Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a pskoda Sr maj 01, 2019 6:58 pm

Za časom sem kot ti, ko opisuješ stare 1.6 tdije

Delphi imajo tudi 82hp motorji

ps. Vem da ni več simensa, ker reno itak ne more delat brez nemca
Zadnjič spremenil pskoda, dne Sr maj 01, 2019 7:02 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Lp
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Sr maj 01, 2019 7:01 pm

Še zmerj jih pestijo določeni problemi, ki so bili 2011 in so tudi sedaj. Uglavnem, določene stvari so izgleda podedovane iz slabega dizajna in se jih ne da popravit, ali pa se jim kratko malo j3b3. (kar se jim najverjetneje, samo da so pare, tako kot vsem)
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Sr maj 01, 2019 7:03 pm

@ srcnik: Zagovarjam??? Če napišem da mi je avto lep in zanimiv pač ne zagovarjam dejstva, da je prostornost zadaj slaba. Sicer pa, če je tebi primarno pri avtu pomembno kako bodo sedeli sopotniki zadaj, pač kupiš nekaj temu bolj primernega. Meni je za prostor zadaj prav malo mar, ker nikogar ne prevažam zadaj.
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a For Sr maj 01, 2019 11:11 pm

Jaz se strinjam s srčnikom! Golf je najboljši avto!
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a srcnik Če maj 02, 2019 3:09 am

Stumpjumper je napisal/-a:@ srcnik: Zagovarjam??? Če napišem da mi je avto lep in zanimiv pač ne zagovarjam dejstva, da je prostornost zadaj slaba. Sicer pa, če je tebi primarno pri avtu pomembno kako bodo sedeli sopotniki zadaj, pač kupiš nekaj temu bolj primernega. Meni je za prostor zadaj prav malo mar, ker nikogar ne prevažam zadaj.


Še enkrat, napisal si da je 508ka lifestyle, pozerski avto in da zato ne rabi prostora za 4 odrasle osebe. Pa dajmo primer: Če bi ti kdo rekel, da je insignia lifestyle in pozerski avto in da ne rabi prostora za 4 odrasle osebe, kaj bi si mislil o taki osebi? (Ali pa mazda 6, optima, talisman, passat, superb, i40, C5, avensis... oz. katerikoli od "ljudskih" predstavnikov v tem razredu, kamor spada tudi 508ka)
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Če maj 02, 2019 7:02 am

@srcnik: nevem kaj bi si mislil? Kaj si naj pa mislim o tem, da flikneš za avto (katerikoli spodobno opremljen in motoriziran predstavnik v tem razredu) 40k in te primarno zanima kako bodo sedeli potniki zadaj? Poleg tega nisem nikjer napisal da ne rabi prostora za 4 osebe v splošnem smislu, ampak da je meni osebno ravno za prostor zadaj.
Če vzamem na primer vw...če bi rabil prostor in več praktičnosti bi seveda vzel passata karavana, če bi pa kupoval avto zase bi vzel arteona. Slednji je poleg 508 II precej "kupejevski" in ne toliko tradicionalen, zaradi tega pa seveda trpi praktičnost. Sicer mi je pa ta razred vozil (5 vratni "coupe") ravno toliko pointless kot SUVji (po možnosti s sprednjim pogonom in nizkoprofilnimi gumami), mi je pa novi 508 II precej zanimiv in všeč, sploh če upoštevam dejstvo, kakšne drvarnice grde so bili peugeoti še par let nazaj.
Tule je za nekatere res problem, če poveš svoje mnenje. Meni je ravno kaj ti rabiš in kaj ti v končni fazi kupiš, ker se me niti malo ne tiče. Če ti je 508 II grd in neuporaben ga pač preskočiš in kupiš karkoli pač ustreza tvojim normam.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a emozul Če maj 02, 2019 8:35 am

Zato, ker pišeš tako čudna mnenja da glava boli.
Piši bolj normalno, ker maš take kot 5 letnik, pa še žališ.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a sašo5 Če maj 02, 2019 10:22 am

void je napisal/-a:Mislim a se ni brezveze obešat na modele,ki so bili problematičnih sedaj že skoraj 20 let nazaj? Noben se pa ne spotakne ob faile v obliki 1.6 TDI, 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.8T, 2.0TSI itd itd. Nobenega impakta na prodajo in imidž ni bilo. VW še zmerj velja za "visoko kvalitetno vozilo".

....kar tudi je :!:

PS. te "faili" se očitno pojavljajo samo v tvoji glavi.....tu pa tam se zgodi kakšana anomalija, pa še za 80% teh je kriv voznik/lastnik....
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Če maj 02, 2019 10:30 am

emozul je napisal/-a:Zato, ker pišeš tako čudna mnenja da glava boli.
Piši bolj normalno, ker maš take kot 5 letnik, pa še žališ.


Ti mi neboš govoril kaj in kako naj pišem. Če ti kaj ne paše pač ne beri. Verjetno si užaljen, ker si se prepoznal med tistimi idi*ti ki sem jih omenjal par postov nazaj.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Če maj 02, 2019 11:09 am

sašo5 je napisal/-a:
void je napisal/-a:Mislim a se ni brezveze obešat na modele,ki so bili problematičnih sedaj že skoraj 20 let nazaj? Noben se pa ne spotakne ob faile v obliki 1.6 TDI, 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.8T, 2.0TSI itd itd. Nobenega impakta na prodajo in imidž ni bilo. VW še zmerj velja za "visoko kvalitetno vozilo".

....kar tudi je :!:

PS. te "faili" se očitno pojavljajo samo v tvoji glavi.....tu pa tam se zgodi kakšana anomalija, pa še za 80% teh je kriv voznik/lastnik....


Ne vem na katerem planetu ti živiš, ampak na planetu Zemlja sigurno ne.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Če maj 02, 2019 11:37 am

Zadnji VW v familiji je bil visoko kvalitetni drek (1.2 tsi 105/ketna).
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Če maj 02, 2019 11:54 am

To si ti kriv, ker ne znaš vozit avto :lol:
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Če maj 02, 2019 12:09 pm

Na začetku, preden se je za te famozne TSIje izvedelo da so neposrečeni, sem res mislil kaj dela baba za volanom... :lol:
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Če maj 02, 2019 12:36 pm

Včasih se je takim stvarem reklo šrot, danes se pa reče da "ne znaš vozit" zato se ti je ketna strgala, šobe uscale, glavna gred shodila itd :lol:
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a tomzzi Če maj 02, 2019 12:39 pm

sašo5 je napisal/-a:
void je napisal/-a:Mislim a se ni brezveze obešat na modele,ki so bili problematičnih sedaj že skoraj 20 let nazaj? Noben se pa ne spotakne ob faile v obliki 1.6 TDI, 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.8T, 2.0TSI itd itd. Nobenega impakta na prodajo in imidž ni bilo. VW še zmerj velja za "visoko kvalitetno vozilo".

....kar tudi je :!:

PS. te "faili" se očitno pojavljajo samo v tvoji glavi.....tu pa tam se zgodi kakšana anomalija, pa še za 80% teh je kriv voznik/lastnik....


Prosim za obširno razlago!
Pa tudi glede "failov"... Se zgodi kakšna "anomalija". In ja za 80% teh je kriv voznik oziroma lastnik... :roll:

Kvaliteta sestave po MOJIH izkušnjah ni nič kaj boljša od konkurence. Kvaliteta materialov prav tako ne.
Lahko ti dam par primerov. Lahko se pa tudi sprehodi po youtube/tujih VW forumih pa boš videl oziroma prebral izkušnje lastnikov VWjev kateri si ne lažejo sami sebi in povedo dejansko stanje/izkušnje.

Odvisno kako si razlagaš visoko kvalitetno vozilo. Sam jih po mojih izkušnjah definitivno ne postavljam nad konkurenco glede kvalitete.

Edit:

kot so že pred mano zapisali... Ja na konc je za vse kriv voznik/lastnik avtomobila. Niti pod razno ni kriva kvaliteta znamke/vozila/materialov... To pa ne. :roll:
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl Če maj 02, 2019 12:57 pm

Stanje (sranje) tehnike, pravijo na servisu. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Če maj 02, 2019 2:29 pm

tomzzi je napisal/-a:
sašo5 je napisal/-a:
void je napisal/-a:Mislim a se ni brezveze obešat na modele,ki so bili problematičnih sedaj že skoraj 20 let nazaj? Noben se pa ne spotakne ob faile v obliki 1.6 TDI, 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.8T, 2.0TSI itd itd. Nobenega impakta na prodajo in imidž ni bilo. VW še zmerj velja za "visoko kvalitetno vozilo".

....kar tudi je :!:

PS. te "faili" se očitno pojavljajo samo v tvoji glavi.....tu pa tam se zgodi kakšana anomalija, pa še za 80% teh je kriv voznik/lastnik....


Prosim za obširno razlago!
Pa tudi glede "failov"... Se zgodi kakšna "anomalija". In ja za 80% teh je kriv voznik oziroma lastnik... :roll:

Kvaliteta sestave po MOJIH izkušnjah ni nič kaj boljša od konkurence. Kvaliteta materialov prav tako ne.
Lahko ti dam par primerov. Lahko se pa tudi sprehodi po youtube/tujih VW forumih pa boš videl oziroma prebral izkušnje lastnikov VWjev kateri si ne lažejo sami sebi in povedo dejansko stanje/izkušnje.

Odvisno kako si razlagaš visoko kvalitetno vozilo. Sam jih po mojih izkušnjah definitivno ne postavljam nad konkurenco glede kvalitete.

Edit:

kot so že pred mano zapisali... Ja na konc je za vse kriv voznik/lastnik avtomobila. Niti pod razno ni kriva kvaliteta znamke/vozila/materialov... To pa ne. :roll:


Ne boš dobil razlage, od fanatikov je teško dobit razlago ali pa racionalno razmišljanje.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Če maj 02, 2019 2:47 pm

Pri VWju običajno slišiš (servis/die hard fani) da avto pač crkne oz. da ne voziš prav. Ko crkne renault, je to seveda največje govno kar jih je. :lol:
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a srcnik Če maj 02, 2019 4:01 pm

Stumpjumper je napisal/-a:
emozul je napisal/-a:Zato, ker pišeš tako čudna mnenja da glava boli.
Piši bolj normalno, ker maš take kot 5 letnik, pa še žališ.


Ti mi neboš govoril kaj in kako naj pišem. Če ti kaj ne paše pač ne beri. Verjetno si užaljen, ker si se prepoznal med tistimi idi*ti ki sem jih omenjal par postov nazaj.


A si še lahk bolj otročji?
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Če maj 02, 2019 4:06 pm

Lahko. Zakaj? :lol:
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 67 gostov