Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Locher So okt 26, 2019 1:04 pm

Nisi malo zabluzil, ker nimaš podatkov, pa vseeno posplošuješ? Ko bi vsaj navedel, kateri so ti novinarji, ki si upajo napisati, tako kot je.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl So okt 26, 2019 1:13 pm

Locher je napisal/-a:
xxl je napisal/-a:Prej bi rekel, da je hvalit VW nedopustno tukaj.


Nehajte igrati užaljene gospodične. Je tako težko razumeti, da nekaterim naj avto enostvno ne sede? In počasi bom morda še razumel ženo, ki vozi A3, A ali enko.

Po čem pa ti sklepaš, da sem užaljen? Samo nisem apriori proti, kot eni tukaj. Avta ne bom sodil, dokler ga ne preizkusim in vidiim cenik.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Locher So okt 26, 2019 1:23 pm

Očitno si zgrešil prispevek, kjer sem napisal, da bom počakal z mnenjem “na otip”, ko ga bom peljal kakih 100 km. Kupil pa ga v vsakem primeru ne bom zaradi izgleda in nevšečne notranjosti.

PS: čakam na kekca, ki bo ugotovil, da nimam za golfa.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl So okt 26, 2019 1:45 pm

Očitno si ti tudi, da sklepaš, da sem užaljen.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper So okt 26, 2019 2:59 pm

Vsak, ki kaj napiše proti holy vwju je na koncu (na tem forumu) ožigosan za reveža, kateri si ne more privoščit ta "višek" nemške "tehnike". :lol:

Ampak na nek način imajo prav. Za popravila teh velecenjeno precenjenih jaj* res rabiš precej zajeten trr.
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a PogachnyK So okt 26, 2019 3:13 pm

Če je Komotar in tist njegov kolega v NASA kapici, rečeta da je dober je pač dober..
Slika
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl So okt 26, 2019 3:15 pm

Sem alfist, katerega cel čas prepričujejo, da vozim j***a, zdaj imam vw, pa spet vozim j***a.. In res niso nič boljša, to sem napisal že večkrat, ampak, kritizirat samo zato, ker je vw, pa tudi ne mislim.Tudi, kaj si kdo misli o tem kaj vozim, mi dol visi-jo. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Locher So okt 26, 2019 3:23 pm

Lepo te prosim xxl.

Če napišem v prispevku o Kiah, da mi nekaj ni všeč, sem Kia hater in VW fan. Če napišem, da mi nekaj pri VW ne sede, sem ožigosan kot užaljenec in pljuvač po nanjaprednejšem avtu.

Da ne govorimo, da youtuberje in njihovo mnenje jemljete kot suho zlato. To je njihova služba. Opravljajo PR za proizvajalce. Pa naj gre za telefone, avtomobile ali kaj tretjega. Proizvajalci kmalu ne bodo več rabili predstavitev novih izdelkov, ker bodo vse to naredili youtuberji zanje. Dopuščam možnost, da se motim.

#razškatljevanje
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Renault VG So okt 26, 2019 4:20 pm

uros11 je napisal/-a:Kot kateri megane? Ker ponesrečenih poskusov je bilo dosti. Megane praktično ne obstaja, ampak je generični pojem za nekaj, kar reno naredi kot t.i. konkurenco golfu in je seveda v vsaki iteraciji popolnoma drugačno vozilo, nov model pa je seveda priznanje neuspeha prejšnjega. Še nemški (bencinski) motor so mu v obupu vgradili, čeprav menda tudi to ponavadi ni posrečena poteza (npr. bmw)



:D

Motor iti približno ni nemški, motor je Renaultov in ga uporablja Mercedes ne pa obratno.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper So okt 26, 2019 5:39 pm

@uros11: torej po tvoji logiki merc. iz obupa v svoje modele vgrajuje renojev 1.5/1.6 dci?
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11008
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a martin_krpan So okt 26, 2019 6:11 pm

Od zunaj na nekaterih fotografijah res izgleda neskladno, ga bo treba videt v živo. Ne bo pa dobil preveč nagrad za dizajn.

Notranjost pa je poor man's izvedba popolnoma digitalnih armaturk iz Audija. Še vedno pa precej pred večino konkurence (Focus&co), izjema so kaka Mazda ali Peugeot.
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
lovec1990
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: So mar 08, 2014 1:00 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a lovec1990 So okt 26, 2019 6:24 pm

eh saj je novi golf dober samo naj eden opraviči ceno dvomim da bo hibridna verzija lahko cenovno konkurirala Corolli
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper So okt 26, 2019 7:26 pm

Kako veš da je dober?
 
lovec1990
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: So mar 08, 2014 1:00 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a lovec1990 So okt 26, 2019 7:27 pm

izgled
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a mrtwelvetrees So okt 26, 2019 8:07 pm

So že kje slike modela z najmanj opreme ?
A sploh bo ročna klima možna ? :mrgreen:
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a srcnik So okt 26, 2019 8:08 pm

Men je v komotarjevem prispevku dosti lepši kot na slikah, kjer je tako neskladen da je grd. Bo treba počakat, kak bo v živo.

Me pa zanima ta novost, da bo vse krmiljeno iz enega računalnika, ne bo več modulov za vsako stvar...

Verjetno bo s časom pri tunerjih možen odklep dodatnih funkcij, kot je aktivni tempomat... Kar bi znala bit top zadeva, pa kul je tudi da bo sam vw to omogočal. (npr. kupiš rabljen avto, pa bi rad imel oz potrebuješ aktivni tempomat ali pa navigacijo, pa jo enostavno doplačaš. Ker do zdaj si moral menjati enote, pa kake napeljave itd...

Nekako tu vidim največji preskok v tehniki in če gre soditi po preteklosti, bodo ostali proizvajalci hitro sledili, kar je samo +.

Ne vem pa zakaj vsi cene omenjate, ker kolikor je meni znano še niso znane.

Dvomim pa da bo bistveno odstopanje od trenutnih, ker so kljub več tehnologije, po eni strani naredili cenejši avto, ker je v vsakem bolj ko ne vse, kar pomeni da dobijo cenejše dele zaradi velike količine...
Pa tudi, ker nima toliko modulov, ampak samo en računalnik, je spet komplet zadeva cenejša...

Nekako pričakujem da bo ob nastopu dokaj ugoden (cenejši od focusa) , sploh zaradi trenutne krize v avto industriji... ;)
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Renault VG So okt 26, 2019 9:36 pm

mrtwelvetrees je napisal/-a:So že kje slike modela z najmanj opreme ?
A sploh bo ročna klima možna ? :mrgreen:

Ne, keyless start, LED spredaj/zadaj, avtomatska klima, 10,25" števci bodo vse serijski. V DE bo pod 20k € menda, je pa res da je to z 90 KM bencinarjam. V glavnem bo glede tehnike serijsko bolje opremljen kot Passat :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a emozul So okt 26, 2019 10:57 pm

Ampak, nobenga drugega avta toliko ne spluvate kot wv, sploh golfa. Za astro, 308, ceeda, megana, i30,... je pol toliko napisanega oz. se manj, pa veliko manj peicakovanj.VW nikoli ni oblikoval drugače, kot bi (mi) to morda pričakovali. Pravzaprav so edini, ki iz generacije v generacijo ohranjajo eno in isto prepoznavnost.
 
Uporabniški avatar
Polo78
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1940
Pridružen: Sr mar 17, 2004 1:32 am
Kraj: Cockpit

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Polo78 So okt 26, 2019 11:41 pm

Po vsem prebranem in videnem je moje mnenje tako, da kdor želi imeti Golfa po relativno ugodni ceni (tudi v primerjavi s konkurenco), naj pohiti po sedmico. Napake začetnih modelov že zdavnaj odpravljene, relativno zanesljiva tehnika (predvsem 2.0 tdi) in v bistvu zadnji klasični Golf z vsemi pritiklinami tega pojma (fizični gumbi ipd.).

Pri osmici bo potrebno počakati kake 2-3 leta, da se bo pokazalo koliko bo vsa ta elektronska/softwarska navlaka delovala zanesljivo in pa seveda počakati na ugodnejšo ceno (beri: popuste), ki je sveži modeli še nikoli niso imeli in je ne bo imela niti osmica. Sploh pa glede na trend, kjer gredo cene nekaterih novih modelov v do sedaj še nevidene višave (Focus&co.).
Antiznačkar po prepričanju
 
istvan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 82
Pridružen: Po apr 19, 2004 11:06 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a istvan So okt 26, 2019 11:57 pm

@emozul: Pa veš zakaj? Ker vozniki drugih znamk že 30 let poslušamo nabijanje da je golf pač najboljši v svojem razredu.
In če se za nekaj trdi da je najboljše, je treba bit pripravljen na kritike če temu ni tako.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 100 gostov