Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
nejc1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1909
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:39 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a nejc1 So feb 08, 2020 6:48 pm

Z moje strani čisto pričakovane cene... Če bi že moral vzet ta avto, bi zame tak za 24250€ polne cene bil prek glave (1.5 tsi 130 life + kamera, rezervno kolo, dodatno zatemnjena zadnja stekla, Harman Kardon ozvočenje in športno podvozje)... Torej z nekim popustom čez čas ne bi smelo iti prek 22k€. Ni malo denarja, ni pa tudi tako hudega glede na vse, časi poceni avtomobilov se pač počasi končujejo...
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a sašo5 So feb 08, 2020 7:58 pm

void je napisal/-a:To že vidim kako bo trošilo 25L adbluea na 10k :D

spet serješ u tri pm :roll: t roc 2.0 150KM 7.5-8 lit na 15t.km
Daj drži se Renoja in ne serji v Golfovi temi....ti veš kako in kaj in kaj je predrago in kako se bo prodajalo :roll: :roll: :roll:
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper So feb 08, 2020 10:06 pm

VW je vsaj pri eni stvari res najboljši. Privrženci znamke so hujši fanatiki, kot oni iz bližnjega vzhoda se ve komu. Tole bo še ena precenjena švabska plastična gajba.
 
Skyen
Novinec
 
Prispevkov: 203
Pridružen: Pe nov 29, 2013 1:56 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Skyen So feb 08, 2020 10:57 pm

Pričakoval sem višje cene za vse skupaj, niti ni tako grozno. Dizel se mi edino zdi predrag, sploh če gledaš, da ima tsi še tisti mhev sistem zraven (v avtomatiki, ampak trenutno se lahko primerjata itak samo avtomatika), ampak kolikor sem gledal so šli dizle malo bolj komplicirat, kar po eni strani spoštujem zaradi dieselgate, po drugi strani pa imam enake pomisleke kot ostali pri dolgoročnosti kompleksnejših sistemov.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a srcnik So feb 08, 2020 11:19 pm

Stumpjumper je napisal/-a:VW je vsaj pri eni stvari res najboljši. Privrženci znamke so hujši fanatiki, kot oni iz bližnjega vzhoda se ve komu. Tole bo še ena precenjena švabska plastična gajba.


Persen pomirja ;)
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper So feb 08, 2020 11:35 pm

Persen bi rabil kvečjemu, če bi vozil kvarljive švabske jajce imenovane vw. Ampak ti očitno z nekim (beri prej omenjenim razlogom) že veš, da deluje... :lol: :lol:
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void So feb 08, 2020 11:40 pm

sašo5 je napisal/-a:
void je napisal/-a:To že vidim kako bo trošilo 25L adbluea na 10k :D

spet serješ u tri pm :roll: t roc 2.0 150KM 7.5-8 lit na 15t.km
Daj drži se Renoja in ne serji v Golfovi temi....ti veš kako in kaj in kaj je predrago in kako se bo prodajalo :roll: :roll: :roll:


Sašo, 2.0 TDI v Troc nima dodatne šobe za Adblue... Spet si površen.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a srcnik Ne feb 09, 2020 1:09 am

Stumpjumper je napisal/-a:Persen bi rabil kvečjemu, če bi vozil kvarljive švabske jajce imenovane vw. Ampak ti očitno z nekim (beri prej omenjenim razlogom) že veš, da deluje... :lol: :lol:


Mislim da ga, glede na tvoje frustracije, kar nujno rabiš ;)
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne feb 09, 2020 9:31 am

Cena je nadpovprečna, zanesljivost znamke je slaba oz. povprečna, tehnika je ok, motorji so ena žalost, notranjost je plastična, zunanjost je dolgočasna.... Torej praviš da imam frustracije, ker sem napisal da je zadeva precenjena plastična gajba? Jst mislim, da pomirjevala rabijo (rabite) bolj tisti, ki pišete hvalospeve tej škatli...
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Renault VG Ne feb 09, 2020 9:31 am

Umm, meni se sploh ne zdi drag oops . 26k € za takega s precej opreme in 150KM bencinarjem, realno se pričakoval precej višjo ceno, če se ga bo dalo odpeljat za tam 24k€ ni tole nič dražje od trenutnega, definitivno pa ni dražje od kakšnih Focusov. Kolikor so v DE dragi ima VW pri nas res normalne cene, za Passata isto.
 
mnmn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Po dec 29, 2014 12:00 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a mnmn Ne feb 09, 2020 10:14 am

Stumpjumper je napisal/-a:Cena je nadpovprečna, zanesljivost znamke je slaba oz. povprečna, tehnika je ok, motorji so ena žalost, notranjost je plastična, zunanjost je dolgočasna.... Torej praviš da imam frustracije, ker sem napisal da je zadeva precenjena plastična gajba? Jst mislim, da pomirjevala rabijo (rabite) bolj tisti, ki pišete hvalospeve tej škatli...


Ja, VW je ena najslabših znamk na svetu. Zato, pa imate na spletu ogromno avtov, ki se prodajajo s pol milijona kilometrov. In se potem prodaja z magičnimi 100.000km in avti še naprej delajo. Zato, ker so to tako slabi avti večina lastnikov VW ob nakupu drugega avta, zopet razmišlja o VW.

Sam nisem nikoli bil privrženec katerikoli znamke. Trenutno imam prvega VW. In sem z avtom izredno zadovoljen, še nikoli nisem bil z nobenim tako kot s tem. In zato sedaj tudi gledam, da bo naslednji avto VW. Po vsej verjetnosti pasat, ker je novi golf grd.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a xxl Ne feb 09, 2020 10:41 am

Renault VG je napisal/-a:Umm, meni se sploh ne zdi drag oops . 26k € za takega s precej opreme in 150KM bencinarjem, realno se pričakoval precej višjo ceno, če se ga bo dalo odpeljat za tam 24k€ ni tole nič dražje od trenutnega, definitivno pa ni dražje od kakšnih Focusov. Kolikor so v DE dragi ima VW pri nas res normalne cene, za Passata isto.

Točno tako, tudi Mazda ni poceni, vse malo močnejše in bolje opremljeno, je krepko čez 20 000 €. Kljub temu, zaradi povprečne kakovosti in slabemu odnosu do strank, ne razmišljam o naslednjem VW. Takšno "obsedenost" z znamko, katero izžareva Stumpjumper, pa VW sploh nima, pa ne razumem.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne feb 09, 2020 10:46 am

xxl... VW sem imel (oz babnica) točno desetletje nazaj s famoznim 1.2 tsi 105 (kupljen nov!). Takrat se mi je znamka tako zamerila, da mi gre na koz*anje ko te gare vidim na cesti! Še vedno imam mapo, v kateri imam shranjene vse reklamacije katere lahko objavim na spletu, če mogoče misliš da nakladam. In ja, vw je MENI osebno precenjeni j**c od avta (v zadnjem času precenjeni plastični j**c).

In ja, vem da je bil ta motor konstrukcijsko totalno mimo, ampak težave z motorjem niso bile edine težave ki so voz pestile (števec je šel po gobe, elektronika je zaj*bavala, sinhroni v menjalniku fuč pri manj kot 100k...). Če odmislim vse težave je bil voz povprečen v vseh pogledih, razen plačal sem ga 4,5 jurjev več kot kaj konkurenčnega!

To je MOJA izkušnja in mi je malo mar, če ima sosedov Joža passata 1.9 tdi s prevoženimi 500k kilometri. Glede na MOJO izkušnjo je ta znamka govno od govna!
Zadnjič spremenil Stumpjumper, dne Ne feb 09, 2020 10:51 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 Ne feb 09, 2020 10:51 am

VW tvojih problemov ne bo rešil, prav tako jih ne bo rešilo pizdenje preko njega. V bistvu te je VW dobro zjebal, da te drži v pesti še desetletje po nakupu in še par desetletij te bo. Se pa najde pomoč tudi na to temo. Tudi voida je dobro zjebal.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne feb 09, 2020 10:58 am

Seveda ja, glede na milijone prodanih šajtrg je ENA stranka res nepomembna. Ampak vedi, tudi rim ni bil zgrajen v enem dnevu in ta znamka je izgubila precejšen ugled v zadnjih letih, ima pa kljub temu še cel kup pristranskih fanatikov kot si ti.
 
matejxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 961
Pridružen: So okt 06, 2012 3:46 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a matejxx Ne feb 09, 2020 11:03 am

Ja, na milijon prodanih "šajtrg", se pač zgodi, da je kakšna izmed njih defektna, ostale pa delajo brez problema. In ogromno fanatikov ima, ker njihovi avti v večini delajo odlično. In kot je mnmn napisal, večina kupcev VW-jev, pri naslednjem avtu zopet kupuje VW. In ti resno misliš, da če bi bil avto res tako zanič, da bi kdo potem še vedno kupil isti avto?
 
Aesthetics
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr mar 26, 2014 7:52 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Aesthetics Ne feb 09, 2020 11:09 am

Stumpjumper je napisal/-a:xxl... VW sem imel (oz babnica) točno desetletje nazaj s famoznim 1.2 tsi 105 (kupljen nov!). Takrat se mi je znamka tako zamerila, da mi gre na koz*anje ko te gare vidim na cesti! Še vedno imam mapo, v kateri imam shranjene vse reklamacije katere lahko objavim na spletu, če mogoče misliš da nakladam. In ja, vw je MENI osebno precenjeni j**c od avta (v zadnjem času precenjeni plastični j**c).

In ja, vem da je bil ta motor konstrukcijsko totalno mimo, ampak težave z motorjem niso bile edine težave ki so voz pestile (števec je šel po gobe, elektronika je zaj*bavala, sinhroni v menjalniku fuč pri manj kot 100k...). Če odmislim vse težave je bil voz povprečen v vseh pogledih, razen plačal sem ga 4,5 jurjev več kot kaj konkurenčnega!

To je MOJA izkušnja in mi je malo mar, če ima sosedov Joža passata 1.9 tdi s prevoženimi 500k kilometri. Glede na MOJO izkušnjo je ta znamka govno od govna!


Sem nehal brat ko si rekel babnica. Imas ničen odnos, tako na forumu, pomoje tudi v real life. Ne pomagas nic, svetujes nic, naredi uslugo in nehaj v VW temah komentirat?

Pojdi par krogov v svojem 308GTi, ki je perfekcija od avta, ampak ga bos prodal, pa si daj zunaj foruma malo duška.
Pa po pameti in pravilih seveda. No, na AC lahko das kaksnih 10% vec :)
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a Stumpjumper Ne feb 09, 2020 11:11 am

Tipičen odgovor. Ko nekomu crkne VW, je običajno odgovor ravno takšen, kot si ga ti napisal. Ko nekomu crkne karkoli drugega (predvsem ne-nemškega), je običajno cela znamka za smetišče zgodovine.
In dejstvo je, da sem daleč od tega, da sem edini ki mu je ta znamka povzročala preglavice. Ti lahko še njihove reklamacije pokažem če želiš, ker so družinski člani. Na spisku okvar so turbine, šobe in še marsikaj pri famoznih tdijih!

Zakaj bi ti naredil to uslugo? Nimam pravice izražat svojega mnenja? Povem tako kot je, brez olepševanja in verjamem da v tem mehkužnem svetu resnica marsikoga bolj užali kot laž.
Zadnjič spremenil Stumpjumper, dne Ne feb 09, 2020 11:16 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a void Ne feb 09, 2020 11:15 am

Tu se moram strinjat, ko se pokvari VW/Audi potem je izgovor "jah lej na tako količino se skos najdejo izjeme". Ko pa pokvari kakšen francoz ali pa italjan je pa to seveda samoumevno in si sam tako hotel, ker nisi kupil švabsko kvaliteto :roll: Medtem ko ta švabska kvaliteta kraljuje od sredine proti dnu v vseh svetovnih statistikah.

A vsi ki mamo vsaj malo pojma o stanju ne trgu vemo, da novem švab ni niti približno avto kateremu lahko rečeš "zanesljiv". Sploh leta 2020 ne. Pošli so časi 1.9 tdijev. Že 15 let nazaj.
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2020 VW Golf VIII

Napisal/-a uros11 Ne feb 09, 2020 11:22 am

Stumpjumper je napisal/-a:Seveda ja, glede na milijone prodanih šajtrg je ENA stranka res nepomembna.
Kot da bi ženske poslušal. In kaj sedaj, če je ena nepomembna, si moraj zjebati življenje zaradi enega VW-ja for ever. Še baba te bo pustila.
Stumpjumper je napisal/-a:Ampak vedi, tudi rim ni bil zgrajen v enem dnevu in ta znamka je izgubila precejšen ugled v zadnjih letih, ima pa kljub temu še cel kup pristranskih fanatikov kot si ti.
Saj pravim, VW ti je prodal avto, pobral denar in še sprogramiral te je, ker te je lahko.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov