Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11334
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

2026 Audi Q3

Napisal/-a martin_krpan Po jun 16, 2025 7:43 pm

Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6454
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a IcEm4n To jun 17, 2025 4:15 pm

V Sloveniji bo sigurno takih največ :mrgreen: :lol: :lol:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 407
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a krimič Sr jun 18, 2025 8:51 am

Narobe si napisal. Največ novih bo v Sloveniji takšnih prodanih, čez par let jih bo pa več uvoženih z višjim paketom opreme :D
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3432
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a McLaren Sr jun 18, 2025 3:13 pm

Kam gre Audi s svojim dizajnom? Zgleda da hocejo prehitet BMW v tem kdo bo mel bolj kitajske avte.
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11334
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a martin_krpan Po avg 25, 2025 4:48 pm

Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4458
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a xxl Po avg 25, 2025 9:25 pm

Prejšnja generacija mi je lepša.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Highupthere
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr jan 08, 2020 9:44 am

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a Highupthere To avg 26, 2025 9:10 am

ojoj, kot kakšna Kona.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6454
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a IcEm4n To avg 26, 2025 9:03 pm

Že navaden mi je čuden (predvsem zadek), tale mi pa sploh ni prebavljiv. :roll:

Že prejšnji Q3 mi je bil navaden lepši kot SB, čeprav tudi SB z določenih kotov ni bil napačen:
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11334
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a martin_krpan Če mar 26, 2026 12:00 pm

Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5084
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a sašo5 Če mar 26, 2026 5:44 pm

vseeno ekrani bolje zgledajo, kot pri A5 kjer se vidi brezveznost tistega ekrana pred sovoznikom.....ne vem, če je tukaj tudi samo 60% ekrana uporabno? Na testih pišejo da je preveč črnine ob robovih ekranov.....
 
Uporabniški avatar
whitee
Uporabnik
 
Prispevkov: 901
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a whitee Če mar 26, 2026 10:43 pm

Men deluje po slikah hudo ceneno vse skupaj, prav v rangu Dacie.
 
Uporabniški avatar
For
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1531
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: 2026 Audi Q3

Napisal/-a For So mar 28, 2026 11:08 pm

To še korejci 20 let nazaj ne bi dali ven.
Katastrofa!
Ne razumem….
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov