Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Pe okt 25, 2019 7:50 am

Pa jaz mislim, da Megane sploh ni bil kontroverzen, pa čeprav je bil eden od prvih z monobrow-om. V vsakem primeru pa izgleda bolj skladno in lepo po 4 letih, kot take Golf...
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl Pe okt 25, 2019 8:24 am

Zakaj se toliko trudiš kritizirat tega Golfa in primerjat z Meganom? Takšen je kakršen je, prodajal se bo nedvomno bolje, tokrat mogoče celo z razlogom, glede na tehnologijo katera prihaja z njim vred. Počakajmo na novega Megana, pa bo mogoče bolj smiselno ga primerjat. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a ban Pe okt 25, 2019 8:25 am

Spet so pa najbolj glasi delničarji Renoja :D
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Pe okt 25, 2019 8:26 am

Kakšna tehnologija pa? Edino kar je res novo in posebno je komuniciranje z drugimi avtomobili, ki to omogočajo in shranjevanje nastavitev avta v oblak. Aja pa downloudanje dodatne opreme :lol: Touch kapacitivne tipke pa niso absolutno nič posebnega... Celo poceni novi Clio ima veliko večino opreme golfa.

Meni se to ne zdi nič spet tako hightech po resnici povedano... Pa js niti ne k*rcam same tehnologije, js kurcam sam dizajn, noben ne dvomi da je to zelo napreden avto in dober avto. Če bo pa zanesljiv, s toliko obilico napredne tehnologije bomo pa videli. Predhodnik ni bil glih najbolj zanesljiv predstavnik svojega razreda.
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a PogachnyK Pe okt 25, 2019 8:59 am

edit(mod) - izbrisano!

1.2 - prepovedano je žaljenje in zmerjanje drugih udeležencev (članov) ali pa tretjih oseb, ki jih ni prisotnih na forumu

Dajte se ljubitelji teh "nemških" gajbic malo umirit in spoznat da VW ni popolnoma nič superiornega, kvečjemu eno izmed najbolj goljufivih podjetij na svetu... (op.a. Dizelgate), in vi vse skupaj še podpirate in se postavljate v vrsto za prednaročila? Pa saj temu svetu ni več pomoči...

Žalostno, da ste pripravljeni prodat prihodnost planeta za 200kg jekla in 1200kg plastike s sumljivo programsko opremo...
Slika
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a ban Pe okt 25, 2019 9:12 am

Ne nisem ga naročil in ga ne bom. Nikjer nisem napisal da stojim v vrsti za nakup. Tudi nisem napisal da je oh in sploh, samo da mi je všečen in meni je všeč tak kot je.
 
VW T4
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 646
Pridružen: Če okt 10, 2013 5:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a VW T4 Pe okt 25, 2019 9:56 am

Pogačnik, ko boš prodal avto in se začel prevažat izključno z javnim prevozom in biciklom lahko začneš predavat o prodajanju prihodnosti planeta.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl Pe okt 25, 2019 10:16 am

Nisem obremenjen s tem, kar si ne morem privoščit, avto kupim, če me prepriča, pa če je to Golf ali Megane, čeprav imam "svojo" znamko. ;)
Čez čas lahko spoznaš svojo zmoto, ampak, to je že druga štorija. Ne moreš vedet pred nakupom, kaj bo prinesla prihodnost.
Zadnjič spremenil xxl, dne Pe okt 25, 2019 10:23 am, skupaj popravljeno 3 krat.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a emozul Pe okt 25, 2019 10:21 am

PogachnyK je napisal/-a:edit(mod) - izbrisano!

1.2 - prepovedano je žaljenje in zmerjanje drugih udeležencev (članov) ali pa tretjih oseb, ki jih ni prisotnih na forumu

Dajte se ljubitelji teh "nemških" gajbic malo umirit in spoznat da VW ni popolnoma nič superiornega, kvečjemu eno izmed najbolj goljufivih podjetij na svetu... (op.a. Dizelgate), in vi vse skupaj še podpirate in se postavljate v vrsto za prednaročila? Pa saj temu svetu ni več pomoči...

Žalostno, da ste pripravljeni prodat prihodnost planeta za 200kg jekla in 1200kg plastike s sumljivo programsko opremo...



Ti pa res zivis na luni.
 
Uporabniški avatar
Galaxy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 88
Pridružen: Če maj 14, 2015 5:48 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Galaxy Pe okt 25, 2019 12:59 pm

Razočaranje
Nisem pričakoval, da bodo pri VWju še posebej z Golfom tako odločno zavili v "racionalizacijo" stroškov na račun kakovosti in funkcionalnosti.
Pokrov motorja brez plinske vzmeti, paneli vrat brez krom dodatkov, brez ročaja, konzola med sedeži brez aluminija, odlagalni prostori odprti (brez pokrovov z dragocenimi zložljivimi mehanizmi in blaženjem), brez dekorativnih plastik.
Vse nemške tehnične duše ni več...
Ne vem kako bodo naredili v novi Octavji in Leonu bolj budget feeling, edino, če poberejo še kar je ostalo mehkih plastik iz armaturne in žogico menjalnika nabrizgajo iz crne plastike.
Mislim, da je to začetek konca class leaderja.

Še zadnje upanje je novi Passat, če bodo še tam zajebali bo potrebno zamenjati znamko.
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a PogachnyK Pe okt 25, 2019 1:37 pm

Res je... Počasi se že kažejo obrisi zatona nekoč tako priljubljene znamke VW. Recimo, da je novi Golf prvi žičnik v trhlo krsto propada znamke. Napovedujem: čez 10 let, bo Nemška industrija vozil v Francoskih rokah. (Opel)...
Slika
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Firediver Pe okt 25, 2019 1:41 pm

Najprej berem tole:

gx1 je napisal/-a:Pohvale Volkswagnu za novega golfa.
Spredaj: prepoznaven, precej inovativen dizajn ; dinamicno, atraktivno; koncno golf s karakterjem (po moje TOP3 skupaj z Mk1 in Mk4)
Notranjost: moderna techno armatura, lahka gradnja, future proof 2020
Zadaj: edina zamera je nenavdahnjen, precej dolgocasen zadek, predvsem zaradi nezanimivega in ze videnega dizajna zadnjih luci; oblikovalci bi se tu nedvomno lahko bolje potrudili, tako pa je vtis, da zadnji del avta ne sledi nivoju sprednjega dela in notranjosti; V nasprotnem primeru bi bil paket z oblikovnega vidika popoln.
Ocena: spredaj 5, notranjost 5, zadaj 3/4 - skupna ocena: 4/5 :pivo


In potem preberem post od uporabnika Galaxy

Galaxy je napisal/-a:Razočaranje
Nisem pričakoval, da bodo pri VWju še posebej z Golfom tako odločno zavili v "racionalizacijo" stroškov na račun kakovosti in funkcionalnosti.
Pokrov motorja brez plinske vzmeti, paneli vrat brez krom dodatkov, brez ročaja, konzola med sedeži brez aluminija, odlagalni prostori odprti (brez pokrovov z dragocenimi zložljivimi mehanizmi in blaženjem), brez dekorativnih plastik.
Vse nemške tehnične duše ni več...
Ne vem kako bodo naredili v novi Octavji in Leonu bolj budget feeling, edino, če poberejo še kar je ostalo mehkih plastik iz armaturne in žogico menjalnika nabrizgajo iz crne plastike.
Mislim, da je to začetek konca class leaderja.

Še zadnje upanje je novi Passat, če bodo še tam zajebali bo potrebno zamenjati znamko.


Uf, tako deljenih mnenj o novem vozilu pa že lep čas nisem zasledil... :shock:
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a PogachnyK Pe okt 25, 2019 1:49 pm

Nekdo izmed obeh je troll
Slika
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a limas Pe okt 25, 2019 2:18 pm

Konec golfove prevlade v C segmentu se je zgodil že v dvnih 80. letih. Reno 19 je izdelal boljši avto od takratne trojke (se mi zdi). Zdaj pa imamo še civica, mazdo3, korolo...
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Locher Pe okt 25, 2019 2:52 pm

Bom počakal, da si ga bom ogledal v živo in ga peljal par deset kilometrov. Če pa sklepam po slikah in (ne)detajlih, je razočaranje na celi črti. Cost cutting, evolucija oblike v čudno smer. Strinjam se z uporabnikom zgoraj, ki se sprašuje, kaj bo šele z novo Octavio in SEAT Leonom.

Po slikah je Kia s Ceedom in Mazda z novo trojko naredila boljše delo.
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 Pe okt 25, 2019 2:53 pm

Ringa raja forum me ponovno ni razočaral.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl Pe okt 25, 2019 2:59 pm

Kaj pravijo naši novinarji? Prvi vtisi https://www.facebook.com/KomotarMinuta/ ... 453484917/
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a meganer Pe okt 25, 2019 3:03 pm

Če se že sedaj veliko ljudi križa ...... počakajte da bo cenik objavljen. Takrat jih bo pa še 25% več :mrgreen:
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 Pe okt 25, 2019 3:10 pm

xxl je napisal/-a:Kaj pravijo naši novinarji? Prvi vtisi https://www.facebook.com/KomotarMinuta/ ... 453484917/

Dober video!
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Renault VG Pe okt 25, 2019 3:11 pm

Jaz nimam nekih hudih problemov z Golfom, pomojem bi ga imel raje od večine tega razreda ampak cenik me pa res skrbi. Glede na to, kam je šel Passat s prenovo cenovno se ne obeta nič dobrega.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov