Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
2CV_1976
Novinec
 
Prispevkov: 146
Pridružen: Pe jan 05, 2018 10:45 am

Re: 2025 DS N°8

Napisal/-a 2CV_1976 Pe dec 20, 2024 8:23 am

ena joškata šnofa okrog in po avtu:

https://www.youtube.com/watch?v=_-sg2drzGy8
 
Uporabniški avatar
For
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: 2025 DS N°8

Napisal/-a For Pe dec 20, 2024 10:23 am

srcnik je napisal/-a:A je kdo že videl v živo DS9?

Tole deluje, da bo imelo enako usodo... Čeprav so nekatere rešitve dobre (predvsem alcantara), je zunanjost, kot da gledaš neko toyoto...

Jaz sem ga videl 2X :D

Enkrat sem celo šel na testno vožnjo. Ni me prepričal, še posebej ne tisti hibrid 225 KS. Takrat sem bil navajen svojega 2.0 HDI v Peugeotu 508

Kot rečeno…od teh našminkanih DS-ov (kar se tiče tehnike) ne moreš pričakovati nič več kot recimo v Peugeotu.

Sedeži so mi pri tej osmici res smešno oblikovani.

Ma jaz bi jim privoščil boljšo prodajo že zaradi oblikovalskega poguma.
Problem je to, da so cenovno z Mercedesi, BMWji in Audiji.

Tako kot so japonci in kasneje korejci štartali z cenejšimi avtomobili, bi tudi oni mogli biti cenejši od uveljavljenih premium znamk.
Kasneje pa počasi dvignit ceno. To je nek preverjen recept.
Enako se bo zgodilo z kinezi.
Zdaj se prodajajo ful samo zato ker so poceni. Čez par let bodo enako dragi kot japonci in korejci.
 
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 722
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: 2025 DS N°8

Napisal/-a alexwell Ne okt 05, 2025 7:50 pm

 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11337
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2025 DS N°8

Napisal/-a martin_krpan Sr maj 13, 2026 4:48 pm

Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov