici.
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- So jun 06, 2009 10:03 pm

8)
Priponke
J4fhbjbGL5ZQ78pf.v.jpg
My Life Your Entertainment
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a FLINK So jun 06, 2009 10:25 pm

S-line: prosim te, zamenjaj tepihe v tvojem avtu. 8)
:)
 
Aldin20
Novinec
 
Prispevkov: 170
Pridružen: So avg 04, 2007 1:12 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a Aldin20 Ne jun 07, 2009 7:27 am

s line si ti kupo ta auto..ker se je prodajal..in ce si ga kupo se nehvali ce nic truda v njega nisi vlozo :D in tepihe ven:D
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK Ne jun 07, 2009 7:49 am

Jaz vas res nena zastopim.

Kaj ma veze če je kupu avto...? A kje slučajno v tej temi piše da naj prilepijo slike notranjosti v katero so kaj vložli?

Če bi recimo ti dal avto predelat Gatotu recimo. Pa bi se pol hvalu pa mahal z kurcem kak maš oh in sploh avto, bi blo to opravično? Sj konc koncev tud ti nisi vložu nič znanja/estetike v njega. Le denar... Brez zamere, sam povem kak jaz vidim to zadevo iz mojega stališča...
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a FLINK Ne jun 07, 2009 8:36 am

ManIAK je napisal/-a:Jaz vas res nena zastopim.

Kaj ma veze če je kupu avto...? A kje slučajno v tej temi piše da naj prilepijo slike notranjosti v katero so kaj vložli?

Če bi recimo ti dal avto predelat Gatotu recimo. Pa bi se pol hvalu pa mahal z kurcem kak maš oh in sploh avto, bi blo to opravično? Sj konc koncev tud ti nisi vložu nič znanja/estetike v njega. Le denar... Brez zamere, sam povem kak jaz vidim to zadevo iz mojega stališča...


Nisem napisal nic proti in tudi nimam, ce je on kupil ta avto. Vem kdo je delal avto in kako so delali, zato sem mu napisal, naj da ven te tepihe samo iz spostovanja do drugih...
Lp
:)
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK Ne jun 07, 2009 9:55 am

Ni blo tebi namenjeno...
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- Ne jun 07, 2009 10:44 am

FLINK je napisal/-a:
ManIAK je napisal/-a:Jaz vas res nena zastopim.

Kaj ma veze če je kupu avto...? A kje slučajno v tej temi piše da naj prilepijo slike notranjosti v katero so kaj vložli?

Če bi recimo ti dal avto predelat Gatotu recimo. Pa bi se pol hvalu pa mahal z kurcem kak maš oh in sploh avto, bi blo to opravično? Sj konc koncev tud ti nisi vložu nič znanja/estetike v njega. Le denar... Brez zamere, sam povem kak jaz vidim to zadevo iz mojega stališča...


Nisem napisal nic proti in tudi nimam, ce je on kupil ta avto. Vem kdo je delal avto in kako so delali, zato sem mu napisal, naj da ven te tepihe samo iz spostovanja do drugih...
Lp




to je slika ko sem avto kupiu 8) takrat so bili tepihi notr,zdej jih pa ze zdavnaj ni vec :lol:
tut jas vem gdo je delav avto skupi ZUNANJOST , gdo je pa delau armaturko, pa katastrofa, pa ne glede dela ampak glede barvanja--ce se dobro pogleda od blizu je polno smeti v barvi,pa se stekla mu je :x
zadnic ko smo muziko montirali sem meu celo armaturko zunaj,pa vse plastike,sam pi..a ce je biu vikend na nisem mogu barve nabavit :x

Aldin20---kaj je s tabo? gdo se hvali? kupi si pamet :!:
My Life Your Entertainment
 
zerozero
 

Napisal/-a zerozero Ne jun 07, 2009 11:01 am

pobi ne se kregat=)..sicr pa je razlika če ga kupiš all pa če use sam kupuješ itd..vlka razlika..moje mnenje
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire Ne jun 07, 2009 11:04 am

off.
s-line a to si kupu iz kopra
Ne mislim zlo namerno a ves kateri si lastnik avtomobila.
on. Najboljse da poisces original usnjene sedeze
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
FLINK
Uporabnik
 
Prispevkov: 1065
Pridružen: To jul 29, 2003 3:34 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a FLINK Ne jun 07, 2009 11:06 am

zerozero je napisal/-a:pobi ne se kregat=)..sicr pa je razlika če ga kupiš all pa če use sam kupuješ itd..vlka razlika..moje mnenje


Najvecja razlika je, da ce ti je avto, ki ga kupujes, ze vsec in popoln, profitiras pol denarja in ful casa in zivcev, ce bi kupil isti avto v osnovni verziji in ga hotel tako porihtat.
lp
:)
 
Uporabniški avatar
Matjaz46
Uporabnik
 
Prispevkov: 839
Pridružen: So feb 17, 2007 1:58 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Matjaz46 Ne jun 07, 2009 11:06 am

S-line- je napisal/-a:
FLINK je napisal/-a:
ManIAK je napisal/-a:Jaz vas res nena zastopim.

Kaj ma veze če je kupu avto...? A kje slučajno v tej temi piše da naj prilepijo slike notranjosti v katero so kaj vložli?

Če bi recimo ti dal avto predelat Gatotu recimo. Pa bi se pol hvalu pa mahal z kurcem kak maš oh in sploh avto, bi blo to opravično? Sj konc koncev tud ti nisi vložu nič znanja/estetike v njega. Le denar... Brez zamere, sam povem kak jaz vidim to zadevo iz mojega stališča...


Nisem napisal nic proti in tudi nimam, ce je on kupil ta avto. Vem kdo je delal avto in kako so delali, zato sem mu napisal, naj da ven te tepihe samo iz spostovanja do drugih...
Lp




to je slika ko sem avto kupiu 8) takrat so bili tepihi notr,zdej jih pa ze zdavnaj ni vec :lol:
tut jas vem gdo je delav avto skupi ZUNANJOST , gdo je pa delau armaturko, pa katastrofa, pa ne glede dela ampak glede barvanja--ce se dobro pogleda od blizu je polno smeti v barvi,pa se stekla mu je :x
zadnic ko smo muziko montirali sem meu celo armaturko zunaj,pa vse plastike,sam pi..a ce je biu vikend na nisem mogu barve nabavit :x

Aldin20---kaj je s tabo? gdo se hvali? kupi si pamet :!:



En tedn jih ze nimas not :D
Drugace pa ga bos moral fejst porihtat da bo spet v nulo!
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- Ne jun 07, 2009 11:10 am

mire je napisal/-a:off.
s-line a to si kupu iz kopra
Ne mislim zlo namerno a ves kateri si lastnik avtomobila.
on. Najboljse da poisces original usnjene sedeze


ja vem 7 lasnik sem :!: :D :( ne nisem ga kupu od lasnika s kopra, ampak ga je meu ze
novi lastnik v trzicu :?
My Life Your Entertainment
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- Ne jun 07, 2009 11:16 am

Matjaz46 je napisal/-a:
S-line- je napisal/-a:
FLINK je napisal/-a:
ManIAK je napisal/-a:Jaz vas res nena zastopim.

Kaj ma veze če je kupu avto...? A kje slučajno v tej temi piše da naj prilepijo slike notranjosti v katero so kaj vložli?

Če bi recimo ti dal avto predelat Gatotu recimo. Pa bi se pol hvalu pa mahal z kurcem kak maš oh in sploh avto, bi blo to opravično? Sj konc koncev tud ti nisi vložu nič znanja/estetike v njega. Le denar... Brez zamere, sam povem kak jaz vidim to zadevo iz mojega stališča...


