Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Slash83
Novinec
 
Prispevkov: 170
Pridružen: Če jan 13, 2005 1:45 pm
Kraj: MB - okolica

Glede letnih gum....

Napisal/-a Slash83 Ne feb 19, 2006 5:09 pm

Imam nekaj vprašanj glede izbire gum..

Mati ima Xsaro l.98 na kateri so še original 1.letne gume.. Profil še sicer imajo vse 4 za eno sezono, samo sta prednji dve že malo napokani od starosti..

Zanima pa me:
Še se vedno lahko menjata samo 2 gumi naenkrat in ne vse 4 ne? Tisti 2 ko sta še ok, bi še za leto dni dal na zadnjo os, spredaj pa bi vzel neke nove..

Mati namreš trdi da je "nekje" slišala da se morajo vse 4menjat po novem:?

Naslednje vprašanje pa je: katere gume pa bi mi priporočili za na Xsaro? Dimenzija mora biti 175/65/14

Vožnje po avtocesti je malo, dnevno po 30km nekje se naredi...

Kaj se najbolj splača glede na ceno&kakovost??

Sava, Pirelli, Michelin, Good Year, Kumho...

Tam nekje do 12 al pa 13k na gumo

tnx
 
toncek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 52
Pridružen: Ne mar 28, 2004 7:32 pm

Napisal/-a toncek Ne feb 19, 2006 5:24 pm

Lahko menjaš samo dve gumi.
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak Ne feb 19, 2006 6:07 pm

A ne bi zamenjali vse 4 gume, ker so 8 let stare ža vsaj 2 krat za na smetišče! Veš kaj se zgodi na avtocesti, če ti guma poči? Ne želi si izvedeti, ali bog ne daj spoznati na lastni koži. Stara guma je trda kot plastika, zato ne drži več ceste in tudi postane napokana. Torej odlična kombinacija za pometno nesrečo.
Za ceno pa poglej na http://www.span.si , priporočam BF goodrich (ugodna cena in dobra kvaliteta - osebno sprobano)
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Napisal/-a RegY Ne feb 19, 2006 9:05 pm

če hočeš, prodajam lih to dimenzijo, ki pa ti po osebnem priporočilu ne dam več kot za eno leto, ker je stara in mi leži v kleti (3 leta bo počasi)... je pa bla vožena samo 500km, torej je kot nova (komplet 4h, da se razumemo)... se opravičujem za oglas, če komu od modov ni všeč, ga lahko pobriše

drugače pa back on topic: jaz se zanašam na BS potenza re720 že eno leto, pa je zelo dobra guma, samo nisem ziher če se dobi v tvoji dimenziji

aja, pa opravičujem se, ampak temo zaklepam, ker sem naredil nov sticky, bom pa dal link v novo temo.

LP
Slika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 106 gostov