Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Če maj 02, 2019 4:28 pm

Sem malo za tem postom ugotovil, da se bolje zliješ z ostalimi če se obnašaš kot de _ il, za tale forum pa to še posebej velja. If you can't beat them join them pravijo. :lol: :lol:
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 Če maj 02, 2019 7:45 pm

Včasih se mi je zdelo, da naj bi bil forum bolj tehnično usmerjen, sedaj mi je že dolgo jasno, da je bolj ringa_raja usmerjen. Večina nima pojma, kakšen se občasno najde, ki kaj ve, in zna povedati, ne da bi vmes še svoj gnev na xxx znamko zlil. Vendar je tak 1 na 1000. Tako je kar tipično, da je večinoma tem o renaultu v temi o golfu, seveda nič tehničnega, bolj v smislu, ne kupit golfa, argument za to pa je, spet ringa raja, ker je nemec, nemci pa nič ne znajo. Znajo samo vsi drugi, zato pa servisov ringa raja ni, so samo servisi za nemce, rezervne dela pa prodajajo samo za nemce, za ringa raja pa ne, ker so nepokvarljivi in seveda vozila ringa raja zastonj - proti nemcem.
Ringa raja bi bilo bolje temo zakleniti ali pa počistiti, kar nima zveze s temo in je bolj ringa raja.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Če maj 02, 2019 8:46 pm

Pa nič, najboljše da smo vsi potem politično korektni in noben ne užali nikogar. :lol: Problem je samo v temu, da se človek sam odloči da je "užaljen". Tako je nemogoče bit politično korekten. Vsak ima svoje mnenje in izkušnje. Najslabši so pa tisti ki poslošujejo, takih je pa 90% na forumu.

In ja nemci so nezanesljivi in ne vem zakaj sploh bilokdo trdi da so, ker ni absolutno nobene statistike, ki bi potrdila to tezo. there, I said it :lol: Še Francozi so po vseh statistikah boljši.

P.S. če se določeni ne bi toliko prižigali na kritiziranje nemcev, bi bilo tega kritiziranja pol manj. Ampak fanboyi ne prenesejo kritike in je situacija takšna kot je.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a emozul Pe maj 03, 2019 6:15 am

Še dobro, da imamo take ljudi, ki vozijo peugeote, ople,.., ki mislijo, da vozijo wv.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Pe maj 03, 2019 7:24 am

Jst sem sanjal da vozim vw, ampak sanje so lahko tudi nočne more... :lol:
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Gosic Pe maj 03, 2019 11:10 pm

:roll:
emozul je napisal/-a:Še dobro, da imamo take ljudi, ki vozijo peugeote, ople,.., ki mislijo, da vozijo wv.
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Renault VG So maj 04, 2019 3:24 pm

emozul je napisal/-a:Še dobro, da imamo take ljudi, ki vozijo peugeote, ople,.., ki mislijo, da vozijo wv.


Nevem točno kam greš s tem ampak če namiguješ, da je VW najboljši in si ga vsi želijo je to rahlo bedarija ne? Vsi imajo svoje probleme, perfektno ni nič in v glavnem so bili pred 15-10 leti avtomobili bolj zanesljivi kot sedaj.
Razlog je najbrž isti kot pri telefonih, hiti se uvajat nove tehnologije, ki niso preizkušene in to je to. Še eko predpisi in spreminjanje in dodelave motorjev in gre hitro kaj narobe. Jaz imam občutek da je vse bolj šrot dan danes. od kolega sem slišal kar horror zgodbico, ki so jo imeli doma z Golfom VII 1.2 Tsi, pa je tam motor bil popolnoma kul, samo druge stvari niso bile, prvi lastnik, težave takoj po izteku garancije. Shit happens, jaz od Golfa VIII ne pričakujem neke zanesljivosti ampak precejšen napredek na tehnološkem področju.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a maniaxxx So maj 04, 2019 8:19 pm

Nekaj je bila omenjana zadnja prema pri 308 ki da je sranje...naj ta negdo pogleda rezultate losovega testa za 308 peugeota.

1.2 tsi pa ni bil sranje, samo smolo je imel da so ga kupili vecinoma mesarji ki niso znali voziti, to sem poslusal non stop dokler sem ga imel tako da mi je znano to :D
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a srcnik So maj 04, 2019 8:43 pm

Pri 308 je omenjena hiba vzdržljivost in ne funkcionalnost (znan problem pri PSA že vsaj iz časov 205ke, 206ke...). Poglej si na tem forumu, ko so na uradnem servisu s purpeno popravljali zadevo na novi (aktualni) 308ki...

@RenaultVG
To da so bili avtomobili 15-20 let nazaj boljši kot sedaj, se ne bi strinjal povsem, ker je ravno Renault mel tam svoje temno obdobje (dci + elektronika) in menim, da delajo zdaj dosti bolj zanesljive avte kot pa tedaj. Je pa res, da so nekateri ki so imeli tedaj "zlata" obdobja (npr. vag, bmw...), padli nižje, tako da so vsi zdaj tam-tam (odvisno kak naletiš oz. koliko sreče imaš pri izbiri).
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void So maj 04, 2019 9:32 pm

srcnik je napisal/-a:.... Je pa res, da so nekateri ki so imeli tedaj "zlata" obdobja (npr. vag, bmw...), padli nižje, tako da so vsi zdaj tam-tam (odvisno kak naletiš oz. koliko sreče imaš pri izbiri).


Tale del si zadel v nulo. Glih ko je reno meu najslabše dizle, je imel VAG recimo najboljše. 1.9 tdi vs. 1.9 dci. Ni primerjave. Danes so stvari na istem nivoju, ali pa je reno celo malenkost manj problematičn po mojem mnenju. Samo to je teško dopovedat nekomu, ki še zmeraj živi v letu 2003. Pač težko je verjet, da je lahko VAG padel tako nizko kot je. Ampak je, VAG več ne dela dizlov s katerimi si naredil 200k brez da si zamenjau niti ene druge stvari razn filtrov in olja. Cajti se definitivno spreminjajo.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl So maj 04, 2019 10:40 pm

Saj nobenemu ni v interesu, da so izdelki večni, ne samo pri avtomobilih. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
cashy
Novinec
 
Prispevkov: 305
Pridružen: Pe jan 07, 2005 8:38 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a cashy Ne maj 05, 2019 7:55 am

xxl, to ne pomeni, da se moramo sprijazniti s tem. Sicer to ne pomeni, da bomo kaj dosegli, razen lastne zagrenjenosti, pa vseeno. Če bomo to dopuščali in prenehali opozarjati na naše nezadovoljstvo s kvaliteto, se bo proizvajalcem samo še smejalo in nam bodo za ceno suheha zlata ponujali vedno slabše govno.
In tu ne bo izgovora, da bomo šli pa h konkurenci. Ker tudi konkurenca bo za suho zlato ponujala gnoj, le morda nekoliko manj slabega.
Menim, da je dolžnost in odgovornost potrošnika, da od proizvajalcev zahteva in pričakuje, da bodo stvari delali v vzajemno korist potrošnika in sebe, ne le v izkoriščanje potrošnika za svojo vedno večjo dobrobit.
ne praš me nič, ker nič ne vem
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Renault VG Ne maj 05, 2019 8:38 am

srcnik je napisal/-a:@RenaultVG
To da so bili avtomobili 15-20 let nazaj boljši kot sedaj, se ne bi strinjal povsem, ker je ravno Renault mel tam svoje temno obdobje (dci + elektronika) in menim, da delajo zdaj dosti bolj zanesljive avte kot pa tedaj. Je pa res, da so nekateri ki so imeli tedaj "zlata" obdobja (npr. vag, bmw...), padli nižje, tako da so vsi zdaj tam-tam (odvisno kak naletiš oz. koliko sreče imaš pri izbiri).


Sta bila pa pred 10 leti Megane III in Laguna III bolj zanesljiva kot pa sedaj Talisman in Megane IV.
 
Uporabniški avatar
Tattoo-
Uporabnik
 
Prispevkov: 1318
Pridružen: Če dec 16, 2004 10:33 pm
Kraj: Circuit de la Sarthe

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Tattoo- Ne maj 05, 2019 8:57 am

Stumpjumper je napisal/-a:https://www.autobild.de/videos/vw-golf-8-2020-neuvorstellung-details-infos-14807213.html
To sedaj je pa že praktično to. :___o
There are only three sports: bull fighting, car racing and mountain climbing. The rest are mere games! - Ernest Hemingway
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Ne maj 05, 2019 9:01 am

Meni je edino zadaj kul. Spredaj je res :roll:, zakaj ima tako nizek nos? Tisti podaljšek luči v blatnik? kaj je to point tega?
Notranjost pa hm? what? kaj je point ekrančka na levi? klima al neki?

overall, najgrši golf do sedaj. če ma kdo namen kupit 8ko, mislim da je boljše da kupi 7ko, pa še sigurno bo veliko cenejša.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a yashica Ne maj 05, 2019 10:17 am

Eni pa res verjamejo vsem kar kdo objavi pa do sedaj nismo videli drugega kot kamuflažo testnih mul, ps-ov, ter ugibanj kakšen bi lahko bil končni produkt.
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2172
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a tomzzi Ne maj 05, 2019 10:19 am

@void
+1
Zadaj je dokaj ok. Bi pa lahko imeli malo več domišlije pri oblikovanju zadnjih luči. Iz boka prav izstopajo oziroma so prevelke.
Prednji konc pa je kot sem že rekel... Čuden. Oziroma grd. Spet še posebej luči.
Tudi meni ni jasno zakaj so jih tako potegnili v odbijač. Pa nizek nos...

Notranjosti še ne bom komentiral. Čakam na boljše slike/video.
Kje so sedaj ločene komande za klimo/ventilacijo? Na volanu? Al na levi strani? Al so spet podmeniji na glavnem ekranu? Se pravi moraš pritisnit na prikaz temperature, da prideš do menija klime?

Drugače ja se strinjam. Najgrši po sedaj videnem golf do sedaj.

@yashica
to kar je autobild objavil nazadnje je verjetno kar realno.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne maj 05, 2019 10:49 am

90% bo tak kot je na autobild videu (luči/silhueta), mogoče bo kakšen detajl na odbijaču drugačen...
 
scoott
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To apr 16, 2019 12:21 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a scoott Ne maj 05, 2019 11:25 am

Meni pa je to najlepši Golf do sedaj, čeprav me Golf praktično nikoli ni zanimal , toda končno izgleda vsaj malo drugače, do sedaj so si bili vsi skoraj enaki z manjšimi popravki in so jih tisti, ki niso ravno VW navdušenci , težko sploh ločili med seboj. Mislim , da ne bom osamljen pri tej oceni saj se bo kot vedno dobro prodajal.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 29 gostov