Nisem napisal nic proti in tudi nimam, ce je on kupil ta avto. Vem kdo je delal avto in kako so delali, zato sem mu napisal, naj da ven te tepihe samo iz spostovanja do drugih...
Lp




to je slika ko sem avto kupiu 8) takrat so bili tepihi notr,zdej jih pa ze zdavnaj ni vec :lol:
tut jas vem gdo je delav avto skupi ZUNANJOST , gdo je pa delau armaturko, pa katastrofa, pa ne glede dela ampak glede barvanja--ce se dobro pogleda od blizu je polno smeti v barvi,pa se stekla mu je :x
zadnic ko smo muziko montirali sem meu celo armaturko zunaj,pa vse plastike,sam pi..a ce je biu vikend na nisem mogu barve nabavit :x

Aldin20---kaj je s tabo? gdo se hvali? kupi si pamet :!:



En tedn jih ze nimas not :D
Drugace pa ga bos moral fejst porihtat da bo spet v nulo!



ja ogromno dela pa denarja bo se treba vlozit!
pa ne zato k ga nisem delau skupi jas, ampak zato ker vsi vemo kako je ce je na avtu ze mal vec kita kot obicajno ;)
My Life Your Entertainment
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire Ne jun 07, 2009 11:18 am

Samo se nekaj me zanima.
A si ta avto res ne more najt enega pametnega lastnika vsak ki ga kupi ga da cez en teden na avto.net
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Aldin20
Novinec
 
Prispevkov: 170
Pridružen: So avg 04, 2007 1:12 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a Aldin20 Ne jun 07, 2009 1:49 pm

s line nebos meni govoril da si naj pamet kupim ker me nepoznas..in malo zadrzi taksne komentare ok? hoto sem sam powedat kot so drugi rekli..razlika je ce jaz svoj trud not vlozim v auto in ga zriktam kot pa ga kupim ze zriktanega..ce ti tega nerazumes kar sn hoto powedat pa tvoja stvar..lep dan
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- Ne jun 07, 2009 8:22 pm

Aldin20 je napisal/-a:s line nebos meni govoril da si naj pamet kupim ker me nepoznas..in malo zadrzi taksne komentare ok? hoto sem sam powedat kot so drugi rekli..razlika je ce jaz svoj trud not vlozim v auto in ga zriktam kot pa ga kupim ze zriktanega..ce ti tega nerazumes kar sn hoto powedat pa tvoja stvar..lep dan


a si prebrau za kaj se gre v tej temi? ocitno ne? zato pol ne o pameti :?
sploh ves kaksen je biu ko sem ga kupu? ne! vse kar vidite so samo razpoke, kar pa je kr mal velik strosek,ki pa bo pocakau do jeseni zaradi receseije.
se pa zdaj lotevam osnovnejsih stvari kot so podvoze ,masina,optika pa se in se...
prtljazni prostor je biu cisto prazen ko sem ga kupu,edino lcd so mi pustili
:x
avkustika pa sam ves da ni poveni, in je biu kr velik strosek...pa se naredit jo je treba..za kar je pa tut potreben cas ;)
vglavnem o tem bomo ko bom predstavu avto, pa ne mislim vec smetit tuki!

pa brez zamere
My Life Your Entertainment
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- Ne jun 07, 2009 8:27 pm

mire je napisal/-a:Samo se nekaj me zanima.
A si ta avto res ne more najt enega pametnega lastnika vsak ki ga kupi ga da cez en teden na avto.net


ves v cem je bla finta :?: tipom se je avto dopadu pa so ga kupli,ko pa se prislo slabo vreme..zima itd... pa je videu da je neuporaben, in ga je naprej prodau...in se zgodba nadaljuje! jas osebno ga nimam za vsaki dan, in tut na prodaj ni :D
My Life Your Entertainment
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Napisal/-a shaggx Ne jun 07, 2009 8:39 pm

kaj če bi ga še od zunaj pokazal k me zanima
Slika
Slika
Slika
Slika
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov