Stran 1 od 1

2026 Lanca Gamma

Objavljeno: To maj 26, 2026 12:55 pm
Napisal/-a drugmirko
... ne najdem teme, in ne da se mi kopat po straneh...Če tema obstaja in se kdo še ukvarja z moderiranjem na tam rahlo mrtvem forumu, naj premakne... :]

Re: 2026 Lanca Gamma

Objavljeno: To maj 26, 2026 1:04 pm
Napisal/-a drugmirko
Prve uradne fotke v Lancio "rebrandanega in restajlanega DS7" =P....

Slika
Slika
Slika

...iskreno, glede na "predelavo" Corse v Ypsolon pričakoval kej bolj groznega.... ampak glede na dizajn "telesnega donatorja DS Nº7" bi imel resen prigovor samo na izgled zadnjih vrat in praktično emako armaturo. Če bi to dvoje bilo oblikovano malo bolj drugače (recimo, kljuka zadnjih vrat ne v C stebričku in zaslon večpredstavnosti druge oblike ali vsaj malo bolj razgibana "deska" armaturne plošče), bi izgled te Lancijine Gamme sodil po sostemu "je mi všeč/ni mi všeč". Tako gre pa za še enega ne preveč "zamaskiranega" Stellantisovega klona....
A, ja.... pogonski sklopi identični kot v Nº7

Re: 2026 Lanca Gamma

Objavljeno: To maj 26, 2026 4:42 pm
Napisal/-a Lignage
...kar hudo neatraktivno in brezveze izgleda. Da bi vsaj bil nižji, širši. Avto je povsem odveč in trg ga bo zlahka spregledal.

Re: 2026 Lanca Gamma

Objavljeno: To maj 26, 2026 9:31 pm
Napisal/-a alexwell
še niso obupali