Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Sonderklasse To nov 10, 2015 2:39 pm



našel si cele 3 avte v celem mobile haha...enough said :mrgreen:
in moja teza se je ponovno potrdila :D

ban je napisal/-a:Zaj*** vse in si kupš BMW :mrgreen:


haha, saj je isto, BMW je še malo cenejši od MB-ja, kar pomeni, da je razlika še manjša :mrgreen:
kot rečeno superb je predrag avto, do 25 jurjev je definitivno zelo zanimiv in dober avto, karkoli je več, je precenjeno
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
mtl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 595
Pridružen: Sr jul 14, 2010 8:56 am
Kraj: Vetrovno mesto

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a mtl To nov 10, 2015 2:47 pm

Sonderklasse je napisal/-a:našel si cele 3 avte v celem mobile haha...enough said :mrgreen:
in moja teza se je ponovno potrdila :D

Ti si napisal naj ti jih najdem. Sem ti jih, sedaj jih pa pojdi preverit in napiši tvoje strokovno mnenje o njih. Še dobro, da so samo tri, boš imel manj dela. 8)

Moram pa reč, da so drugače Mercedesi res top klasa. Edino imam vprašanje zakaj se jih cel kup prodaja s točno 9.999.999 km prevoženimi km :twisted: . A takrat vse skupaj crkne ali je kakšen drugi razlog zadaj? =P
Še več pametovanj na Mtl blog.
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a ban To nov 10, 2015 2:48 pm

Tud najkice so predrage, pa leviske tud, pa jih vseeno množično kupujemo/nosmo. Samo čas bo pokazal ali ja cenovna politika škode prava, če ni bomo pa dodal 6 jurčkov pa se bomo v mečkah vozil.
 
Uporabniški avatar
chan
Moderator | Naj pisec
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: Pe sep 05, 2008 10:15 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a chan To nov 10, 2015 2:57 pm

Sonderklasse je napisal/-a:
Chan je naredil bolj podrobno primerjavo cen, a je spet naredil isto napako (katero sem tudi že ŠTIRIKRAT napisal): vzemal je vsako opremo posebej in ne v paketu - to pa je v povprečju skoraj 3x dražje potem.
Tudi en drug uporabnik pravi da je bil celo pri dealerju in prideta na 20.000 EUR razlike.
Jasno, ker prvič dala kompletno identično opremo in ker drugič bil ta prodajalec pravi prodajalec in mu nabil vsako opremo posebej, da bo čimbolje zaslužil.

..


:ne Omenjena kalkulacija je bila narejena na osnovi uradno objavljenih cenikov, upoštevajoč vse možne variacije skupaj s paketi opreme, ki so na voljo.

Zatorej sem tedaj tudi sam opozoril ...

chan je napisal/-a: Btw, kdor ima drugačne podatke pri konfiguraciji omenjenih vozil, naj jih prosim eksaktno specificira in ne računa na pamet :!: ...


... da se opravi NATANČNA kalkulacija, če je šlo pri moji za pomoto :!: Zatorej bi vljudno prosil za drugačnejši izračun, če je bila opažena napaka ter detajlno specifikacijo le tega!

Tako je bila po izračunu razlika dobrih 26 evrskih tisočakov (neupoštevajoč popust)! In če se identično opremljena modela cenovno razlikujeta za tolikšen znesek, potemtakem pač ne moremo govoriti o SKORAJ isto opremljenih avtomobilih, mar ne?!? Namreč, da smo si povsem na jasnem - ko se opravi cenovna primerjava, se jo vedno naredi z identično opremo in ne nam povšečno ;) Drugače postane povsem neobjektivna in polna demagogije.

Sonderklasse je napisal/-a:Da pa bi mu dodal še največ kar se da na varnostnem področju, sem mu dodal še asistenčni paket ter svetilni paket, da pa bi mu dodal še največ na komfortnem paketu pa sem mu dodal 9G avtomatski menjalnik in komfortno podvozje.

..


Pa četudi se doda zgolj in samo te pakete opreme:

osnovna cena vozila: 44.990 eur + 2.903 eur (samodejni menjalnik) + 3.038 eur (paket voznik asistentov) + 1.958 eur (LED žarometi) + 2.295 eur (paket AIRMATIC) = 55.184 eur

... smo še vedno na razliki 16.232 eur ;)

Morda še zgolj moje osebno razmišljanje - kaj mi v zimskem hladu pomagajo prestižne plastične oplate, ki so tako mehke kot angelske pleničke, če me zaradi manjka sedežnega gretja zebe v rit? In kaj mi pomagajo lajšte sladostrastnega furnirja španskega oreha, če moram na daljši AC poti dati na stopalko za plin cigel, da lahko simuliram tempomat (btw, nedolgo nazaj sem vozil avtomobil prestižne znamke, ki se je cenil na 37 tisočakov, pa je bil brez tako samoumevnega pripomočka ;) ). Ne, prestižnost dandanes ni več zgolj in samo značka na nosu vozila ...
"Quidquid latine dictum sit, altum viditur."
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Sonderklasse To nov 10, 2015 2:58 pm

ban je napisal/-a:Tud najkice so predrage, pa leviske tud, pa jih vseeno množično kupujemo/nosmo. Samo čas bo pokazal ali ja cenovna politika škode prava, če ni bomo pa dodal 6 jurčkov pa se bomo v mečkah vozil.


ja ampak Nike in Levis so brandi, spadajo v premium segment v svoji branži, zato tudi takšna cena.
Škoda pa NE spada tja, še VW ne. Zato pravim, da je predraga.
Absolutno bo čas pokazal, počakajmo :)
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Locher To nov 10, 2015 3:01 pm

Manjka smeško s kokicami.

@ban: Sedaj sem spregledal! Zakaj bi kupoval Talismana ali Espaca? Dodam še par jurčkov in bom premium. Premium vožnja, premium vzdrževanje, premium pr'jatli, premium lifestyle, premium übermensch feeling. Oh yeah!

@Sonderklasse: Levi's in Nike spadata v premium skupino blagovnih znamk? Težko bi se strinjal.
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Sonderklasse To nov 10, 2015 3:05 pm

Locher je napisal/-a:@Sonderklasse: Levi's in Nike spadata v premium skupino blagovnih znamk? Težko bi se strinjal.


- kdo pa je bolj premium v izdelovanju športnih čevljev?
- kdo pa je bolj premium v izdelovanju jeans-a?

torej ne enako, ampak BOLJ in govoriva o serijskih proizvodnjah
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a ban To nov 10, 2015 3:11 pm

Mogoče nike ravno ni premijski. Pa recimo prada, gucci, D&G, boss, armani...zakaj bi dal za reklc 500€ če ga lahko kup v C&A za 30€?
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Sonderklasse To nov 10, 2015 3:15 pm

ban je napisal/-a:Mogoče nike ravno ni premijski. Pa recimo prada, gucci, D&G, boss, armani...zakaj bi dal za reklc 500€ če ga lahko kup v C&A za 30€?


Kot rečeno, napiši mi BOLJ premijski brand za športne čevlje prosim.
Toliko kot da Nike v razvoj, ne da nobena firma s športnimi čevlji - to se jim kaže tudi v popularnosti in prodajnih številkah, predvsem pa po cenah, ki so daleč nad povprečnimi.

Prada,Gucci,DG,Boss,Armani niso specializirani za jeans - napiši mi BOLJ premijski brand od Levica za jeans
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Locher To nov 10, 2015 3:21 pm

Sonderklasse je napisal/-a:Kot rečeno, napiši mi BOLJ premijski brand za športne čevlje prosim.


npr. Ecco?

In ja, Nike je premium. Ker npr. Ecco (ali kaka druga blagovna znamka) ne izpolnjuje (že kakšnih) pogojev. Levi's pa tudi. Over and out.
 
Uporabniški avatar
chan
Moderator | Naj pisec
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: Pe sep 05, 2008 10:15 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a chan To nov 10, 2015 3:23 pm

Sonderklasse je napisal/-a:
Prada,Gucci,DG,Boss,Armani niso specializirani za jeans - napiši mi BOLJ premijski brand od Levica za jeans


Seven for all Mankind (http://www.7forallmankind.com/)
Citizens of Humanity (http://www.citizensofhumanity.com/)
True Religion (http://www.truereligion.com/)
Hudson (http://www.hudsonjeans.com/)

Ter vsi ostali prestižni proizvajalci, ki imajo svoje jeans linije (Versace jeans, Armani jeans, itd, ...)

Bodi dovolj, tema je namenjena Škodinemu Superbu in pri tem naj tudi ostane :!:
"Quidquid latine dictum sit, altum viditur."
 
Uporabniški avatar
masko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 77
Pridružen: Ne jan 10, 2010 3:49 pm

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a masko To nov 10, 2015 4:14 pm

No,
Nike je tako nekje v sredini kot Mercedes E pri avtomobilih :mrgreen: . Nad mercedesom so namreč limuzine top clase: Rolls-Royce, Aston Martin., Ferrari FF, Porsche Panamera....
 
P2008
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: Pe sep 26, 2014 1:44 pm

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a P2008 To nov 10, 2015 5:28 pm

Mislim, da že veliko pove dejstvo, da se vedno več taksistov odloča raje za nakup nove Škode Superb, kot pa za nekaj let rabljenega in "zgonjenega" Mercedesa E klase...

Še nek zanimiv video...Škoda vs Mercedes...

https://www.youtube.com/watch?v=yVG_PEAHrLs
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Sonderklasse To nov 10, 2015 6:06 pm

Locher je napisal/-a:
Sonderklasse je napisal/-a:Kot rečeno, napiši mi BOLJ premijski brand za športne čevlje prosim.


npr. Ecco?

In ja, Nike je premium. Ker npr. Ecco (ali kaka druga blagovna znamka) ne izpolnjuje (že kakšnih) pogojev. Levi's pa tudi. Over and out.


ecco ne dela športnih čevljev pač pa modno ulično obutev - čisto nekaj drugega

chan je napisal/-a:
Sonderklasse je napisal/-a:
Seven for all Mankind (http://www.7forallmankind.com/)
Citizens of Humanity (http://www.citizensofhumanity.com/)
True Religion (http://www.truereligion.com/)
Hudson (http://www.hudsonjeans.com/)

Ter vsi ostali prestižni proizvajalci, ki imajo svoje jeans linije (Versace jeans, Armani jeans, itd, ...)

Bodi dovolj, tema je namenjena Škodinemu Superbu in pri tem naj tudi ostane :!:


prvič slišim za te firme - nobena od njih ni tako prepoznavna, niti tako prodajna kot Levis

masko je napisal/-a:No,
Nike je tako nekje v sredini kot Mercedes E pri avtomobilih :mrgreen: . Nad mercedesom so namreč limuzine top clase: Rolls-Royce, Aston Martin., Ferrari FF, Porsche Panamera....


če je E na sredini, je superb potem pod dnom ?
E je še vedno najbolj priljubljen poslovni avto, torej en managerski (tam je S), ampak poslovni - govorim med premium in nepremium znamkami

spet nekateri ne znate brati za menoj, napisal sem naj mi nekdo napiše serijske premium brande ki so bolj premium od nike ali levis - ti pa mi napišeš rolls-royce, aston martin - vse znamke, ki so čiste manufakture.
+ verjemi ali ne, noben rolls ne bo delal tako dolgo in naredil toliko km kot en E
Panamera je bogpomagaj od avta - sem ga imel tudi v ožjem izboru, ko sem kupoval avto zase...ko sem se z njim peljal dlje časa, sem se takoj premislil in kupil raje S-a. Panamera je športen avto, o luksuzu,komfortu ne duha ne sluha.

P2008 je napisal/-a:Mislim, da že veliko pove dejstvo, da se vedno več taksistov odloča raje za nakup nove Škode Superb, kot pa za nekaj let rabljenega in "zgonjenega" Mercedesa E klase...

Še nek zanimiv video...Škoda vs Mercedes...

https://www.youtube.com/watch?v=yVG_PEAHrLs


res? v Nemčiji nevem če sem že kdaj videl superb taxi, E-Klasso pa z enim pogledom ujamem vsaj 5

tale video ni vreden pol počenega groša...ta generacija superba je notri narejena obupno, zadaj pa je glasno kot da greš s tovornjakom in potem še požiranje dolgih valov na avtocesti če sediš zadaj - tako slabo se nisem še peljal (zabija, nobene uglajenosti).


--
Opozorilo: Upoštevajte pravilnik foruma - člen 3.5. Hvala.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a primozek68 To nov 10, 2015 6:37 pm

@sonderklasse: ti si mal modnega guruja pa to?
Sex turns gay people into Mexicans.
 
mevden
Uporabnik
 
Prispevkov: 1272
Pridružen: So okt 18, 2003 6:19 pm
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a mevden To nov 10, 2015 6:39 pm

Da še sam pristavim piskrček. Škoda se res ne more primerjati z mercedesom kar se tiče zgodovine in samega imidža. Ampak da bo nekdo rekel da je merecedes 100x bolje sestavljen kot superb se pa blazno moti. Če gledam vse mercedese stare okoli 5 let vam povem da tok rje se nisem videval na avtomobilih drugih znamk. Razen na daciji. Ne mi govort o kvaliteti ker je ta blazno upadla zadnjih 10 let. Ce se vrnem na superba, se grem stavit da za 35k eur z opremo style dobim vec opreme kot pri zacetnem mercedesu e klase za 60k eur. Da ne govorim o servisih ki so mercedesu se enkrat drazji!!! To je poprodajna storitev, kako iz stranke izsilit cimvec denarja. Meni ni superb drag, drag je mercedes ker za isto udobje placas 50% več. pa placujte 20k eur vec in dvojne stroske servisov. To je občutek premium. Prazna denarnica, velik ponos.
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Sonderklasse To nov 10, 2015 6:42 pm

@moderatorji: se pardoniram, nisem vedel glede citiranja - odslej uporabljam, kot je določeno.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Locher To nov 10, 2015 6:44 pm

mevden je napisal/-a:Da ne govorim o servisih ki so mercedesu se enkrat drazji!!! To je poprodajna storitev, kako iz stranke izsilit cimvec denarja. Meni ni superb drag, drag je mercedes ker za isto udobje placas 50% več. pa placujte 20k eur vec in dvojne stroske servisov. To je občutek premium. Prazna denarnica, velik ponos.


Človek ima denar in njega briga, če pusti na rednem servisu 600 EUR ali 2500 EUR. Bistvo "denarja" je, da se razkazuje. Brez tega izgubi pomen.
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a Sonderklasse To nov 10, 2015 6:51 pm

mevden je napisal/-a:Ampak da bo nekdo rekel da je merecedes 100x bolje sestavljen kot superb se pa blazno moti.

100x je bila zgolj prispodoba, seveda ne more biti 100x bolje narejen, je pa definitivno BOLJE narejen. Pika.

mevden je napisal/-a:Če gledam vse mercedese stare okoli 5 let vam povem da tok rje se nisem videval na avtomobilih drugih znamk.

Čista laž. Daimler AG že od leta 2003 uporablja drugo firmo za zmesi, cinkanje in tudi način zvijanja je drug.
Rjaveli so modeli od 1995 do 2003, kar je bila (se strinjam) bruka vseh bruk, a 5 let stari niti eden ni rjav (edino če je bil ruknjen in je potem nekdo po domače popravil).

mevden je napisal/-a:Ne mi govort o kvaliteti ker je ta blazno upadla zadnjih 10 let.

Ne drži, ravno zadnjih 10 let se je spet popravila, težave v kvaliteti so bili v obdobju, kot višje napisano.
Lahko pa primerjava še statistiko.

mevden je napisal/-a:Ce se vrnem na superba, se grem stavit da za 35k eur z opremo style dobim vec opreme kot pri zacetnem mercedesu e klase za 60k eur.

Nikakor. Prosim za primerjavo - samo pojdiva prosim prej stavit, upaš =? ;)
Si pa spet eden izmed tistih, za katere sem danes napisal, da se bo kljub sedaj že mojem SEDMEM zapisu o tem da je le 6.000 EUR razlike med Superbom in E-jem z 90 % opreme od Superba, našel in spet napisal, da je MB 2x dražji. Očitno samo ''pristavljanje lončka'' v teh temah ni dovolj, prej je treba prebrati tudi prejšnje topic-e, da veš kaj je bilo že ugotovljeno.

mevden je napisal/-a:Da ne govorim o servisih ki so mercedesu se enkrat drazji!!!

Tudi to nikakor ne drži. Kar primerjaj delovno uro pri enem in drugem , presenečen boš.

mevden je napisal/-a:Meni ni superb drag, drag je mercedes ker za isto udobje placas 50% več.

Očitno si nekdo, ki se še v življenju ni peljal ne z enim , ne z drugim vsaj ene 800 km v enem kosu, drugače nebi pisal takšnih dobesednih nebuloz.
In ne, ne plačaš 50 %, ampak le 10 % več in to za boljše udobje ;)

mevden je napisal/-a:pa placujte 20k eur vec in dvojne stroske servisov. To je občutek premium. Prazna denarnica, velik ponos.

Kot rečeno, ni 20k eur in niso dvojni stroški. In ja občutek je premium, ponos tudi.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
blindek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 553
Pridružen: Če jun 16, 2005 4:55 pm
Kraj: Pomurje

Re: 2015 Škoda Superb III.

Napisal/-a blindek To nov 10, 2015 6:54 pm

Res se sprašujem, kako se vam da sploh odgovarjati v tej temi, če ste tako zelo proti škodi?

Vedno primerjajte enako opremljena vozila.

Osnovni Superb tudi nudi tempomat,klimo, veliko airbagov itd. Tukaj npr. Mondeo nudi celo airbage v pasih za zadnje potnike!

In nekje sem zasledil, da omenjate da je potrebno upoštevati izgubo. Tkaj vsa premium vozila "popušijo".

Nova E cca 55-60k€, 1 leto pozneje cca. 35-40k€. Superb,Mondeo itd. v 1 letu zgubijo majn. To velja za vse nižje razrede. Majn plačaš, majn zgubiš!

Seveda je E-razred super avto in vsekakor boljši od Superba! To nihče ne trdi in če kdo trdi drugače, se še ni peljal v njem.

Je pa Superb ipd. odličen avto za cca. 40k€, ker dobiš odličen družinski avto. In ja, žalostno je da mercedes za cca .55k€ nima niti gretja sedežov v Avantgarde opremi! Ampak premium pač stane, tako kot servis takega vozila in vse ostalo.

V naši majhni sloveniji nasploh velja, da bi vsi imeli premium vozila in če voziš kaj majn si takoj "neuspešen" oz. si sam sebi zdiš majnvreden. Zato pa nastajajo take debate, kjer se najdejo ljudje kateri na vso silo zaničujejo "cenejšo".

In če je kdo celo prebral to vse dokonca in čuti nemirje v sebi, da mi sedaj mora zopat dopovedati koliko je Mercedes boljši, prosim, NE delaj tega, raje desno zgoraj klikni X, pojdi k ženi ali lubici in njoj izlij čustva :)

In kako ste kaj zadovoljni lastniki Superba? Sam odštevam dneve da bo končno dobavljen. Po podatkih prodajalca je bil prejšnji teden narejen, tak da samo še transport. Do takrat bom še očitno moral brati te nesmiselne debate :)

Edit:

Superb Style nudi VEČ opreme kot osnovni E-razred! Bom v kratkem naredil en hiter seznam obeh, da bo jasno razvidno.
Prosim, da ostali brez konkretnih dokazov ne pišete!
Slika
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 66 gostov