Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a honeybee So sep 26, 2015 10:59 pm

Gosic je napisal/-a:Tatto, ne boš nič okaral čebelice, ki se tudi ne drži pravila, da je potrebno avto videti v živo? Aja, oprosti, saj gre za konkurenco.

Zanimivo je tudi to, da se večinoma dopušča to neko čudno omadeževanje nekaterih znamk, medtem ko se druge nekako podpre in niti ni pritoževanja nad tovrstnim početjem. Cenenost armature bi lahko bila opisana za vsak avto in znamko. Toliko kot se plača in kar se plača, to dobiš.

Nisem komentiral kakšna je armatura na otip ampak sam izgled in mi je v Santa Feju bolj všeč. Žal je povsod tako in če hočeš tudi lepšo notrankost moraš enostavno kupiti dražji avto.

lp
darkside
 
Uporabniški avatar
Zois
Uporabnik
 
Prispevkov: 988
Pridružen: Ne mar 04, 2007 4:00 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a Zois Ne sep 27, 2015 5:09 pm

Armatura ter notranjosti je precej plastična. Primerjal sem z našim stantafejem letnik 2008 ter razstavnim tusonom na celjskem sejmu s top opremo . Na vratih sama plastika, lahko bi dali kakšne dodatke kot naprimer 'fake' les v santafeju ali podobno...tako da čeprav je bil avto za 30.000+ je dajala ta plastika zelo cenen občutek
Slika pugi.si
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 10988
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a martin_krpan So nov 21, 2015 3:06 pm

Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
blaze11
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne okt 24, 2010 8:23 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a blaze11 So nov 21, 2015 4:21 pm

hyundaji so čedalje boljši oz. všečnejši. Novejši hyudaji so mi lepši kot kie z razliko od prejšnjih generacij.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a xxl So nov 21, 2015 8:01 pm

Res je,ampak,za moja pričakovanja,si privoščijo predrzne cene,skupaj s Kio.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a Firediver Ne nov 22, 2015 7:52 pm

Bo že trg povedal, ali je cena upravičena ali ne..Tukaj je govora o Tucsonu, ki rangira višje od bolj "ljudskih" modelov Hyundaija.
Je že res, da je bil v časih 1. generacije Accenta in Lantre cenovno bolj dostopen, ampak kvaliteta ni nikoli pešala (vedno je dobro rangiral glede kvalitete napram ceni). In zato se Hyundaiju ni treba igrati nizkocenovnika, kar imajo nekateri še vedno v glavi da mu je tam mesto.

Sploh pa, tudi npr.prva generacija Škode Octavije je bila cenovno zelo ugodna, potem pa je zlezla nekam v višave...pa se na to nihče ne obeša! Da o cenah VW-ja z problematičnimi motorji ne govorim. Za Slovence so še vedno vredni vsakega evra. Bolj ko se kadi, prej skeširajo!
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a Gosic Ne nov 22, 2015 9:18 pm

Brez veze se obremenjevat, kaj ljudje kupujejo. Ta škandal z VW-jem je samo dokaz, da ljudem sploh ni pomembno kaj ljubljeni dela, praktično te lahko lupi celo življenje, pa bo še vedno najboljši. Lahko bi temu rekli, da je to prava ljubezen :D Vsaj nekje, če ne že s partnerjem. Pa to ne velja samo za Slovence, tudi za druge narode.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a esem Ne nov 22, 2015 9:34 pm

Gosic je napisal/-a:...Pa to ne velja samo za Slovence, tudi za druge narode.
S tem se težko strinjam, samo Slovenci (in še kakšen vzhodnjak) verjamejo lopovom in prevarantom. V De se VW-ju že močno pozna, tam za prevare pač ni mesta oz mnogo manj.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a Gosic Ne nov 22, 2015 11:33 pm

Spremljam nekaj tujih strani na FB, kjer prebereš čuda in čuda komentarjev. Določena populacija misli precej podobno, kot pri nas.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a xxl Po nov 23, 2015 12:31 am

Vse katere ste navedli,zame niso vredni tega denarja,ne samo Hyundai/KIA.Trg bo povedal,da.Zaradi mene jih lahko vsi kupujete.Ko se mi bo zdelo,da je cena prava,bom mogoče celo stal v vrsti z vami. 8)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a Firediver Po nov 23, 2015 7:18 am

Če se ne motim voziš Alfo, ki je zate best buy glede na cena/dobljeno (predvidevam - v smislu športnosti)?

No, veliko je drugih racionalnih ljudi, ki pod cena/dobljeno smatrajo "dobljeno" kot zanesljivost ali količino opreme ali kaj tretjega. Je pa res, da Hyundai ni nikoli slovel kot športnik..tako da, tudi če bi bil bistveno cenejši, ga najbrž marsikdo ne bi nabavil, ker "ne potegne" dovolj hitro (športno) ali pa nima take superiorne lege na cesti za športnost.

In zato je za marsikoga tudi "precenjen". Ker ne slovi ne v športnosti, ne v legi, ne v prestižu. Ampak renome se gradi več desetletij in v deželi, kjer je kralj VW vsem sra*jem navkljub, bo težje prilesti višje. Ampak - itak je trg kralj, pa čeprav z ogromnimi anomalijami.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a xxl Po nov 23, 2015 9:15 am

Iščem alternativo,pa je ne najdem,tako da bom mogoče šel v čisto druge vode,ampak,glavno vodilo bo,da se bo mi zdel vreden svoje cene in to Hyundai za mene (še) ni. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: 2015 Hyundai Tucson

Napisal/-a Gosic Po nov 23, 2015 6:37 pm

Jaz ti predlagam testno vožnjo s 1.6 T-GDI z vso opremo. Takorekoč vidiš, kakšen napredek je naredila znamka.
 
bembi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: Po jul 24, 2017 2:38 pm

2018 HYUNDAI TUCSON

Napisal/-a bembi Če mar 29, 2018 6:28 am

Facelift ... in povsem nova notranjost ...

https://www.carscoops.com/2018/03/2019- ... rful-2-4l/
Ali ste vedeli, da so prve samovozne avtomobile izumili že v začetku 20. stoletja ? Takrat so jim še rekli TAXI.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2018 HYUNDAI TUSCON

Napisal/-a Firediver Če mar 29, 2018 6:35 am

...saj vem, da boste popljuvali štrleči zaslon...ampak samo tako je lahko armaturka vizuelno vitka in ne tako monolitno glomazna, kot pri vseh ostalih z vgrajenim (neštrlečim) zaslonom.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: 2018 HYUNDAI TUSCON

Napisal/-a pskoda Če mar 29, 2018 6:41 am

Zato pa moraš armaturko tako oblikovat, da ne bo monolitno glomazna z vgrajenim displejem.

To izgleda kot bi vzel staro armaturo jo polepšal in pogruntal, da nimaš kam vgradit dipleja in zato nabiješ dodatno gor in končni izdelek je grd.

Avtomobili, ki imajo take (vizualno aftermarket) displeje bi jim lahko vsaj privoščili možnost, da se skrijejo z pritiskom tipke
Lp
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2018 HYUNDAI TUSCON

Napisal/-a Firediver Če mar 29, 2018 7:09 am

pskoda je napisal/-a:Zato pa moraš armaturko tako oblikovat, da ne bo monolitno glomazna z vgrajenim displejem.



Ti še nisi razčistil sam s sabo, da se tega ne da narediti!

Jaz vem, da to ni izvedljivo, seveda, če se upošteva lokacijo zaslona na isti (uporabni) višini, kot so tile štrleči primeri.

Da ti pustim nekaj šans...pokaži mi nekaj dobro izvedenih vgrajenih primerov uporabno velikega in primerno visoko nameščenega zaslona! Bo šlo?
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: 2018 HYUNDAI TUSCON

Napisal/-a Kohec Če mar 29, 2018 7:30 am

Mnenja in pogledi so na srečo različni. Vsake oči imajo svojega malarja. Meni osebno so ti štrleči "televizorji" obupno grda zadeva.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2018 HYUNDAI TUSCON

Napisal/-a Firediver Če mar 29, 2018 7:35 am

Eno so mnenja in želje, izvedljivost želenega pa čisto nekaj drugega.

Ne mešati skupaj, ker boste celo življenje samo kritizirali in ne boste dosegli želenega samo zato, ker je neizvedljivo.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
kabrio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: So feb 06, 2016 12:39 pm

Re: 2018 HYUNDAI TUSCON

Napisal/-a kabrio Če mar 29, 2018 7:56 am

Firediver je napisal/-a:Da ti pustim nekaj šans...pokaži mi nekaj dobro izvedenih vgrajenih primerov uporabno velikega in primerno visoko nameščenega zaslona! Bo šlo?


Meni je vseeno ali zaslon znotraj ali zunaj, oboje je lahko okusno izvedeno. Zdaj vozim avto s šterlečim ekranom in mu ful paše točno tak zaslon kot je izveden - šterleč. Z zaslonom znotraj pa bi rekel (po mojem okusu seveda) novi Peugeot 508, ki prihaja na trg. Hudo všečna armaturka :)
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov