Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2016 Honda Civic

Napisal/-a xxl Ne maj 03, 2020 11:16 pm

Zanimivo razmišljanje. Avta ne bi nikoli imel tako dolgo, prvič, ker ga čas povozi (še posebej zdaj, ko se tehnika hitro spreminja), drugič, ker bi imel takrat vsaj 250 000 km.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: 2016 Honda Civic

Napisal/-a esem Ne maj 03, 2020 11:21 pm

In tretjič, ker bi prej padle oči iz očesnih duplin od prevelikega napora gledat te nametane in povsem neskladne dele. Pa tako eleganten, skladen in vseeno svež je znal bit civic :cry: . Res škoda
 
Zodd
Novinec
 
Prispevkov: 415
Pridružen: To okt 17, 2006 9:38 pm

Re: 2016 Honda Civic

Napisal/-a Zodd Po maj 04, 2020 1:57 pm

xxl je napisal/-a:Zanimivo razmišljanje. Avta ne bi nikoli imel tako dolgo, prvič, ker ga čas povozi (še posebej zdaj, ko se tehnika hitro spreminja), drugič, ker bi imel takrat vsaj 250 000 km.



prej sem imel swifta in roko na srce za vozit bolj zabaven kot honda, menjalnik je bil 5 prestav ročni in je izjemno dober honda se skrije tukaj, je bil nekoliko počasnejši in po ovinkih ni zmogel takih brzin kot civic verjetno zaradi precej krajše medosne razdalje, swift 124konjev atmosferc proti 182 honda, se čuti ogromna razlika že po krivulji navora, swifta je bilo treba na 5k+ :) ampak sem ga imel 11 let kupil sem novega mehansko nisem imel nikakršnih težav prodal sem zato ker sem se enostavno naveličal ;) pa vsi so me "jebali" kako majhen avto ipd :) ampak občutki v vožnji so bili top :)
znižan za 7+ cm na zelo trdih coiloverjih cca 9kg/mm in pri 1080kg težkem avtu je to kar pestro ampak po ovinkih kot tračnice :) kot zanimivost sem šele nekaj časa nazaj prebral zakaj je swift imel samo 195 gume, ker baje ozke gume težje nenadoma izgubijo oprijem in se hitreje ogrejejo glede na tono težak avto :) skratka 11 let, nikoli me ni nenadzorovano odneslo ali da bi me avto prestrašil, vedno ti je dal vedeti kje je limit brez strahu... pri hondi se čuti da ima avto 1300kg ampak za običajnega voznika, ki se za vikend zapelje na jezersko in nazaj malo hitreje je 182km dovolj :)
suzukije sem vozil 20 let, swift 1.0, swift GTi in swift sport... poceni in zelo trpežni avti.... v bistvu v 20 letih nisem imel okvare...
tanovega swifta sport 1.4turbo nisem kupil samo zato ker se mi skoraj 20.000 zdi res veliko za 980kg avta... sem dal 3 jurje zraven za precej večji avto, ali sem se odločil prav bo pokazal čas...

Slika
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2016 Honda Civic

Napisal/-a xxl Po maj 04, 2020 2:35 pm

"prodal sem zato ker sem se enostavno naveličal", pri meni se to zgodi veeeeliko bolj zgodaj :D
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 798
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: 2016 Honda Civic

Napisal/-a whitee Po maj 04, 2020 3:54 pm

Pri meni tudi, že dve leti je muka. Mogoče pa bom kdaj naletel na avto, ki ga ne bo muka imet več kot dve leti :lol:
Swift je prodan?
 
Zodd
Novinec
 
Prispevkov: 415
Pridružen: To okt 17, 2006 9:38 pm

Re: 2016 Honda Civic

Napisal/-a Zodd Po maj 04, 2020 4:12 pm

da, prodal sem ga avtohiši kjer sem vzel hondo
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 131 gostov