Stran 2 od 2

Re: 2025 DS N°8

Objavljeno: Pe dec 20, 2024 8:23 am
Napisal/-a 2CV_1976
ena joškata šnofa okrog in po avtu:

https://www.youtube.com/watch?v=_-sg2drzGy8

Re: 2025 DS N°8

Objavljeno: Pe dec 20, 2024 10:23 am
Napisal/-a For
srcnik je napisal/-a:A je kdo že videl v živo DS9?

Tole deluje, da bo imelo enako usodo... Čeprav so nekatere rešitve dobre (predvsem alcantara), je zunanjost, kot da gledaš neko toyoto...

Jaz sem ga videl 2X :D

Enkrat sem celo šel na testno vožnjo. Ni me prepričal, še posebej ne tisti hibrid 225 KS. Takrat sem bil navajen svojega 2.0 HDI v Peugeotu 508

Kot rečeno…od teh našminkanih DS-ov (kar se tiče tehnike) ne moreš pričakovati nič več kot recimo v Peugeotu.

Sedeži so mi pri tej osmici res smešno oblikovani.

Ma jaz bi jim privoščil boljšo prodajo že zaradi oblikovalskega poguma.
Problem je to, da so cenovno z Mercedesi, BMWji in Audiji.

Tako kot so japonci in kasneje korejci štartali z cenejšimi avtomobili, bi tudi oni mogli biti cenejši od uveljavljenih premium znamk.
Kasneje pa počasi dvignit ceno. To je nek preverjen recept.
Enako se bo zgodilo z kinezi.
Zdaj se prodajajo ful samo zato ker so poceni. Čez par let bodo enako dragi kot japonci in korejci.

Re: 2025 DS N°8

Objavljeno: Ne okt 05, 2025 7:50 pm
Napisal/-a alexwell

Re: 2025 DS N°8

Objavljeno: Sr maj 13, 2026 4:48 pm
Napisal/-a martin_krpan