Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a čare Pe mar 27, 2015 9:06 pm

Smešno ali pa raje žalostno.Osebno poznam primer ko je možakar doma sestavljal en menjalnik od Actrosa in se usput spomil da gre po novo E-klaso (zadnji model sicer pred FL) je uletel v salon z sinom in hotel vidt novo E klaso in ker sta oba z sinom bolj kavbojske sorte pa še oba sta bila usrana od šmira jih noben ni jemal resno in so ju ven pospremili varnostniki...No kasneje je možakar E-klaso skeširal tisti prodajalec ki jima je poslal varnostnika pa je imel težke probleme...
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a Gosic Pe mar 27, 2015 9:13 pm

A lahko tema ostale Optimi in ne kako hoditi oblečen po svetu?
 
blaz2013
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: To dec 03, 2013 3:50 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a blaz2013 Pe mar 27, 2015 9:15 pm

No dej Čare zdej pa že zgodbice praviš. :) Ja pa kaj zdej če je skeširal e klaso, tut jst ga zašmiranga ne bi pustil da se usede v nov testn avto.

Kmet ostane kmet pa če ma dnar al pa ne. Trenerka je za na igrišče, in nek kodeks oblačenja more bit. Tako kot se ne more it v cerkev v kratkih hlačah, tako je hecn če prideš v trenerki v nek salon al pa na občino in tako dalje. Ko delaš si v banduri, ko ne delaš se umiješ in si v civilu in urejen. To je osnovn bonton in higiena. Trenerka je za prosti čas in za v telovadnco ne pa za sklepanje kupčij 15 tisoč eur+. Kdor ni urejen v zasebnem življenju je ponavadi tut šlampast v tistem poklicu ko ga opravlja. To je čista resnica.

Ta tvoja zgodba je tko kot da bi reku je kirurg enga operiru pa je med operacijo šel na malco pa se je spomnu da si bo e klasu kupu, pa je pršu cel okrvavljen notr v salon pa so ga varnostniki ven posremil. Ja hvala bogu da so ga. Je to tko težk razumet?
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a čare Pe mar 27, 2015 9:30 pm

Glej kako se jaz oblačim je moj problem,glede po tvoje "zgodbice" pa ta primer ni osamljen primer...
 
blaz2013
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: To dec 03, 2013 3:50 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a blaz2013 Pe mar 27, 2015 9:42 pm

čare je napisal/-a:Glej kako se jaz oblačim je moj problem.


To ti dam čist prav, sam pol se pa dogaja to kar si napisu, da te ne vzamejo preveč resno čeprav imaš denar. Ne govorim da je treba bit v obleki ampak tiste kavbojke pa eno srajco gor dat pa res ne bi smel bit problem, avta se tut ne kupuje kr vsak dan in to ni isto kot da skočiš v po škatlo cigaret al pa po vijake v najbližjo trgovino...
Mah pustmo to, KIA je tema, da ne bodo KIA fani prevč užaljeni da jim smetimo temo. ;)
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a čare Pe mar 27, 2015 9:50 pm

Pustmo,pustmo ampak sam še to.Saj avta nisem prišel kupit ampak samo pogledat in od vseh prodajalcev in unih bab ki so ne vem kaj tud en ni prišel zraven da bi vsaj vprašal,če lahko kaj pomaga...
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a srcnik Pe mar 27, 2015 9:59 pm

Mogoče je pa bila veronika med tistimi, pa je bila preveč zasedena s pisanjem po tem forumu :lol:
 
blaz2013
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: To dec 03, 2013 3:50 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a blaz2013 Pe mar 27, 2015 10:30 pm

čare je napisal/-a:Pustmo,pustmo ampak sam še to.Saj avta nisem prišel kupit ampak samo pogledat in od vseh prodajalcev in unih bab ki so ne vem kaj tud en ni prišel zraven da bi vsaj vprašal,če lahko kaj pomaga...


Pa pust ta KMAG, za njih se tko ve kak odnos majo ;) Čare men se je pa enkrat zgodl ravn kontra sam ne na KMAGU. Ko sm šel po nov avto in sm čaku nanj in na svojo prodajalko, me je pa ena druga prodajalka tko očitno gledala, da nism vedu al sm ji všeč al se ji mogoč zdi da sm si predrag avto kupu ker vedno nosim nahrbtnik kot šolar(ker nočem dokumentov pa pogodb po hlačah nost, aktovk pa ne maram). Me je kr gledala pa gledala, tko da sm jo že hotu vprašat če je kej narobe al bi rada z mano na pijačo šla. :lol:
 
Uporabniški avatar
darkside
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Po jan 17, 2011 10:08 am

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a darkside Ne mar 29, 2015 10:35 am

blaz2013 je napisal/-a:......Kmet ostane kmet pa če ma dnar al pa ne. ......

Od kmeta je pa tvoje življenje močno odvisno. Oblačila? Kako bi jih imel če ne bi bilo kmeta, ki bi pobiral pridelek in ga bi nato predelovali?
ali pa hrana? Bi jedel meso, zelenjavo, sadje če ne bi bilo kmetov?

Stil oblačenja pa ima vsak človek svojega. Če bi imel denar in ga lahko na roke naštejem prodajalcu in imam za recimo Mercedesa S klaso in če pridem v trenirki in moram biti zato drugače obravnavan kot oni, ki pride v obleki s kravato? A mi mora z žepa viset par jurjev, da me vidi? Osebno bi šel h konkurenci, kasneje ko bi avto kupil bi pa zahteval tega prodajalca in njegovega nadrejenega in jima povedal, da sem avto kupil drugje saj so me varnostniki spremili iz salona.

Osebno tudi sam ne bi pustil da se nekdo, ki je ves zašmiran vsede v nov avto pa ne glede na to ali je Cliop ali E klasa.

Sicer pa tema je o Optimi....
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a drugmirko Ne mar 29, 2015 1:29 pm

ja... ne mešat "kulture" oziroma, da bo vsem bolj "po godu" stila oblačenja, z ignorantsko malomarnostjo.... prvo je stvar osebnega okusa (ali, če že hočete, neokusa), drugo pa stvar brezobzirnost in nespoštovanja! pa je čisto vseeno ali se v tem zadnjem primeru pogovarjamo o odnosu prodajalca (v Kiinem salonu) ali o "zašmiranem prepotentnežu" (v Mercedesovem salonu)!
torej, "podcenjujoči" Kiini prodajalci so - v svojem odnosu do za njih "nevredne" stranke v trenirki- ravnali narobe, dočim je Mercedesov prodajalec, ki stranki v malomarno zašmiranih oblačilih ni dovolil, da sede (in najvrjetneje poškoduje) v razstavljeni model -ravnal pravilno!
sicer je vprašanje na kakšen način je to naredil ampak, že samo dejstvo, da je (glede na stanje svoje obleke) omenjeni gospod sploh prišel na to idejo pove velik o njem, njegovi najvrjetnejši reakciji in posledični potrebi po varnostnikih.... in nobena količina denarja, ki ga gospod poseduje, ni opravičlo za to kar je hotel naredit! je pa najbrž največji razlog za njegov odnos... in posledičen, "slovenclasto značilen" razplet!


zdej pa res nazaj k Optimi, ker smo, kljub temu, da je tale off topic povezan s Kio, res malo preveč zašli...
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm
 
Uporabniški avatar
Veronika.borghesi
Novinec
 
Prispevkov: 495
Pridružen: Ne sep 20, 2009 8:13 am
Kraj: Ljubljana in Portorož

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a Veronika.borghesi Sr apr 01, 2015 8:16 am

To pa je vrhunska tema, kaj vse ne izveš, ko hočeš nekaj prebrati o novi Optimi. :D
http://medias.sport-cars.fr/2015/03/KIA ... 67x510.jpg
Lep in s soncem obsijan dan vam želi

Veronika
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a drugmirko Če apr 02, 2015 1:33 pm

e, zdej, ko jo vidim še iz preostalih strani, pa je ne lajkam več sploh! :(

le kaj jim je blo, da so šli iz enega lepših dizajnov D segmenta delat to debelorito debelajso podrtih razmerij, pustih potez in kičastih detajlov... in za kaj so šli na njo tlačit tisto tretje okno?!? em zgleda grdo, em deluje kot en "pakistanski Jaguar" :evil:
in skoraj tolko, kot mi je nagravžna, mi je armatura tudi brezvezna! prejšnja verzija mi je bla neprimerljivo lepša IN zanimivejša!

edino, kar se mi še zmerej dopade je sprednji konc med sprednjim robom haube in kromolajšto nasred odprtine za zrak.... pa še to ne več na avtu kot takem ampak samo, če bi vzel škarje in s fotke izrezal samo ta del, ostalo pa vrgu stran!
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a tr00per Če apr 02, 2015 6:26 pm

ne morem se bolj strinjat!
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a tomzzi Če apr 02, 2015 7:08 pm

Podpis! Grdo, brezvezno, kičasto... Sploh pa res tisto tretje okno... :-? Niti malo mi ni všeč.
 
blaz2013
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: To dec 03, 2013 3:50 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a blaz2013 Če apr 02, 2015 7:24 pm

Meni je pa všeč. Malo kopirajo višje cenovne znamke oziroma one kopirajo Kio bi rekli fani ;)
Če bi imel na voljo samo en thumbs up in bi se moral odločati med sliko optime in Veronike bi bila težka odločitev.
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a Lignage Če apr 02, 2015 8:21 pm

Primerjava nove s staro:

Slika
Slika

Sedanja je začrtana bolj samozavestno in je zato res da boljša od prihajajoče, ki je v primerjavi z njo bolj medla. Pa vseeno ni tako hudo in tudi ne vidim sam kakšne ogromne razlike med novo in staro. Še vedno je avto lepši od večine konkurence v svojem razredu: Mazde6, Peugeota 508, ...

Lahko pa, da bodo pri novi generaciji več stavili na karavana. Še posebej v Evropi, kjer bo znal biti za veliko kupcev privlačnejša izbira pri nakupu.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a Gosic Če apr 02, 2015 8:31 pm

Definitivno bi se odločil za Veroniko, kajne blaz, kot pa za dvotedenskega črička :D

Še v beli barvi ter več na povezavi:
Slika

http://www.kia-world.net/2016-optima/
 
blaze11
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne okt 24, 2010 8:23 pm

Re: 2015 Kia Optima

Napisal/-a blaze11 Če apr 02, 2015 8:35 pm

men pa ni napačna. bo treba pogledat v živo. včasih na sliki zgleda fenomenalno, ko pa se usedeš v avto je pa bol tko tko. Ali obratno
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov