Stran 1 od 1

2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: So jan 03, 2026 1:52 pm
Napisal/-a IcEm4n
Nedolgo nazaj je Volkswagen predstavil električno različico Pola - zaenkrat še zamaskiranega.
Slika

Tu pa so zdaj še sveže slike notranjosti:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Kot lahko vidimo, je VW začel vračati tudi fizična stikala za upravljanje ventilacije in temperature, prav tako tudi vrtljiv gumb za glasnost.

https://www.youtube.com/watch?v=x_9CBeWbl7c

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: So jan 03, 2026 5:29 pm
Napisal/-a alexwell
Jaz bi še dodal kakšne gumb več na volanu.

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: So jan 03, 2026 6:54 pm
Napisal/-a Aesthetics
If the price is right ... meni je všečen. Ampak ta za 25-27k€ bo imel 40kW baterijo in bo spet avto z 200-250km dosega.
Tisti za 32k€+ pa 52kW baterijo. In ne vem kako so izračunali 450km dosega z 52kW baterijo. Bo imel porabo 12kW/100km? Serious doubt.

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: Ne jan 04, 2026 9:54 am
Napisal/-a mnmn
alexwell je napisal/-a:Jaz bi še dodal kakšne gumb več na volanu.


Gumbov na volanu je čisto isto kot na golfu 8 in malce manj kot na golfu 7. Je pa res, da zgleda obupno ker so tako razpotegnjeni. Če bi dali volan iz golfa 8, bi bilo precej bolje.

Drugače pa notranjost obupna, tako kot pri večini novih avtov.

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: Po jan 05, 2026 2:42 pm
Napisal/-a void
Kaka grdobija, to je že bizarno :lol:
Vsi avti so isti, kaj so vsi dizajnerji prešaltali na iste droge al kaj?

Najbolj smešno je, da prodajajo to kar so že v štartu zajebali kot revolucionarno spremembo -> gumbiiiii wohooo :)

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: Po jan 05, 2026 6:28 pm
Napisal/-a mrtwelvetrees
Če bi bili števci dejansko res analogni, bi rekel WOW.

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: Sr mar 25, 2026 5:08 pm
Napisal/-a IcEm4n
To je to:
https://i.postimg.cc/Bt9gJPB3/IMG-7947.jpg
https://i.postimg.cc/fknKMSfW/IMG-7948.jpg
https://i.postimg.cc/V5QRz0WL/IMG-7949.jpg
https://i.postimg.cc/J72YTKv6/IMG-7950.png

- 115 KM, baterija 37 kWh
- 135 KM, baterija 37 kWh
- 211 KM, baterija 52 kWh
- 226 KM (GTI), baterija 52 kWh.

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: Sr apr 29, 2026 11:19 am
Napisal/-a martin_krpan
Uradna predstavitev. Na koncu videa je predstavljen osnovi paket.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


https://www.motor1.com/news/794377/vw-i ... s-details/

https://www.youtube.com/watch?v=25OfJS-gb0U

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: Sr apr 29, 2026 1:20 pm
Napisal/-a xxl
Lep, škoda, da je samo električen.

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: Sr apr 29, 2026 3:19 pm
Napisal/-a Lignage
Res je škoda, da ni možnosti izbire še z bencinskim motorjem. Enako bo pri ID.Crossu, ki bi ga sam zamenjal za svojega T-Crossa. Tako pa res nimam nobenega veselja za nakup. Večji T-Roc pa se jim oblikovno ni najbolj posrečil - pri njem se nikakor ne morem navaditi na njegov "pohojen" obraz.

Re: 2026 Volkswagen ID.Polo

Objavljeno: Če maj 14, 2026 6:36 pm
Napisal/-a IcEm4n