Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a drugmirko Po feb 27, 2017 9:51 pm

pa sej tu je, ker se ne vidi generalno brezvezne silhuete, še kar znosen..... lahko bi pa zgledal še veliko boljše, če bi bil nos (in posledično hauba) nižji vsaj za tretjino spodnjega vstopnika zraka (recimo, za toliko kot je pod spodnjim robom meglenk)... maska bi zaradi tega delovala bolj dominantno, nos pa manj "debel", cel avto pa tudi ob tej brezvezni silhueti, bolj elegantno... :?

drugač pa upejmo, da bo - če že "lepote" ne premore - premogel vsaj "vsebino"... teaser videi o novem vzmetenju, "night vision-u", novem 8 stopenjskem avtomatiku, 230 konjskih bencinarjih in"tablici" večji od iPada =P , že obljubljajo vsaj nekaj "substance"... ;)
vidimo jutri po drugi uri, če bo res kaj al ne... 8)
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a Lignage To feb 28, 2017 10:50 am

Uradno:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
(Vir: worldscoop.forumpro.fr)
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a Lignage To feb 28, 2017 11:09 am

...

Slika
Slika
Slika
(Vir: worldscoop.forumpro.fr)
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a maniaxxx To feb 28, 2017 12:20 pm

Felge so z audija vkrali? :lol: , sicer me pa zadek hudo spominja na en avto pa ne vem na kirga, notranjost je itak pugijeva z dodatki kiča....jah ne vem kaj naj rečem...lahko bi bilo boljše...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a drugmirko To feb 28, 2017 1:15 pm

dej ga lomit.... v notranjosti je "Pugijeva" samo prestavna ročica.... drugač pa je notranjost točno taka mešanca kiča in "finoče", na kakršno "kvazinoblesa" klientele takih "fensi-šmesi" SUV-jev pač "svr*ava" ;) =P .... oziroma, je celo marginalno bolj nobel in okusna, kot je to potrebno:

Slika


v bistvu ga njegova notranjost, v povezavi s kopico sistemov (a'la "avtonomna vožnja", "4x4 hibrid", "night vision", "vzmetenje, ki se prek kamere prilagaja razmeram na cesti" in podobne "kerefeke" a'la 12 inčni touchscreen, Focalov sound sistem), rešuje pred brezvezno zunanjostjo in ločuje od SUV-jev tipa "wannabe" kot je Borgward, kot tudi mainstreama tipa, kot so Seat, Kia ali Pug 3008 in Tiguan... 8)
avto je v bistvu tak, kot za profil kupcev katerim je namenjen pač mora bit.... kaj si pa mislimo mi, ki nas zanima "oblika stvari" bolj kot "dejanski nakup" takega vozila, je pa itak vseeno.. =P
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a INFINITI To feb 28, 2017 2:32 pm

Sem prebral pa pogledal članek v autobildu. Takole bom rekel - meni osebno ta zadeva gladko odpihne Audi Q3 in BMW X1

Zelo bogat je z dizajnerskimi elementi, lahko bi ga opazoval dolgo časa, pa se nebi naveličal. Vsak detajl je narejen z idejo.
http://www.autobild.de/bilder/ds-7-cros ... html#bild1

Zadnje luči - top, notranjost je lahko skonfigurirana za vse okuse materialov, textur in barv. Meni je pač všeč.

Prejšnji teden sem vozil Peugeot 3008 - tudi fenomenalen dizajn in izvedba, kokpit je bil naslednja generacija kar se mene tiče. Mislim da bodo morali nemci zelo pošteno pljuniti v dizajnerske roke, ker tistih nekaj drugačnih lajsn in luči ne bodo več dovolj da bi rekli da gre za nekaj novega in posebnega.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a Renault VG To feb 28, 2017 4:17 pm

Zadaj iz nekaterih kotov resnično spominja na Q7 ampak ni prehudo. V bistvu sta tole in novi Alpine taka lepa avtomobila, če si želiš sestavit karizmatično Francosko garažo. Za notr nisem prepričan da mi je zelo všeč je pa nekaj posebnega in kul, pa čeprav bodo novinarji spet jokali da ničesar ne najdejo :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 795
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a whitee To feb 28, 2017 4:52 pm

Po mojem mnenju ga pa tale oranžno-posrana barva poslabša. V tisti srebrni barvi na eni sliki se mi zdi da dosti bolje zgleda. Notranjost je pa tudi zelo okusno sestavljena.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a Stumpjumper To feb 28, 2017 5:12 pm

Slika
Slika

Notranjost z vzorci alcantare je mega cool. :shock: Zunanji dizajn pa tudi...malo audija, malo infinitija začinjeno na francoski način...Eden redkih suvov, ki mi je všeč iz vseh zornih kotov.

Lp
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a maniaxxx To feb 28, 2017 5:45 pm

Kitjcem bo že všeč, verjetno ima zaradi njih tudi tako nizko naštiman ekranček :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a tomzzi To feb 28, 2017 7:04 pm

@maniaxxx
:mrgreen:

Drugače mi pa resnično ni všeč. Sploh notranjost ne. Kakšni detajli neki... kič.

Prav nobene posebnosti ne vidim v tem avtomobilu. Zadaj mi je grd.
Pa kroma je preveč za moj okus.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a emozul To feb 28, 2017 7:49 pm

Meni je avto, po slikah sodeč, ZELO LEP.
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a INFINITI To feb 28, 2017 8:38 pm

Slika
Slika
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1460
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a For Sr mar 01, 2017 12:15 am

INFINITI je napisal/-a:Sem prebral pa pogledal članek v autobildu. Takole bom rekel - meni osebno ta zadeva gladko odpihne Audi Q3 in BMW X1

Zelo bogat je z dizajnerskimi elementi, lahko bi ga opazoval dolgo časa, pa se nebi naveličal. Vsak detajl je narejen z idejo.
http://www.autobild.de/bilder/ds-7-cros ... html#bild1

Zadnje luči - top, notranjost je lahko skonfigurirana za vse okuse materialov, textur in barv. Meni je pač všeč.

Prejšnji teden sem vozil Peugeot 3008 - tudi fenomenalen dizajn in izvedba, kokpit je bil naslednja generacija kar se mene tiče. Mislim da bodo morali nemci zelo pošteno pljuniti v dizajnerske roke, ker tistih nekaj drugačnih lajsn in luči ne bodo več dovolj da bi rekli da gre za nekaj novega in posebnega.

:tomidelej:
Ma super notranjost. O zunanji obliki pa ne bi, ker mi na sploh SUVi niso všeč. Recimo DS5 mi je krasen od zunaj.

Ma hvala bogu da so kakšne znamke ki so upajo kaj takega narediti. Tudi Peugeot ima pri meni velik plus kar se tega tiče.
Kot si rekel "ker tistih nekaj drugačnih lajsn in luči ne bodo več dovolj da bi rekli da gre za nekaj novega in posebnega" ..upam da se bo res kaj zgodilo, čeprav dvomim ..... tistih par lajsn je očitno dovolj za večino kupcev :( ...žal.
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a drugmirko Sr mar 01, 2017 1:13 am

noooo.... je pa že treba priznat, da so v "novem" (navednice zato, ker od zunaj res zgleda, kot da so šli malo "s pegleznom" čez karoserijo starega =P) Q5 kar orenk spremenili ono dolgočasno sivo ogabo od armature, ki je "krasila" prvo verzijo... nova armatura je kar carska in ne zaostaja kej dosti za tem "fetišem" v DS 7... če sploh!
kakor je treba tudi priznati, da vse armature v DS 7 niso glih neka "terna"... meni osebno je grozna tista z usnjem v farbi "dječjeg govna", srh me spreleti pa tudi ob pogledu na tole "leseno krasoto" zgoraj... in to kljub fascinantnemu dejstvu, da je cela armatura narejena iz enega kosa lesa!!! vse, od sovoznikovih vrat, okrog ventilacije, centralnega displeja in čez "ovink" do lukenj za cup-holderje na sredinskem tunelu! ....so morali laminirat, ko pr norcih :mrgreen:

poleg tega pa... ti 12 inčni farboviti displeji so opcijski in (mogoče) v top verzijah... serijsko in v cenejših verzijah pa bodo na instrument tabli čepele klasične urice, na sredinski konzoli pa bo "kraljeval" samo 8 inčni diplej! torej ne bo glih vsak DS7 zgledal ko "hapy hour v jako nobel kupleraju" ;) ... bo pa hvala bogu "customizacija" notranjosti omejena... se ne bo dalo dobit katerokoli usnje s katerimkoli paketom tako, da iz notranjosti ne bo mogoče naredit popolnega dizsatra po (ne)okusu vsakega posamznika =P

je pa na priloženem vidiju, v katerem francoski možiclej skakuta okrog avta, opazit, da v neki realnejši perspektivi, ki jo poda okrog avta hodeči človek, tudi njegova zunanjost ne zgleda več tako drastično brezveze.... mislim, meni je od zunaj še zmerom pust in neizrazit, vendar moram priznat, da na tem videu vseeno zgleda boljše, kot pa bi pričakoval glede na fotke.... kljub vsemu ma en tak "šmek" in na trenutke, celo eleganco!

https://www.youtube.com/watch?v=ULWZpTJWKfk

ampak, kakorkoli obrneš, od zunaj se mi ne dopade in konc! me pa vseeno veseli, da so se, ravno obratno kot pri DS4 in (še posebej) DS5, raje kot za "dizajn" odločli za "vsebino"... ;)
živeo drugmirkooooo!!!!
 
montblanc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 93
Pridružen: To jan 23, 2007 10:07 pm

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a montblanc Če mar 02, 2017 9:54 am

Od znotraj še kar lep, le tiste stranske zračne reže od Darth Vader so mi zeloooooo grde prav tako tista bunkasta plavalna kapica sred volana, pa tudi povešena falusna ročica bi lahko bila lepšega dizajna in oblike. Od zunaj zadek avta zelo lep (vsaj po slikah) sprednji konec pa.... :roll:
Zaenkrat zelo mešani občutki... bo treba počakat na prikazen v živo. Vsekakor pa lepši od kitajskega ds6...
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a Lignage Sr maj 03, 2017 5:13 pm

 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a drugmirko Sr maj 03, 2017 6:34 pm

kako misliš kdo.... kot pravi "gonilo in vodilo" tudi pr nas najbolj zveličavne (amerikanske) oblike kapitalizma... "there's a sucker born every minute"! =P

drugač pa je ta, na prvi pogled objestna cifra cekinov rahlo irelevantna, dokler se je ne postavi v pravi kontekst iliti perspektivo... kar bi pomenilo, da je ob njo treba pripisati cene primerljivo opremljenih in motoriziranih Audijevih Q5-k, BMWjevih x3-jk, Alfinih Stelvijev in kar je še primeljive SUV svojati... ;) :)
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a Lignage Pe maj 05, 2017 9:47 pm

Nad to znamko DS zame visi večna dilema ali je to prestižna znamka ali prestižna znamka za Kitajce. Povsem upravičeno glede na dizajn samega avta in na celotno ponudbo DS. Sam bi takšno objestno cifro cekinov raje dal za avto znamke Citroën ali Peugeot. DS zame kot značka enostavno nima vrednosti. Tako instant in cenena se mi zdi kot Lexus ali Infiniti en čas nazaj.

Hm, potem se je pa takrat, ko je C6 prišel ven, tarnalo, češ da, kako je drag. Pa si je glede na tale zmazek od PSA danes enostavno zaslužil bit.
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11003
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2017 DS 7 Crossback

Napisal/-a martin_krpan Če mar 01, 2018 5:05 pm

Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 88 gostov