Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...

lin
Novinec

Re: 2018 Ford Focus IV.

Napisal/-a lin Sr okt 10, 2018 8:56 pm

Tudi jaz sem si ogledal Fokusa in ko sem videl ta štrleči lcd , me je minilo navdušenje, če ga je sploh kaj bilo, meni so ti štrleči lcd grozni in res ne vem zakaj se kar vztraja pri njih, četudi je manjši nič zato samo , da je lepo vgrajen v armaturko ne pa , da štrli iz nje, ko neka postavljena deska. Nekateri so to že začeli opuščati , drugi pa vztrajajo s temi postavljenimi lcd-ji , za moj okus je armaturka s temi pravokotno postavljenimi lcd zasloni povsem pokvarjena.

mito3000
Nov uporabnik

Re: 2018 Ford Focus IV.

Napisal/-a mito3000 Ne okt 14, 2018 12:53 pm

Ker vozim trenutni (sedaj že prejšnji) model Focusa me je zanimalo kako izgleda novi. Na zunaj mi deluje novi lepši, bistveno bolje kot na slikah. Upam da so tisto svetlečo plastiko na vratih kaj bolje pritrdili, da ne živcira s pokajočimi zvoki ravno ob ušesih, ko jo obsije sonce. Notranjost me je razočarala oziroma pustila povsem hladnega. Na prvi pogled dolgočasna, izdelava tudi ni ravno na nivoju (to lahko rečem tudi za model, ki ga vozim). Štrleči ekrani mi pri nobeni znamki niso všeč in tako tudi tu ne. Spodnji del pod ekranom mi deluje še najslabše oblikovan. Pa ne vem zakaj imam občutek, da je vetrobransko steklo manjše kot do sedaj - mogoče je za občutek kriv črn strop in stebrički, ki so bili v testnem avtu. Škoda, ker tudi s prenovo čez par let ne vem, če bodo z armaturko lahko kaj boljšega naredili.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov