Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...

Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma

Re: 2020 Toyota Yaris in Yaris Cross

Napisal/-a xxl So nov 14, 2020 10:59 pm

Aesthetics je napisal/-a:Pospeške pa nimajo neki te manjši hatchbacki (Fiesta in Polo) ... Fiesta 155 konjev ima 8,9sec, Polo 150 konjev ima 9,2sec. Medtem pa več kot 100kg težji Golf z bencinskimi 125 konji ima 9,1sec.
Svetilnik išče hitrost/adrenalin, se mi zdi. Glede na to, da je gledal ST in podobne, pa je obupal? :mrgreen:

Razlika v ceni med Polo in Golf je pa tudi majhna, zakaj ne bi Golfa potem gledal, svetilnik?

Kje si ti dobil podatek, da ima Polo 1.5 TSI 9,2 do 100? 8,2 je pravi podatek, izmerjeno pa 8 https://zeperfs.com/en/fiche8771-vw-pol ... si-dsg.htm
Prejšnji T-Roc, za primer kako merijo, enak motor, je pisalo 8,4 pa so žal izmerili 9,3, ampak, tole je, na srečo, Polo. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.

svetilnik
Uporabnik

Kraj: Obala

Napisal/-a svetilnik Ne nov 15, 2020 3:19 pm

Aesthetics je napisal/-a:Pospeške pa nimajo neki te manjši hatchbacki (Fiesta in Polo) ... Fiesta 155 konjev ima 8,9sec, Polo 150 konjev ima 9,2sec. Medtem pa več kot 100kg težji Golf z bencinskimi 125 konji ima 9,1sec.
Svetilnik išče hitrost/adrenalin, se mi zdi. Glede na to, da je gledal ST in podobne, pa je obupal? :mrgreen:

Razlika v ceni med Polo in Golf je pa tudi majhna, zakaj ne bi Golfa potem gledal, svetilnik?

Svetilnik išče normalen avto s katerim lahko normalno prehiti, kateri je pri manevriranju okreten in malce trši, saj mi tak avto paše. Mislim, da ni tem nič narobe? Če bi želel visoko hitrost in ostalo kar omenjaš, potem bi gledal kaj drugega, toda starega in potratnega. Ja, res je Fieste ST se nebi branil, toda tiste poceni so bile razbite, kot sem se pozanimal. Žal pa so Fieste brez radarskega tempomata in ostalih pomagal....

Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma

Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Ne nov 15, 2020 6:40 pm

tak avto te krame tu ne rabi.....

svetilnik
Uporabnik

Kraj: Obala

Napisal/-a svetilnik Po nov 16, 2020 4:16 pm

svetilnik je napisal/-a:

Svetilnik išče normalen avto s katerim lahko normalno prehiti, kateri je pri manevriranju okreten in malce trši, saj mi tak avto paše. Mislim, da ni tem nič narobe? Če bi želel visoko hitrost in ostalo kar omenjaš, potem bi gledal kaj drugega, toda starega in potratnega. Ja, res je Fieste ST se nebi branil, toda tiste poceni so bile razbite, kot sem se pozanimal. Žal pa so Fieste brez radarskega tempomata in ostalih pomagal....

Ja, ta Fiesta 155 konjičkov zna biti zanimiva zadeva, sploh, ko bo v izvedbi ST Line.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov