Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

2015 FIAT Tipo (Aegea)

Napisal/-a Lignage Če sep 16, 2010 4:18 pm

 
Uporabniški avatar
207sport
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 648
Pridružen: Pe feb 01, 2008 1:37 pm

Napisal/-a 207sport Če sep 16, 2010 4:23 pm

mogoče bo sam kak restyling prvega dela, tko kot pri puntotu...zadni del mi pa deluje kar precej na novo alfo Giulietto.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Napisal/-a pskoda Če sep 16, 2010 8:48 pm

Restyling bravota je že bil, čeprav je zelo majhna razlika. Ta novi bravo je pa samo na skizah in se bo sigurno 100 in 1 stvar spremenila preden bo izdelan
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Napisal/-a pinny Če sep 16, 2010 8:52 pm

sj po slikah sodeč mi je hud za po........ :)
 
Dawid1
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: To dec 04, 2007 10:55 am
Kraj: Štajerska

Napisal/-a Dawid1 Če sep 16, 2010 9:03 pm

SW zgleda super =)))
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Napisal/-a Blinder Če sep 16, 2010 9:09 pm

2012... ja no, še dve leti. Ker sedanji je zelo lep, nebi ga spreminjal.
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Napisal/-a Lignage Če sep 16, 2010 9:28 pm

lenivec je napisal/-a:3 vratnega naj nardijo. ne pa sw :D


Sam sem pa vesel, da bo Bravo sploh še dobil naslednika, glede na to da so tri različice Stilota nadomestili zgolj z eno Bravota. Tudi karavana niti ne pričakujem.
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a Lignage Po sep 26, 2011 10:53 pm

Addio Bravo :shock:

Slika
(Vir: Quattroruote, worldscoop.forumpro.fr)

Torej, če so informacije, ki jih navaja članek v reviji Quattroruote resnični, bodo namesto 5-vratne običajne verzije v bodoče pri FIAT-u ponujali v tem razredu crossover in SW.
 
Marek_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2207
Pridružen: Po maj 18, 2009 9:13 am

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a Marek_ To sep 27, 2011 7:04 am

Kdaj pa bodo vsi tile fantastični modeli ven prišli. Marchione zna sam neke bodoče plane polne novosti kazati, pol pa nič iz tega. Mislim, da se Fiatu zelo slabo piše. Na vseh evropskih trgih doživlja fiat velike padce v prodaji.
 
Uporabniški avatar
modri D.
Uporabnik
 
Prispevkov: 867
Pridružen: Po apr 09, 2007 9:38 pm

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a modri D. To sep 27, 2011 7:48 am

Lignage je napisal/-a:Addio Bravo :shock:

Torej, če so informacije, ki jih navaja članek v reviji Quattroruote resnični, bodo namesto 5-vratne običajne verzije v bodoče pri FIAT-u ponujali v tem razredu crossover in SW.


A to pomen, da bo ata Marchione zdej pr nas (Evropa) uvaju ne le ameriške kante ampak tudi brazilske avte? Ker tole, da bo le SW pa Cross, jako diši na Palia, ki je bil pri nas na voljo le v karavanski različici (še pomnite, prijatelji?). Zanimivo, da grejo za en pri nas (EU) toplo sprejet avto rečt, da ga ne rabjo več v taki obliki in da dejmo raj eno drugo kanto se spomnt. Ja dragi moji, in kaj bojo/bomo iz Fiatove klape vozili mladi, pando? Men so te crossi kar zanimivi (sploh te ekstremne serijske brazilske variante sienne), sam to sm jst, ne pa populacija. Kok ste pa že vidl Cross stilotov pri nas, jst sam ene 2 :D

Ajej jej, Fiat :roll:
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a ~toMmy~ To sep 27, 2011 8:29 am

A oni prav načrtno uničujejo Fiat???!!!
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Tufy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Če okt 07, 2010 10:38 am

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a Tufy To sep 27, 2011 10:17 am

Samo malo, torej ne bo pravega naslednika Brava??? Modela, ki se je po polomiji s Stilom solidno prodajal ter nabral kupce in s svojo mehanično zanesljivostjo tudi povrnil zaupanje v znamko???

Bravo bi moral biti v kompaktni in karavanski obliki. Pa kakšna kupe (kot naslednik Fiat Coupé-ja) in kabrio (kot naslednik Barchette) izvedenka tudi ne bi bili napačna.

Nadaljne (po mojem mnenju) FIAT nujno potrebuje pravega naslednika lCrome (tiste iz 90-ih, ne današnjega nilskega konja), naslednika multiple v razredu kompaktnih enoprostorcev (Opel Meriva se prodaja kot vroče zemljice) in jasno, končno kakšen pravi SUV (ne rebadgan Dodge).
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a Lignage To sep 27, 2011 8:48 pm

modri D. je napisal/-a: Kok ste pa že vidl Cross stilotov pri nas, jst sam ene 2 :D


Sam sem ga samo enkrat :lol: ...in sem že čist pozabil da je sploh obstajal. Me pa zdej zanima, ali bojo naredili avto, ki bo bližje Qashqaju ali pa bodo naredili karavana in še cross verzijo le tega...?

Tufy je napisal/-a:Samo malo, torej ne bo pravega naslednika Brava??? Modela, ki se je po polomiji s Stilom solidno prodajal ter nabral kupce in s svojo mehanično zanesljivostjo tudi povrnil zaupanje v znamko???


Če imajo pri Quattroruoteju prave informacije, potem pravega naslednika ne bo. Kar je zame pravi polom. Nekoč so bili prav v tem razredu daleč pred svojo konkurenco. Npr. z modelom 128 leta 1969! Naj samo za primerjavo omenim, da so pri VW takrat še proizvajali zastarelega hrošča, medtem ko je imel Fiat v ponudbi sodoben avto s pogonom spredaj.

Tufy je napisal/-a:Bravo bi moral biti v kompaktni in karavanski obliki. Pa kakšna kupe (kot naslednik Fiat Coupé-ja) in kabrio (kot naslednik Barchette) izvedenka tudi ne bi bili napačna.


Se več kot strinjam s tem in sem o tem že tudi sam pisal. In coupe oz. cabrio verzija bi bila za Fiat, ki ima s takšnimi avti tradicijo, močno zaželjena!

Tufy je napisal/-a:Nadaljne (po mojem mnenju) FIAT nujno potrebuje pravega naslednika lCrome (tiste iz 90-ih, ne današnjega nilskega konja), naslednika multiple v razredu kompaktnih enoprostorcev (Opel Meriva se prodaja kot vroče zemljice) in jasno, končno kakšen pravi SUV (ne rebadgan Dodge).


Glede Crome lahko samo sanjamo. Je ne bo, saj so še Alfo v tem razredu v bistvu ukinili..., o nasledniku 159-ke pa tukaj ne bomo... :lol:

Edino Idei (in Musi) se obeta naslednik, ki ga bodo izdelovali v Zastavi in se bo imenoval Ellezero: http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=76340
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a Lignage To sep 27, 2011 9:18 pm

Naj ob tej priložnosti obudim spomin na Danteja Giacoso, ki verjetno v teh časih zagotovo ne more počivati v miru ob vsem tem kar se dogaja. Članek o njem je bil še ne toliko dolgo nazaj v delovi sobotni prilogi Na kolesih: Kako hudo bi spet potrebovali človeka pri FIAT-u, ki bi bil sposoben kakšne miselne prekucije...
Priponke
Dante Giacosa.jpg
 
Uporabniški avatar
carloabarth
Uporabnik
 
Prispevkov: 1059
Pridružen: Če nov 05, 2009 9:40 pm

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a carloabarth Sr sep 28, 2011 12:04 pm

To o SUV-u ni nič novega - DOKAZ
Fiat klub Slovenija
 
Tufy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Če okt 07, 2010 10:38 am

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a Tufy Sr sep 28, 2011 2:03 pm

Kljub temu je takšna odločitev naravnost retardirana. Mar se niso ničesar naučili iz primera Crome?

Bravo se je uveljavil kot ime v kompaktnem razredu, zato naj bo naslednik tudi v tem razredu.

Novi ceed bo točno to, kar je sedanji, samo izboljšan!
Novi golf bo točno to, kar je sedanji, samo minimalno (hec) izboljšan!
itd.

Konsistenčnost!!!

SUV bo za FIAT nekaj čisto novega, zakaj torej ne uporabijo novega imena? Npr. "Fiat Esploratore" (raziskovalec)...
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a Lignage Sr sep 28, 2011 4:10 pm

Tufy je napisal/-a:Kljub temu je takšna odločitev naravnost retardirana.


No, tole je samo še ena v vrsti traparij s strani vodilnih v Fiatu in mene niti ni več tako zelo presenetlo. Pa tudi vsi njihovi argumenti, če se sklicujem zgoraj na tist carloabarthov link, so skrajno neumni. Ja čudno da ni VW potemtakem Golfa nadomestil s Tiguanom!?? :DDD
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 10988
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a martin_krpan Po dec 31, 2012 8:35 pm

IAB (povzeto po infomotori) piše, da bo Bravo tehnologijo in številne oblikovne elemente delil z Viaggiom:

http://indianautosblog.com/2012/12/the- ... ggio-58641
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
carloabarth
Uporabnik
 
Prispevkov: 1059
Pridružen: Če nov 05, 2009 9:40 pm

Re: 2012 FIAT Bravo

Napisal/-a carloabarth To jan 01, 2013 2:41 pm

martin_krpan je napisal/-a:IAB (povzeto po infomotori) piše, da bo Bravo tehnologijo in številne oblikovne elemente delil z Viaggiom:

http://indianautosblog.com/2012/12/the- ... ggio-58641


Nič novega, to se govorilo oz. špekuliralo praktično že od same predstavitve viaggota (več o tem je pisalo že tukaj) 8)
Fiat klub Slovenija
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov