Prve uradne fotke v Lancio "rebrandanega in restajlanega DS7"

....



...iskreno, glede na "predelavo" Corse v Ypsolon pričakoval kej bolj groznega.... ampak glede na dizajn "telesnega donatorja DS Nº7" bi imel resen prigovor samo na izgled zadnjih vrat in praktično emako armaturo. Če bi to dvoje bilo oblikovano malo bolj drugače (recimo, kljuka zadnjih vrat ne v C stebričku in zaslon večpredstavnosti druge oblike ali vsaj malo bolj razgibana "deska" armaturne plošče), bi izgled te Lancijine Gamme sodil po sostemu "je mi všeč/ni mi všeč". Tako gre pa za še enega ne preveč "zamaskiranega" Stellantisovega klona....
A, ja.... pogonski sklopi identični kot v Nº7