Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a Firediver Sr maj 20, 2020 3:02 pm

Nekateri pač imajo težave s percepcijo premiuma.

Ampak vseeno, če še vedno namerava biti trendsetter v svojem razredu, nam bogpomagaj. Bi morala biti konkurenca še slabša od te najnovejše golfove žalosti.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a ban Sr maj 20, 2020 3:26 pm

tomzzi je napisal/-a:
void je napisal/-a:Golf je itak zamujal že eno leto zaradi težav pri razvoju in proizvodnji, zdaj pa še take stvari :roll: Meni to zgleda kot da bo imel ta avto zelo težavno mladost.


Če se ne motim je zamujal prav zaradi elektronike.
Oziroma evo skopirano iz enga članka:

Volkswagen has strenuously denied reports from a German newspaper that it has been forced to push back the launch of the eighth-generation Volkswagen Golf over technical glitches related to the hatchback's advanced digital technology.


Hitro so se žačele kazati napake. Čez leto, dve pa se bo videlo koliko drugih problemov bo.

Za škripanje plastike sem pa že napisal. Golf ni po kvaliteti niti malo nad ostalo konkurenco.
Čeprav ga določeni novinarji uvrščajo med premium. Premium ja. :roll:
Po kvaliteti materialov in sestave sigurno ne.

Zadnjič sem gledal oddajo volan na tv, pa so mel na testu A8 vrednega 150 jurjev in je plastika na armaturi ravno tako škripala. Tako da če golfu malo poškripa ni nič hudega.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a Stumpjumper Sr maj 20, 2020 3:34 pm

Obstajajo tudi znamke, ki so precej manj cenjene od velecenjenega vwja, pa letvice na armaturki ne škripajo takole ogabno.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a void Sr maj 20, 2020 4:02 pm

@ban Zanimivo, meni pa fauvejevci že leta govorijo kako renoji škripajo in da je to nesprejemljivo. Sedaj ko tudi fauve škripa, je pa kr naenkrat vse u najlepšem redu. Isto je bilo z kubikažo npr, dokler ni meu fauve manjših motorjev se je pljuvalo, zdej ko pa imajo tudi oni mlinčke je vse uredu, celo hvali se jih kako so super in prožni. NO SHIT!
Da pa sploh ne začnemo z zadnjim trendom -> fauvejevi materiali, ki praktično ratali skoraj najslabši v svojem razredu... Res so nizko padli, medtem pa prodajne cifre še zmeraj rastejo...

Bog nam pomagaj.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a Stumpjumper Sr maj 20, 2020 4:54 pm

fauve škripa v drugačnih, bolj prijetnih tonih kot reno! :lol:
 
Uporabniški avatar
berlonso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1125
Pridružen: Po nov 05, 2007 9:18 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a berlonso Sr maj 20, 2020 6:04 pm

Zame forumska izjava leta :lol: :rofl
 
Uporabniški avatar
radar
Uporabnik
 
Prispevkov: 914
Pridružen: Po maj 09, 2005 9:44 am

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a radar Sr maj 20, 2020 6:22 pm

Ko sem ga videl v živo, sem dobil občutek, da s sprednjim koncem preizkušajo kupce glede njihovih najbolj butastih idej vozila oziroma slepoto kupcev.
Podobno kot je bila razprodaja slovenskega gospodarstva, ko so tujci tekmovali kdo bo ponudil manj, tukaj pa tekmujejo kdo bo narisal večjo grdobo..
Leonardo da Vinci, Caravaggio in ekipa, bi imeli ogromno popravkov, da bi tole zgledalo.. :?

lp
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a drugmirko Sr maj 20, 2020 6:43 pm

mene pa najbolj moti una centimetrska plastična obroba okrog lcd ekranov na armaturi.... za kaj za boga je blo poleg šajni črne plastike v ktero so zmontirani treba dat še šajni črn okvir okrog ekranov... ko avto uporablaš scejen nos nervira mimoidoče in okolico, te blesave okvirje pa gledaš ti, ko sediš not :evil:

=P
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a emozul Sr maj 20, 2020 8:16 pm

tomzzi je napisal/-a:
void je napisal/-a:Golf je itak zamujal že eno leto zaradi težav pri razvoju in proizvodnji, zdaj pa še take stvari :roll: Meni to zgleda kot da bo imel ta avto zelo težavno mladost.


Če se ne motim je zamujal prav zaradi elektronike.
Oziroma evo skopirano iz enga članka:

Volkswagen has strenuously denied reports from a German newspaper that it has been forced to push back the launch of the eighth-generation Volkswagen Golf over technical glitches related to the hatchback's advanced digital technology.


Hitro so se žačele kazati napake. Čez leto, dve pa se bo videlo koliko drugih problemov bo.

Za škripanje plastike sem pa že napisal. Golf ni po kvaliteti niti malo nad ostalo konkurenco.
Čeprav ga določeni novinarji uvrščajo med premium. Premium ja. :roll:
Po kvaliteti materialov in sestave sigurno ne.


Prosim napiši oz. dodaj link, ki piše, da je premium. Seveda govorim za novinarje.
Vsi imajo mnenje, da se špara, tako kot pri ostalih.
Ne vem kaj vas tako boli golf, se ga pač izogneš.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a void Sr maj 20, 2020 8:24 pm

Nas ne boli golf, mi samo rad pikamo fauvejevce to je to. Ne bi mogel se manj sekirati okoli golfa :lol:

Ampak roko na srce, Golf 8 je resnično eno od manj lajkabilnih golfov ever.
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a uros11 Sr maj 20, 2020 8:47 pm

void je napisal/-a:Nas ne boli golf, mi samo rad pikamo fauvejevce to je to. Ne bi mogel se manj sekirati okoli golfa :lol:
Točno, to je tako kot z Meganom ;)
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a sašo5 Sr maj 20, 2020 9:20 pm

Stumpjumper je napisal/-a:fauve škripa v drugačnih, bolj prijetnih tonih kot reno! :lol:

končno imaš tudi ti prav_bravo :EE
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1371
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a thunderbolt Sr maj 20, 2020 11:23 pm

void je napisal/-a:Ampak roko na srce, Golf 8 je resnično eno od manj lajkabilnih golfov ever.

Golf nikoli ni bil lajkabilen avto in v nicemer ne izstopa, dokler ga ne primerjas s konkurenco. Potem se razlika pozna. Samo mazda 3, poleg ostale vag grupe mu je blizu in ga po notranji kakovosti gladko poseka, ampak spet: kaj ko je mazda v drugi vrsti tako skopo odmerjena. Avto je vedno kompromis in golf je dober kompromis, pa naj kdo rece kar hoce.

Pa da ne bo kdo planil po meni-zdaj imam golfa, pa tudi megana sem imel.

Drugace pa res mislim, da je nekomu tezko ravno vseeno za neko stvar, ce se pa ob njo VES cas spotika. Razen, ce je clovek fejst infantilen.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a Firediver Če maj 21, 2020 6:37 am

No, pa poglejmo bolj objektivno in za začetek iz enačbe odstranimo človeško različnost glede dojemanja kvalitete in splošnega psihofizičnega stanja ljudi.

Toliko se poudarja, da je golf ne samo predstavnik ampak tudi vodeči v svojem razredu, da postavlja merila vsem ostalim konkurentom.

Sedaj pa vprašanje: So se merila znižala? Ker branje reklamnega gradiva o golfu 8 daje vedeti, da je to najnovejši "creme de la creme" kar VW lahko ponudi in po logiki mora naslednja generacija vedno ponuditi (razvoj pa to) več in bolj od prejšnje generacije.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a void Če maj 21, 2020 7:32 am

Mislim novi golf res postavlja nove standarde.
Definitivo je postavil novi standard iz neintuitivnosti, kar je presenetljivo, ker glih VW je vedno biu trotlzihr in je vsak penzič rabil točno 3min da se je naučil svojega novega Polota, Golfa itd.
Definitivno je postavil standard v oblikovanju prednjega konca, ki je eden od najbolj čudnih v svojem razredu. Beri; iz določenih zornih kotov izredno nizek in totalno neskladen nos.
Definitivno je postavil standarde kakovosti notranjosti, celo do te mene, da ni mogoče najti niti en kos materiala, ki bil boljše kakovosti kot v predhodniku.
Definitivno je postavil standard v spodaj nepobarvani haubi, to še nisem zasledil pri drugih.

Mislim definitivno je velika razlika med realnostjo in floskulami v brošuri. No, ima pa vsaj downloudanje dodatne opreme, juhej :lol:

Meni osebno je golf 7 lajkabilni avto in veliko bolj za vsakega, kot pa take nov golf. Rad bi videl penzionerja kako si bo on uspeu naštimat gretje zicov :lol: :lol:

Svojega megana pa sploh ne bom komentiral, ker takšen paket kot dobiš pri meganu za cca 17-18k, je škoda sploh debatirat. Za tak denar golf sploh ne obstaja, škripa pa glih toliko kot moj megan =P pa še moj ima fizične tipke, in ne rabim se ukvarjat z neodzivnim touchom za nastavitev vsake malenkosti.
 
Aesthetics
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr mar 26, 2014 7:52 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a Aesthetics Če maj 21, 2020 8:33 am

Void, kdaj pride "novi" Megane? Naj bi bilo maja, ne?
 
Skyen
Novinec
 
Prispevkov: 203
Pridružen: Pe nov 29, 2013 1:56 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a Skyen Če maj 21, 2020 8:34 am

Junija bo predstavitev, avto bo na trgu septembra, naročila možna že prej. Preverjeno pri prodajalcu.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a void Če maj 21, 2020 9:06 am

Nov ni glih pravi izraz, faceliftan je samo. Ampak ja zarad korone se je vseskup premaknilo za vsaj dva meseca.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a emozul Če maj 21, 2020 9:33 am

Pri meganu bojo pa najboljši materiali not. Sigurno bo merilo razreda.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII.

Napisal/-a void Če maj 21, 2020 10:14 am

Ne bodo najboljši, so točno taki kolk avto košta. Kvaliteta primerna ceni.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov