Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a tomzzi Pe jan 08, 2021 5:18 pm

@nasamorpheus
Zdajle si pa povedal novico ja. Če O odpade potem res ostane samo še pel. :D
Sicer pa če kolikor toliko spremljaš avtomobilizem potem ti je verjetno jasno, da "kopirajo" eden od drugega vsako malenkost.

Jaz pozdravljam to spremembo saj je bil že čas, da se raznorazni napisi zadaj (firma, oznaka motorja) odstranijo.
Osebno sem jaz že pri naročilu avtomobila obkljukal brez oznake motorja zadaj, ker mi je lepše.
Ker pa sedaj ostaja samo ime modela je edino prav, da se ga postavi na sredino in ne na stran.
Izgleda velik lepše. No vsaj meni osebno.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a emozul Pe jan 08, 2021 8:33 pm

Po slikah mi je lep. Kaksen bo pa v zivo, bomo videli.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a IcEm4n Sr jan 13, 2021 1:21 pm

Kot kaže, bodo spet obudili oznako OPC in Mokka bo prvi model, ki bo nosil to oznako:
https://siol.net/avtomoto/novice/vraca- ... jem-543253

Na prvi pogled se sliši super, ko pa začneš brati, kako se bodo lotili tega, bi bilo bolje, da se tega sploh ne bi lotili.
Da bo zgolj električna različica, me ne moti, da pa želijo konkurirati T-Rocu R in Koni N s povsem enako močjo, kot jo ima že običajna Mokka-e (100kW), kao na malo drugačen način, pa ne vem, kaj bi rekel.... :roll: :roll: :roll:

Pa že pri Insignii so se precej slabo lotili oznak GSi in GS Line (ta niti približno ni na nivoju tistega, kar je bil OPC line). No, pa sej je pri Peugeot tudi ratal podoben zmazek.
Slika
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a tomzzi Po feb 22, 2021 5:50 pm

En test:

https://www.youtube.com/watch?v=PKQMdDe3irk&t=1890s

Dejansko mi je všeč. Tako zunanjost kot notranjost.
Se mi zdi, da bodo pasale svetlejše barve temu avtomobilu. V kombinaciji s črno streho in havbo.
Malo manj so mi všeč rdeče obarvane letvice v notranjosti pri GS line. Še dobro, da imaš izbiro.
Zici so ok.
Števci so ok. Moti me pa infotainment. Tukaj se vidi, da to ni to. In kot je že Thomas omenil je v Insignii in Astri boljši.
Malo šparanja. Zvok je sicer očitno kar ok.
Pohvale za ohranitev fizičnih gumbov! Tudi bljižnic infotainmenta in ne samo za klimo.
Jasno kritika leti na plac zadaj. Ampak je tudi majhen avto. Jaz ne bi imel problemov, ker sem majhen. :D Večji pa bi imeli problem.
Itak ni bilo za pričakovati ogromno placa glede na dimenzije.

Očitno se pa vozi dobro. Pohvale letijo na podvozje.
 
Uporabniški avatar
Tattoo-
Uporabnik
 
Prispevkov: 1318
Pridružen: Če dec 16, 2004 10:33 pm
Kraj: Circuit de la Sarthe

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a Tattoo- Po feb 22, 2021 6:11 pm

A trde plastike (zgornji del vrat), ogromno svetleče piano plastike (sredinska konzola), ogromen okvir okoli števcev in infotainmenta pa tokrat niti omenil ne boš...pri konkurenci se vedno spotakneš ob take zadeve?! ;)

Drugače pa simpatičen model...škoda samo da se je (tako kot pri vseh znamkah) izgubil tisti WoW efekt od koncepta do serijskega modela.
There are only three sports: bull fighting, car racing and mountain climbing. The rest are mere games! - Ernest Hemingway
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a tomzzi Po feb 22, 2021 6:25 pm

Sem pozabil ja.
No to me tudi moti. Sem mislil napisat, da je spet preveč sijaj črne plastike. Sploh levo od števcev.
Sam design kako so zlil skupaj oziroma oblikoval del infotainmenta in števcev mi je pa velik lepši od novga golfa. ;)
Aja pa trde plastike itak, da je preveč. Ampak to sedaj večina prakticira na žalost.

https://www.youtube.com/watch?v=BNRGD1X6snk&t=963s

Thomas je mnenja, da je eden redkih na trgu pri katerem so koncept prenesli v serijski avto.
WOW efekta pa jaz ne iščem več, ker je nepomemben.

Design jim je pa zelo uspel.

Happy?
Če mi kaj ni všeč tudi spljuvam oziroma kritiziram. Ne boš verjel ampak tudi opla. ;)
 
nasamorpheus
Novinec
 
Prispevkov: 274
Pridružen: Sr nov 04, 2020 2:36 pm

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a nasamorpheus Po feb 22, 2021 10:16 pm

Men je pa ta črna svetleča hauba ful grda, obup. Pa tist rdeč rob zunaj in na armaturki, pa feltne so tut obup, bočno zgleda tut čudno, mah ne vem vsak ma svoj okus. Napovedujem polom morda pa se motim in kupci želijo extravaganco.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a xxl To feb 23, 2021 8:47 am

Simpatičen avto za dva. Ne tič ne miš. Cenovno bi moral bit pod C4 in 2008, če želijo kaj prodat, ker bo vsakdo, kateri potrebuje več prostora, izbral ta dva.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Highupthere
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: Sr jan 08, 2020 9:44 am

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a Highupthere To feb 23, 2021 9:21 am

S to črno havbo zgleda kot tisti stari clioti, peugeoti, katrce ki so bili karambolirani in so vrgli havbo druge barve gor :lol:
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11002
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a martin_krpan Sr apr 14, 2021 5:48 pm

Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2020 Opel Mokka II.

Napisal/-a xxl Sr apr 14, 2021 7:13 pm

Te kombinacije ne bi izbral.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov