Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Lignage Pe nov 01, 2019 2:34 pm

Ne vem zakaj "izvirnost" oblikovanja evropske proizvajalce tako hitro zanese v azijski videz? :?
Slika

Meni se zdi takšno oblikovanje povsem brez potrebe. Škoda ker se niso držali kar oblike T-Roc-a, ki je res čeden avto!
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2172
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a tomzzi Pe nov 01, 2019 8:25 pm

Saj to sem jaz hotel napisati če že nisem.
Predvsem na azijce povleče design.
Kot sem tudi že zapisal se mi zdi, da so se nekako "zgubil" v designu. Oziroma je zmanjkalo idej.
Nobena stvar ni večna. Tudi design katerega vlečejo vrsto let ne.
Tukaj so "malo" eksperimentirali spredaj. Zadaj pač ne in izgleda skorajda kot "facelift facelifta" sedmice. :D
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Pe nov 01, 2019 8:45 pm

Meni je tudi najbolj smešno to, ko so na vseh predstavitvah govorili kako je to največja sprememba do sedaj in ne vem kaj. In potem pogledaš avto in si rečeš :?: :? :roll: Kje je pa bilokakšna velika sprememba? Okej, razn to da so dali touche vsepovsod, ker so cenejši od navadnih stikal. Bravo res.

Pač VW gre definitivno po trendu zadnjih novitet, trend ekstremnega šparanja, še okrasne letvice ne privoščijo kupcu na sredinskem grebenu. Zgleda pusto kot dacia.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Firediver So nov 02, 2019 3:35 am

Lignage je napisal/-a:Ne vem zakaj "izvirnost" oblikovanja evropske proizvajalce tako hitro zanese v azijski videz? :?



Najbrž gledajo svetovne prodajne številke azijcev in hkrati iščejo novo oblikovalsko smer, pa jim je - ob utapljanju v lastni oblikovalski filozofiji, da je oblika popolna, ko ji nič ne moreš odvzeti - najlažje zadevo prekopirati.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Clancy
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Pe nov 27, 2009 11:17 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Clancy So nov 02, 2019 7:17 am

To je zato, ker želijo povečati prodajo na azijskem trgu. Isto kot želijo azijci z z obliko po okusu evropskih kupcev, povečati prodajo v evropi.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void So nov 02, 2019 8:55 am

Ja BMW gre tudi definitivno v tej azijski smeri s svojim dizajnom zadnjih nekaj let :lol: Tako da morajo tudi drugi sledit. Samo da se MB ne pokvari...
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper So nov 02, 2019 9:51 am

Slika

Za kozlat.
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 So nov 02, 2019 11:14 am

void je napisal/-a:Meni je tudi najbolj smešno to, ko so na vseh predstavitvah govorili kako je to največja sprememba do sedaj in ne vem kaj
Slabo poslušaš. Ni čudno, ker slišiš, kar hočeš slišati ;)

Ene tri snežinkice, ni druge ;)
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void So nov 02, 2019 11:21 am

No pa mi ti razloži, ko si tako brihten kaj so mislili. Čakam.
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 So nov 02, 2019 11:56 am

Ne berem misli. žal.

Kaj so pa rekli, pa si preberi. Kaj si ti razumel, pa itak ves čas pišeš. Kar ti paše, itak.

BTW vrane bi se jim smejala, če bi rekli, da so sestavili slab avto. Še reno tega ne počne pri vseh svojih iteracijah različnega plehovja pod istim imenom in pokanja v podvozju pri 30 kkm.
Zadnjič spremenil uros11, dne So nov 02, 2019 11:59 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a yashica So nov 02, 2019 11:58 am

Stumpjumper je napisal/-a:Slika

Za kozlat.



Nasprotno, končno jih je nekje srečala pamet :mrgreen:

Dobrodošla sprememba, ker prej si res videl dvojno izpušno, ja je bilo lično, ampak problem je bil pa pri pranju, ker je voda ditekt drla v zadnji lonec, ki pa ni majhen. Ko sem sam prevzel novo mk6 in se odločil, da komplet izpušni sistem na spojih premažem z bakreno mastjo je pri odstranjenem zadnjem loncu izteklo dober liter vode pa pred tem ni videl drugega kot pranje pred predajo :roll: Pred vsakim pranjem sem na cevi nataknil kucjte domače izdelave, avtopralnice pa pri meni noben avto ne vidi.
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper So nov 02, 2019 12:19 pm

@yashica...si pa eden redkih ki mu je tole "všeč". Ko vsaj nebi bilo teh okrasnih zaključkov v obliki nekih izpušnih cevi bi nekako razumel... Sicer pa moja kritika ne leti samo na vw. Tudi določeni peugeoti/renoji/ostali vagovci imajo tako.

Jst pri pranju ne vidim nobenega problema, pa ima na vsaki strani kar konkreten premer.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void So nov 02, 2019 12:41 pm

uros11 je napisal/-a:Ne berem misli. žal.

Kaj so pa rekli, pa si preberi. Kaj si ti razumel, pa itak ves čas pišeš. Kar ti paše, itak.

BTW vrane bi se jim smejala, če bi rekli, da so sestavili slab avto. Še reno tega ne počne pri vseh svojih iteracijah različnega plehovja pod istim imenom in pokanja v podvozju pri 30 kkm.


Nism niti mislu da boš sestavu konstruktivni post od sebe.

Veš kaj rajši renoja s slabo serijo stabilizatorjev, kot pa golf 7 z poplavo v kabini.
Tako da, sploh ne začenjamo o TSIjih iz začetnih problemih :lol: Vsi majo svoje probleme, ampak VAG pa seveda je vedno perfect. Oni enostavno ne delajo napak, zato so vedno na vrhu vseh statistik o zanesljivostih. Japonci bi se lahko malo zamislili.
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 So nov 02, 2019 1:21 pm

Prehitro se užališ, to bo ;)
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 So nov 02, 2019 1:23 pm

Stumpjumper je napisal/-a:@yashica...si pa eden redkih ki mu je tole "všeč". Ko vsaj nebi bilo teh okrasnih zaključkov v
Ne vem, kaj bi lahko ratalo iz fake zaljučkov. Cev mora še vedno nekam iti. Ti bo void razložil na primeru TSI motorja, ko bo končal dnevno jamrarijo čez VW
;)
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper So nov 02, 2019 6:22 pm

Slika

@uros11: enostavno. Cel odbijač v isti barvi, oz. difuzor pač brez tistega fake kroma na vsaki strani. Bi po mojem izpadlo precej bolj pristno. Ampak kdo sem jaz da bom sodil. Ni mi pa všeč, pri nobeni znamki da se razume.
Po mojem mnenju je to najbolj grozen trend v avtomobilizmu v zadnjih letih. In nisem edini, ki se zgraža nad tem.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a maniaxxx So nov 02, 2019 6:36 pm

matejxx je napisal/-a:
Tattoo- je napisal/-a:Sedaj mi pa ti povej en dober razlog zakaj bi moral med vožnjo sploh šariti po nastavitvah?! Še na vsakem avtu sem to naredil točno enkrat (ko sem domov pripeljal nov avto) in potem nastavitev vozila nisem več spreminjal. Tisto kar pa vsakodnevno uporabljaš (klima / radijske postaje / navigacija / telefon) je pa na dosegu roke oziroma ima ustrezno velike ikone, tako da tudi ni tak problem, kot to nekateri radi izpostavljate...


Potem mi pa povejte zakaj morajo imeti avti digitalne števce? Ker tiste pa vsi tako hvalite in če jih avto nima, ga ni več za kupiti. Zato, da si potem vsi nastavijo enkrat kako števec izgleda in ga potem celotno življenje avta ne spremenite več. In, da še je najbolj smešno. Večina števce potem nastavi, da so videti enako, kot klasični števci.


:pij: :bow


Beres mi misli, samo raje nisem napisal da me ne lincajo
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
Galaxy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 88
Pridružen: Če maj 14, 2015 5:48 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Galaxy Ne nov 03, 2019 1:16 pm

Kdo bi pričakoval, da bo nekega dne golfova notranjost tako osiromašena...back to essential.
Auf Wiedersehen nemška inženirska duša :sadd
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Ne nov 03, 2019 1:24 pm

Slika
Slika

Ne ampak res, obloge vrat nimajo niti ene letvice, da bi razbile črno monotonijo. Tudi ročaji zgledajo veliko cenejši in poenostavljeni pri 8ki. Isto velja za srednjo konzolo. Očitno je, da šli v poenostavljanje in redukcijo stroškov. Meni osebno zgleda notranjost 7ke veliko bolj premium kot 8. In niti zdaleč nism edini.

Kaj se pa tiče teh fejk izpuhov mi sploh ni jasno zakaj je tolka drama okoli tega. Sej zgleda smešno in bedno, ampak mi ni to glih deal breaker pri nobenem avtomobilu.
 
Uporabniški avatar
Galaxy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 88
Pridružen: Če maj 14, 2015 5:48 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Galaxy To nov 19, 2019 6:09 pm

Sovozniko predal v stilu Hyundai Accent...

Slika


Volan pobran iz Mahindre :roll:

Slika

https://www.motor-talk.de/bilder/infos- ... 92362.html
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov