Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Uporabniški avatar
Scremer
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: Pe sep 26, 2008 9:58 pm

Napisal/-a Scremer To mar 03, 2009 11:19 pm

WILLIAMSCAR je napisal/-a:pozdravljen! počakaj še en mesec ko bom na petrolu v gornjem gradu odpru avtopralnico in ti za reklamo gratis očistim in spoliram avto.

lp branko


Branko dobra ponudba, če si seveda mislil resno. Škoda samo ker si malo daleč :) .
 
Uporabniški avatar
en3rgie
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 720
Pridružen: Ne jan 04, 2009 10:41 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a en3rgie Sr mar 04, 2009 11:32 am

vsi k Brankotu ;)
 
leon30
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: To dec 16, 2008 9:55 pm
Kraj: Nova Cerkev

Napisal/-a leon30 Sr mar 04, 2009 11:59 am

en3rgie je napisal/-a:vsi k Brankotu ;)

Jaz bom kar doma ostal, ne grem k Brankotu, mi ni najbolj pri roki, pa čeprav bi bilo zastonj. Bo že brez mene imel dovolj dela. Jaz se bom kar svojemu delu posvetil.
lp
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Sr mar 04, 2009 6:37 pm

Scremer je napisal/-a:
WILLIAMSCAR je napisal/-a:pozdravljen! počakaj še en mesec ko bom na petrolu v gornjem gradu odpru avtopralnico in ti za reklamo gratis očistim in spoliram avto.

lp branko


Branko dobra ponudba, če si seveda mislil resno. Škoda samo ker si malo daleč :) .


seveda sem mislil resno.

lp
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
WILLIAMSCAR
Uporabnik
 
Prispevkov: 1003
Pridružen: Če maj 20, 2004 3:28 pm

Napisal/-a WILLIAMSCAR Sr mar 04, 2009 6:48 pm

Scremer je napisal/-a:
WILLIAMSCAR je napisal/-a:pozdravljen! počakaj še en mesec ko bom na petrolu v gornjem gradu odpru avtopralnico in ti za reklamo gratis očistim in spoliram avto.

lp branko


Branko dobra ponudba, če si seveda mislil resno. Škoda samo ker si malo daleč :) .


sej nisi tako daleč!
ALONSO CAR
 
Uporabniški avatar
CyberMatrix
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne okt 06, 2002 9:24 pm

Re: Poliranje in notranje čiščenje

Napisal/-a CyberMatrix So mar 14, 2009 3:44 pm

speedfreak je napisal/-a:Kdo ve, kje bi se dalo najugodneše notranje očistiti in spolirati črn avto, star 2 leti.
Po možnosti v bližini Celja, lahko pa tudi drugje.
Hvala.


Vabljen k nam. Imamo tudi izdelke če želiš opraviti sam. Vendar kot so že rekli predhodniki je črn avto bolje prepustiti strokovnjakom pa še rezultat ti bo zelo všeč. :D
 
Fiatfan
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 626
Pridružen: Če mar 12, 2009 4:54 pm

Napisal/-a Fiatfan So mar 14, 2009 3:51 pm

WILLIAMSCAR je napisal/-a:pozdravljen! počakaj še en mesec ko bom na petrolu v gornjem gradu odpru avtopralnico in ti za reklamo gratis očistim in spoliram avto.

lp branko


evo Branko, lahk sm js kandidat za poliranje avta za reklamo.
sm blizu mozirja tk da ni blema.
 
Uporabniški avatar
CyberMatrix
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne okt 06, 2002 9:24 pm

Napisal/-a CyberMatrix So mar 14, 2009 3:57 pm

Aja pa še tole. Po želji pridemo storitev opraviti tudi na teren. Predpogoj je seveda primerna lokacija, ki pa mora biti na razpolago vsaj nekaj ur. Več pa po dogovoru in telefonsko.
 
MuRiCi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 719
Pridružen: Pe maj 18, 2007 5:04 pm
Kraj: Kärnten

Napisal/-a MuRiCi So mar 14, 2009 5:23 pm

CyberMatrix je napisal/-a:Aja pa še tole. Po želji pridemo storitev opraviti tudi na teren. Predpogoj je seveda primerna lokacija, ki pa mora biti na razpolago vsaj nekaj ur. Več pa po dogovoru in telefonsko.

In od kod ste? :D Na koroškem js nobenga ne poznam,da bi privat poliral(mežiška dolina) ;)
 
Uporabniški avatar
CyberMatrix
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne okt 06, 2002 9:24 pm

Napisal/-a CyberMatrix So mar 14, 2009 5:33 pm

MuRiCi je napisal/-a:
CyberMatrix je napisal/-a:Aja pa še tole. Po želji pridemo storitev opraviti tudi na teren. Predpogoj je seveda primerna lokacija, ki pa mora biti na razpolago vsaj nekaj ur. Več pa po dogovoru in telefonsko.

In od kod ste? :D Na koroškem js nobenga ne poznam,da bi privat poliral(mežiška dolina) ;)


20 km iz Ljubljane proti Koroški. :D
Ostalo pa na WWW. Vse se lahko zmeni.
 
MuRiCi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 719
Pridružen: Pe maj 18, 2007 5:04 pm
Kraj: Kärnten

Napisal/-a MuRiCi So mar 14, 2009 6:15 pm

CyberMatrix je napisal/-a:
MuRiCi je napisal/-a:
CyberMatrix je napisal/-a:Aja pa še tole. Po želji pridemo storitev opraviti tudi na teren. Predpogoj je seveda primerna lokacija, ki pa mora biti na razpolago vsaj nekaj ur. Več pa po dogovoru in telefonsko.

In od kod ste? :D Na koroškem js nobenga ne poznam,da bi privat poliral(mežiška dolina) ;)


20 km iz Ljubljane proti Koroški. :D
Ostalo pa na WWW. Vse se lahko zmeni.

In kake so cene poliranja?Glede na to,da ga opravite na terenu.Lahk na PM.
 
Uporabniški avatar
Wini
Novinec
 
Prispevkov: 284
Pridružen: Sr nov 14, 2007 7:49 pm
Kraj: Savinjska

Napisal/-a Wini Če mar 26, 2009 6:18 pm

Tisti, ki ste bili že pri Muleju, a mi lahka ker pove izkušnje z njimi
in okvirno ceno za poliranje. Mam namen ga dati polirat.
Hvala
Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja.
Slika
 
leon30
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: To dec 16, 2008 9:55 pm
Kraj: Nova Cerkev

Napisal/-a leon30 Ne mar 29, 2009 7:18 pm

Wini je napisal/-a:Tisti, ki ste bili že pri Muleju, a mi lahka ker pove izkušnje z njimi
in okvirno ceno za poliranje. Mam namen ga dati polirat.
Hvala

Pozdravljen
Z poliranjem pri Muleju, kolega ni bil zadovoljen. Vsak ima svoje mnenje. Sicer Mulej ne polira ampak ima nekoga, ki to dela zanj, po mojih podatkih. Za čiščenje je pa 1A, samo problem je ker dobiš zelo vlažen avto. Za poliranje je bila cena lani 50evrov za klasični avto(leon, golf 4).
lp
 
Fiatfan
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 626
Pridružen: Če mar 12, 2009 4:54 pm

Napisal/-a Fiatfan Ne mar 29, 2009 7:31 pm

leon30 je napisal/-a:
Wini je napisal/-a:Tisti, ki ste bili že pri Muleju, a mi lahka ker pove izkušnje z njimi
in okvirno ceno za poliranje. Mam namen ga dati polirat.
Hvala

Pozdravljen
Z poliranjem pri Muleju, kolega ni bil zadovoljen. Vsak ima svoje mnenje. Sicer Mulej ne polira ampak ima nekoga, ki to dela zanj, po mojih podatkih. Za čiščenje je pa 1A, samo problem je ker dobiš zelo vlažen avto. Za poliranje je bila cena lani 50evrov za klasični avto(leon, golf 4).
lp


ja sj za 50ur je pa tko mal da nemore bit nek wet look! js sm dau zdj čistit avto(kemično čiščenje, kr so mi ga pijansi pobruhal) pa pride 100eur, se vam zdi drago??
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Ne mar 29, 2009 9:11 pm

lenivec tvojemu komentarju se kar pridružim.... keri pa za 50€ kvalitetno spolira pa ala mu vera
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
perkmandlc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: So mar 28, 2009 2:53 pm
Kraj: kranj

Napisal/-a perkmandlc Po mar 30, 2009 6:01 pm

jest pa delam v avtopralnic, pa da mal povem kako j pr nas:
cena poliranja je okrog 100 evrov- odvisno od avta, v ceno je vključeno zunanje+ notranje čiščenje, je pa res, to traja kake 4-5 ur
globinsko stane 92, se pa spuca zice, strop tepihi na vratih in tleh, v bistvu vse kar je iz blaga. traja še dlje

zna bit zaj**** če ne znaš, maš na konc flekaste zice pa poštrafan lak
nikol ni tko dobr d nebi mogl bit še bolš
 
Fiatfan
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 626
Pridružen: Če mar 12, 2009 4:54 pm

Napisal/-a Fiatfan Po mar 30, 2009 6:32 pm

92 računaš? no js sm dons plaču 100eur pa mi je tud sčistu use kar je iz blaga.. mislim da je kr drago no
 
Uporabniški avatar
perkmandlc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: So mar 28, 2009 2:53 pm
Kraj: kranj

Napisal/-a perkmandlc Po mar 30, 2009 7:11 pm

niti ne, če pomisliš kolk je to enga fuka da spucaš, maš res zasran u enmu kotu pol se pa pejd pol je pa še materijal. mislm d je kar fer cena, sam mi delavci nimamo prov dost od tega :evil:
nikol ni tko dobr d nebi mogl bit še bolš
 
leon30
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: To dec 16, 2008 9:55 pm
Kraj: Nova Cerkev

Napisal/-a leon30 To mar 31, 2009 8:08 pm

perkmandlc je napisal/-a:jest pa delam v avtopralnic, pa da mal povem kako j pr nas:
cena poliranja je okrog 100 evrov- odvisno od avta, v ceno je vključeno zunanje+ notranje čiščenje, je pa res, to traja kake 4-5 ur
globinsko stane 92, se pa spuca zice, strop tepihi na vratih in tleh, v bistvu vse kar je iz blaga. traja še dlje

zna bit zaj**** če ne znaš, maš na konc flekaste zice pa poštrafan lak

Oj
Sedaj mi pa obrazloži, kako boš ti kvalitetno spoliral avto v 4-5ih urah? Halo!! :!: :roll:
A pri globinskem čiščenju, spucaš samo kar je iz blaga, kaj pa šipe?? Pa rešetke na armaturi in ostalo plastiko v avtu?? :roll:
Jaz vse to spucam tako kot je treba, pa za skoraj polovični dnar, pa se mi še ni nihče pritožil, da je blo slabo spucano. Res pa je, da v tvojem primeru pri taki ceni daš stranki tudi račun.
lp
leon30
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov