Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2172
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a tomzzi Pe apr 26, 2019 12:33 pm

emozul je napisal/-a:Navaden bo zgledal res bogo, če bo tak. Z višjo opremo bo pa sigurno cist ok.


Tudi višja oprema ne bo spremenila osnovne oblike. Odbijača, luči, havbe oziroma nizkega prednjega konca.
Ne vem kaj jim je bilo.
Zadnji modeli VW-ja so mi celo všeč oblikovno (T-roc, T-cross). Novi Golf je pa ena velka žalost.
Ne prepriča.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Pe apr 26, 2019 12:51 pm

K ni smešno kako vsi rečejo v višjih nivojih opreme bo zgleda solidno. Pa kaj zdaj moram dati 25k+ za avto Golfovega razreda? To je nedopustno da je isti model lahko labod ali pa grdi raček za tiste, ki nimajo. To velja za vse znamke, še malo bolj pa za VAG. Dobr primer je Tiguan, navadni oskubljen model vs. Rline.

Vseeno pa temu golfu ne pomaga nobena oprema, če bo tak. S takim izgledom bo lahko kvečjemu pobirau nagrade za najgrši avto leta :lol:
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne apr 28, 2019 1:37 pm

Notranjost pravijo da bo screentouch. Res me zanima, če bo zaradi tega skurcan kot kakšni ne-švabski predstavniki. :lol:
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl Ne apr 28, 2019 3:16 pm

Meni je vseeno kakšen bo, itak ga bodo večinoma kupovali tisti, ki ga vozijo še od enke naprej. :D
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
nejc1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1909
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:39 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a nejc1 Ne apr 28, 2019 3:29 pm

Dvomim, da bo klima v celoti screentouch. Radio je bil pa že v sedanjem v celoti na dotik v kolikor si vzel "ta boljšega"...
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne apr 28, 2019 4:49 pm

Bomo videli. Novi touareg ima vse na touch. Predvidevam, da bo golf imel podoben koncept notranjosti, kot so pred časom že z nekim sketchem nakazali. Sicer pa meni osebno to ni minus. Klimo nastavim ko avto kupim in je ne spreminjam, za radio imaš pa običajno komande na volanu...
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a pskoda Ne apr 28, 2019 5:07 pm

Toureg kolikor jaz vem ima klimo vedno na ekranu kar je še nekako ok. Nekateri audiji višjega razreda pa imajo svoj ekran za klimo kar je še boljše
Lp
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a emozul Ne apr 28, 2019 5:23 pm

tomzzi je napisal/-a:
emozul je napisal/-a:Navaden bo zgledal res bogo, če bo tak. Z višjo opremo bo pa sigurno cist ok.


Tudi višja oprema ne bo spremenila osnovne oblike. Odbijača, luči, havbe oziroma nizkega prednjega konca.
Ne vem kaj jim je bilo.
Zadnji modeli VW-ja so mi celo všeč oblikovno (T-roc, T-cross). Novi Golf je pa ena velka žalost.
Ne prepriča.


Tomzi, ti boš itak spet opla kupil, tako, da se ne sekiraj kakšen bo golf. :D
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Ne apr 28, 2019 5:50 pm

Stumpjumper je napisal/-a:Notranjost pravijo da bo screentouch. Res me zanima, če bo zaradi tega skurcan kot kakšni ne-švabski predstavniki. :lol:


Tudi to js ugotavljam. Ponavadi te "novotarije" - pametne ali neumne - Nemci nimajo prvi, ker so bolj ziheraši. In so sprejete ponavadi z neodobravanjem s strani novinarjev in kupcev. Ko pa Nemci imajo isto rešitev, pa kr naenkrat ni nobenih komentarjev. Zanimivo res, bias je očitn. Ne duha ne sluha o minusih v testih.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne apr 28, 2019 6:30 pm

In kaj ti pomaga posebej ekran pri audiju? Novi C8 ima tako, pa moraš kljub temu pogledat na ekran če hočeš kaj nastavit. Da ne omenjam, da je ekran za nastavitev klime čisto na spodnjem delu armaturke, kjer moraš res totalno odmaknit pogled iz ceste. Ampak pri audiju to ni problem... :lol:
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a pskoda Ne apr 28, 2019 7:07 pm

Pri vsakem avtomobilu je potrebno pogledat kaj delaš tudi, če ima klasične gumbe.

Če je klima vedno prikazana na displeju je veliko bolje kot, da moraš iskat po meniju.

Na klasične gumbe lahko počasi pozabimo pri vseh avtomobilih
Lp
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne apr 28, 2019 7:19 pm

To, da je treba pogledat pri vsakem avtu sploh ni res. Jaz v službenem meganu 3 v katerem preživim kar veliko časa ne gledam ko kaj prestavljam, ker imajo gumbi obliko in zaradi njih veš kaj si pritisnil.
Tudi če ima posebej screen, moraš še vedno pogledat in to DOL. Sicer pa nevem če ima kakšen avto več kot 1 podmeni da prideš do osnovnih nastavitev (klima/radio/navigacija...).
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Ne apr 28, 2019 7:20 pm

Neverjetno kulko protekcionizma je, se spomnem ko je P308 meu najvertneje prvi klimo na ekrančku. Koliko je to bo blo kritik.
Ta rešitev v audiju A6 je veliko slabša od rešitve pri P308, ker je enkran čisto spodaj, pri P308 je pa zgoraj in zelo blizu vidnega polja! Ampak seveda, pri Audiju je perfektno rešeno to in absolutno ne odvrača pozornosti voznika kao. Če ma to Audi je to prihodnost in popolne se ne kritizira. Get used to it plebejc en!

Slika
Slika
Zadnjič spremenil void, dne Ne apr 28, 2019 7:24 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne apr 28, 2019 7:24 pm

Meni so vsi pametovali za 308... kako se bom 10x zaletel ko bom prestavljal radijsko postajo in klimo, da ne omenjam komentarjev o navitem 1.6 turbaku. Čudi me, da ima avto pri 50k km še kar prvo barvo, 3 pikice od kamenja in da motor še ni najmanj 10x razpadel. :lol: :lol:
Zadnjič spremenil Stumpjumper, dne Ne apr 28, 2019 7:25 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Aesthetics
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr mar 26, 2014 7:52 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Aesthetics Ne apr 28, 2019 7:25 pm

Osebno menim, da to predstavlja težavo prvih 10x, potem se pa navadiš oziroma naučiš kje moraš tapkat in potem gre naprej kot po maslu.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne apr 28, 2019 7:28 pm

Odvisno tudi kakšen tip človeka oz. šoferja si. Če ves čas nekaj prestavljaš in nisi z ničemer zadovoljen, potem screen res ni najboljša opcija. Če pač v štartu nastaviš kar ti paše in to pustiš, ker nima nekega smisla spreminjat temperature iz 22 na 21.5 stopinje vsake pol ure, potem ne vidim nobene težave s screenom.
P308 ima screen na zgornjem delu armaturke, tako da lahko špegaš na cesto če kaj prestavljaš. Ampak to je sranje vseeno, ker to ni audi ampak faking peugeot! :lol:
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a pskoda Po apr 29, 2019 9:44 am

Nikjer nisem napisal, da pri audiju ni treba pogledat kaj delaš, ampak sem napisal, da ti ni treba iskat po menijih, ker ima ločen ekran in je klima VEDNO na razpolago kar je veliko bolje. 1 pritisk in spreminjaš temperaturo ali ventilacijo ali ... Če ima v meniju pa moraš prvo pridet do nastavitev klime šele nato jo lahko spreminjaš in potem ko hočeš nazaj na radijo moraš spet iti ven iz menija.

Jaz ne vem kako čem drugače razložit. Tle se samo omeni konceren vw in že pišete bedarije in ne preberete kaj sem napisal oz kaj hočem povedat.

ps.: tiste slike zgoraj pa raje izbriši, ker peugeot izgleda dolgočasn za umret
Lp
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Po apr 29, 2019 1:43 pm

Vag še nima bližnjic za podmenije? Samo vprašam... :lol: :lol:

Tale peugeot na sliki je manj dolgočasen kot vseh 7,5 golfov skupaj. :lol:
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Renault VG Po apr 29, 2019 2:12 pm

Meni je konec koncev vseeno ali je na ekranu ali so posebaj gumbi bi pa če bi lahko izbiral raje imel 2 ločena ekrana ali pa vsaj "widgete" na enem velikem ekranu da bi lahko tam spreminjal direktno. Sicer nevem za DE novinarje ampak carwow na Youtube kar naprej kritizira tele nove notranjosti in dejstvo, da so ukinili tisti kolešček ampak kar se mene tiče je vredno, izgleda tole precej bolj moderno kot v prejšnjih Audijih, sploh A6/A7 sta naredila kvantni preskok.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a mrtwelvetrees Po apr 29, 2019 3:27 pm

A bo sploh na voljo ročna klima v novem Golfu ?
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov